Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

Kaškoniuk, Jediara,
kad nupuvo, tai ir mano kaltes yra sad.gif Kol augalai nesuaugę, gaila buvo sumedėjusias šakas kirpti - dalindavaus atžalom. O jos sunkiau šaknijasi, nei sumedėjusi šakelė, bet geriau paskui auga... Pati niekada nemirkau vandeny, kol išleis šaknis - tik kol vos išbrinksta šaknų kauburėliai. Ir keičiu vandenį kasdien (na bent jau kai tik prisimenu...) Dar vienas dalykas - kuo labiau išskinti lapus, palikti tik mažiausius viršūnėlėjė. Jei iš sumedėjusios šaklelės - tai lapų visai nereikia wink.gif tik kad liktų sveiki pumpurai. O pasirodžius šaknų kauburėliams - sodinu į durpę, dar geriau buvo ją pamaišyti su vermikulitu (apie trecia dali vermikulito). Ir taip pat saugoti nuo permirkimo - pastatau šilčiau, leidziu dirvai kiek pradziuti net auginukui saknu neisleidus ( na, ne visai isdziuti smile.gif ) Dabar, kai rūšiniai augalai jau nemenki, su jaunom šakelėm nevargsiu, paliksiu tik medejancias sakas dauginimui.

Del salcio tai kolkas tvarka, mazes gerai jauciasi. Termometras pas mus ant stogo rodė -2,6, bet prie zemes tikiausiai virs 0 buvo. Nors mazasias jau bandysiu po viena nestis i siltnami - kad geriau sustipretu pries ziema, o ne vargtu lauke vejyje.
Atsakyti
pas mane ji auga zemeje, prie pavesines tai siokia tokai uzuoveja turi, kada jau ja nesti niekaip nesumastau. g.gif jurginus jau iskasiau nes jau pasale buvo, o kaip su sita grazule ziedais apsipylus net baisu pagalvot kad reiks iskast ir i sklepa nest.

http://sphotos.ak.fb...3_4736605_n.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isabelaa: 06 spalio 2010 - 09:27
as vakar susinesiau,po pusmetri virsunes kirpau,nes per garazo vartus netilpo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2010 10 06, 10:30)
as vakar susinesiau,po pusmetri virsunes kirpau,nes per garazo vartus netilpo  schmoll.gif


Maniskem vakar virsunes nusalo nors negaila buvo kirpti.
Tau pro vartus netilpo o ka man sakyt as tai i antra auksta tempiau tai norsisvis tik kamienai liko doh.gif
Dabar pas mane antram aukste dziungles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2010 10 06, 11:35)
Dabar pas mane antram aukste dziungles  biggrin.gif

Tai neblogas vaizdelis lotuliukas.gif vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2010 10 06, 10:35)
Maniskem vakar virsunes nusalo nors negaila buvo kirpti.
Tau pro vartus netilpo o ka man sakyt as tai i antra auksta tempiau tai norsisvis tik kamienai liko doh.gif
Dabar pas mane antram aukste dziungles  biggrin.gif

isivaizduoju,jai man reiktu nest i antra auksta tai sakes doh.gif ,mes vos tryse i karyti viena kelem seniausia ruzava,sakiau bandysiu kitais metais is virsuniu nauja prisiauginti,jai iseis nebetemsiu didziausios niekur verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 09 30, 12:01)
Kaškoniuk, Jediara,

Dabar laikausi visų patarimų pioneer.gif
Atsakyti
sendien islindau i lauka ir vis nenukrita visos geles nusale unsure.gif unsure.gif
o ir brugmansija visa nupiepus nuleipus. nukirpau sakeles ir pamerkiau i vandeni sakeles, ar jos isleis saknis? ar jau pasale ie nieks nebus?
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 10 08, 15:13)
sendien islindau i lauka ir vis nenukrita visos geles nusale  unsure.gif  unsure.gif
  o ir brugmansija visa  nupiepus nuleipus.  nukirpau sakeles  ir pamerkiau i vandeni sakeles, ar jos isleis saknis?  ar jau pasale ie nieks nebus?

viskas,niekas neisleis sakneliu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 10 08, 15:13)
sendien islindau i lauka ir vis nenukrita visos geles nusale  unsure.gif  unsure.gif
  o ir brugmansija visa  nupiepus nuleipus.  nukirpau sakeles  ir pamerkiau i vandeni sakeles, ar jos isleis saknis?  ar jau pasale ie nieks nebus?

Ziurint kokio senumo ji pas tave , jeigu yra sumedejusiu stiebu tai is ju turetu dar kas islysti juk zeme tai nepersalo. Va cia vaizdelis po salnos atisgaunaciu brugmansiju http://blog.fredsomm...-up-sticks.html
Jei nori galiu duot sakeliu net geltona viena lysna mazyle turiu.
Atsakyti
Šakeles, gautas iš Kilės, jau pasodinau ir lauksiu, ar nors viena įsišaknys (kai sodinau šaknelių užuomazgos lyg ir buvo rolleyes.gif ) ax.gif
Atsakyti
As taip ziedu ir nesulaukiau sia vasara sad.gif Jau buvo sukrove, bet vasaros vidury ta baisi vetra visus nulauze. Dabar irgi, jau sukrauti, per puse sprindzio, bet salnos padare savo. Visi lapai nupeipe, sukrauti pumpurau irgi verysad.gif Gal jau nesti i garaza? Ir dar, kiek cm nukarpot virsunes? Ir biskeli nesupratau paskaicius, kad tas nukirptas virsunes vandeny saknydijat? As bandau daugint 2 stiebus atskyrus nuo pagrindinio medelio saknu, kai persodinejau. Isodinau juos i mazus vazonelius, palaisciau isisaknydinimo hormonais. Laukiu kas gausis, ar prigis g.gif Bet juos tai jau nest turbut i vidu reiktu. Nors tu mazyliu labai zaliuoja graziai, o didele (nu ji pas mane dar jauna, ir tik apie 1,5m) tikiuosi nenusalo...
Ir dar mano augaliukas meta vis lapus, nuo apacios, kazkokios skurdzio tos virsunes atrodo su keliais lapais. Nors atrodo ir tresiau, bet kazka darau ne taip

Kile, sveikinimai sulaukus leliuko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fashion: 14 spalio 2010 - 10:20