Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

QUOTE(fashion @ 2010 10 14, 11:15)
As taip ziedu ir nesulaukiau sia vasara sad.gif Jau buvo sukrove, bet vasaros vidury ta baisi vetra visus nulauze. Dabar irgi, jau sukrauti, per puse sprindzio, bet salnos padare savo. Visi lapai nupeipe, sukrauti pumpurau irgi  verysad.gif  Gal jau nesti i garaza? Ir dar, kiek cm nukarpot virsunes? Ir biskeli nesupratau paskaicius, kad tas nukirptas virsunes vandeny saknydijat? As bandau daugint 2 stiebus atskyrus nuo pagrindinio medelio saknu, kai persodinejau. Isodinau juos i mazus vazonelius, palaisciau isisaknydinimo hormonais. Laukiu kas gausis, ar prigis  g.gif Bet juos tai jau nest turbut i vidu reiktu. Nors tu mazyliu labai zaliuoja graziai, o didele (nu ji pas mane dar jauna, ir tik apie 1,5m) tikiuosi nenusalo...
Ir dar mano augaliukas meta vis lapus, nuo apacios, kazkokios skurdzio tos virsunes atrodo su keliais lapais. Nors atrodo ir tresiau, bet kazka darau ne taip

Kile, sveikinimai sulaukus leliuko  wub.gif


Jeigu neklystu apie tai kaip karpyt turetu but parasyta Kiles bloge. Trumpai esme tokia , nukarpai sakas kurios yra auksciau Y formos issisakojimo , bent taip rekomenduoja . As kai kuriom nukerpu zemiau kai man nepatinka kad ne i ta puse auga arba namo netelpa, nors labai gaila ax.gif
Del lapu kritimo tai sakyciau naturalu ziema ateina smile.gif
Mano visos sunestos i namus lapus aktyviai meta
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2010 10 14, 12:34)
Jeigu neklystu apie tai kaip karpyt turetu but parasyta Kiles bloge. Trumpai esme tokia , nukarpai sakas kurios yra auksciau Y formos issisakojimo , bent taip rekomenduoja . As kai kuriom nukerpu zemiau  kai man nepatinka kad ne i ta puse auga arba namo netelpa, nors labai gaila ax.gif
Del lapu kritimo tai sakyciau naturalu ziema ateina smile.gif
Mano visos sunestos i namus lapus aktyviai meta



O jus jau suneset?
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2010 10 14, 15:03)
O jus jau suneset?

Jau rūsyje ir taip spėjo apšalti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 10 14, 16:59)
Jau rūsyje ir taip spėjo apšalti  doh.gif


Maniskes irgi jau namie
Atsakyti
As jau irgi susitempus saviskes, didzioji spejo gerokai pasalti, nes neturejau kas padeda itempt, nors ir mazosios gavo kol susiruosiau. Vienu zodziu nebespeju. Sakiau, kad visas pernai is sakeliu uzaugintas nesiuosi namo... na bet kur tau tilptu pas mane taip isbujojo pries ziema... tai tik Angels Summer time isinesiau, aisku lapus numete apie 80 % - visos kitos i saltaja, kaip bus taip, kas praziemos tas, visos jau pamedeje taigi turetu praziemoti.
aisku ant palangiu irgi yra jaunesniu ziemotoju smile.gif pora prazydo - Eisprinzessen - ziedas ne toks kaip skolintoj foto kur imetei Kile, antras sijonas gavosi ir labai panasi kaip Dalens pink amour tik balta - bet man tokia nerealiai grazi wub.gif ... ir dar viena Heenhousen Garden's - pamenu, kad Kile minejai, jog ziedas ne tokios spalvos ryskios kaip skolintoj fotkej, na maniskes dar antras sijonas skleidziasi, kol kas ziedas baltas, bet ta forma tai grazi thumbup.gif

Kile galetum priminti man as is taves (eilini karta doh.gif ) parsiveziau Maya, Dalen's Pink amour ir ta trecia kokia? At ne Big Mountain Magic? Jau nepamenu ot galva doh.gif
Atsakyti
fashion, jei augalas nedidelis be dideliu ismastymu pakaks po koki sprindi sakas patrumpinti. Jei didesnis - trumpinti sakas paliekant bent po sprindi virs stiebo sakojimosi vietos. Patarciau dabar labai neisgeneti, geriau pavasari pataisyti, vistiek ne visi ugliai perziemos.

Kaskoniuk, trecioji - Brugmansia "Mountain magic". Eisprinzessen ir pas mane prazydo. Tikrai ne tokia ziedo forma, kaip selekcininkes foto. O Herrenhouser gardens - ne oranzine, kaip turejo buti, o balta. Bet ziedas ilgas, kaip zadeta.

Stai koki straipsneli aptikau vietinej spaudoj. Eilini karta straipsnis pletku lygio - zurnalistai nepasivargino pasiaiskinti kas ir kaip...
http://i275.photobuc...os/P1050661.jpg
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 10 18, 21:04)


Kaskoniuk, trecioji - Brugmansia "Mountain magic". Eisprinzessen ir pas mane prazydo. Tikrai ne tokia ziedo forma, kaip selekcininkes foto. O Herrenhouser gardens - ne oranzine, kaip turejo buti, o balta. Bet ziedas ilgas, kaip zadeta.




Aciu Kile 4u.gif
taip prazydo kitaip nei tiketasi bet abu ziedai patiko wub.gif

Atsakyti
Kaip auga rudeniniai auginukai iš Kilės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 11 16, 23:23)
Kaip auga rudeniniai auginukai iš Kilės? ax.gif


maniskiai vargsta, kazkaip prasta zeme parinkau, kazkokia susiplojus... nezinau ar kankinti ar bandyt persodineti isplovus is vazonu... skaiciuoju menesius iki pavasario biggrin.gif dar daug liko...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti