Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

QUOTE(Kilina @ 2010 09 02, 08:32)
Bet ,kad ir vasarą taip buvo.Pavasari šaknis apmažinau ir vėl visas žemes" suvalgė",tai praktiškai visą laiką vandeny turėjau laikyti.Tik pritruksta vandens ir stovi nuleistais lapais.

Sta mano grazuole smile.gif
Atsakyti
Didelis prasymas visoms, ypac Purkeliui - gal sutiktumete pasidalinti nuotraukomis su brugmansiju ligomis ir kenkejais? Purkeli, Jus buvot graziai ir aiskiai pafotografavus?
Nuotraukos butu panaudotos straipsneliui apie ligas ir kenkejus zurnale. Redaktore perskele mano rasliava i dvi dalis, spausdins per du numerius. Pirmoji gavosi spalvinga, o antrojoje dalyje nebeturiu kuo pailiustruoti teksto - pas pacia ne visos daznos brugmansiju ligos pasitaike, be to ju beveik nefotografuodavau... Net paprasciausios erkutes foto neturiu smile.gif
Realaus atlygio pasiulyti negaliu, nebet pasizadeti sutvarkyti ir visa informacija cia su jumis pasidalinti... na arba veislinukiu sakom pasidalinti... Pati dirbu tik svietejiskais ir populiarinimo tikslais wink.gif
Jei sutiktumete, labai laukciau nuotrauku adresu akvilur@yahoo.com Reikalingi bet kokie augimo sutrikimai... Ir gana skubiai, nes nezinia kas pirma, ar straipsnis, ar mano mazulelis pasirodys blush2.gif

Tiesa, sveikinu visas su ziedeliais smile.gif
O Kilinai patarimas - geriau kitamet ikasti vazona i zeme, nei i lekste su vandeniu statyti. Priestaringas dalykas - vandeni jos godziai geria, bet nemegsta kad jame saknys mirktu. Manau, lapai nugelte ir augalas ne itin veslus todel, kad ruduo, kaip egleja rase, todel kad vanduo lekstutej stovejes ir todel, kad azoto pritruko (salietros...)
Atsakyti
Oi Kile viskas cia pas tave ant dienu wub.gif

O as norejau pasidziaugt, kad Maya sakele isleido sakneles, Herzenbrucker sakiau per savo dydi nesugebes, nes jau visa sulinkus buvo, bet susilaikau neismetus tai dabar atsitiese tvirta tokia, bus tuoj sakneliu jauciu bigsmile.gif o tos dvi pink pearl nustojo puti galai - vis nupjaudavai sakau supjaustysiu taip ir nesulaukus saknu, bet rodos jau nebepuna islauksiu ir situ smile.gif - planavau apsistatyti palanges brugmansijomis sia ziema... nezinau kaip bus, nes pirmametes taip isibujojo, tikriausiai padejo dolomiciai kurie dirva nurugstino kitaip nezinau, na ga ir oras atveses joms geriau... bet 8 vazonus susitempt i namus su pusmetriniais augalais... vyras juoksis, kad vietos jam nera namie doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Pas mane baltosios zydi biggrin.gif nors gryzus radau aplauzytom sakom matyt vetros cia buvo blink.gif

user posted image

O cia mnao eksperimentas su seklom biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2010 09 07, 19:38)
Sveikutes,
Pas mane baltosios zydi  biggrin.gif  nors gryzus radau aplauzytom sakom matyt vetros cia buvo  blink.gif


Žiedai, tikriausiai, nemaži bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2010 09 07, 18:38)
Sveikutes,
Pas mane baltosios zydi  biggrin.gif  nors gryzus radau aplauzytom sakom matyt vetros cia buvo  blink.gif



O cia mnao eksperimentas su seklom biggrin.gif




Atostogavot smile.gif buvo buvo stipraus vejo, nors kaip pirmas skvalas nebuvo taip, taciau pas mane kieme irgi pagulde ne viena augala.

Idomu kaip Kile, gal jau leliuka turi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaškoniukas: 09 rugsėjo 2010 - 21:07
va maniske ruzava antra karta zydi,siemet kaip niekada
user posted image
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2010 09 10, 11:49)
va maniske ruzava antra karta zydi,siemet kaip niekada



Egleja tikrai graziai zydi, net nepasakyciau, kad cia antras zydejimas, maniske tai tokia apskurdus atrodo, zinau, kad jai medziagu truksta, o ir vejai patarse...
Atsakyti
Purkeli, ar pati brugmansija seklas suformavo, ar apdulkinot zieda?

Egleja, brugmansija tikrai nuostabi smile.gif

Kaskoniukas, paneige visas prognozes vis dar laukiam...
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 09 14, 10:26)
Purkeli, ar pati brugmansija seklas suformavo, ar apdulkinot zieda?

Egleja, brugmansija tikrai nuostabi smile.gif

Kaskoniukas, paneige visas prognozes vis dar laukiam...


As cia paeksperimentavau ant baltos uztepaiu ruzavos ziedadulkiu ax.gif
Labai man buvo idomu ar uzsimegs ir ar prispes seklytes. Is 4 ziedu uzsimege tik veinam.
Kada ruosiates gabenti savo medziukus namo ?

Tikiuosi viskas jums ir maziukui abiems bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Purkelis: 14 rugsėjo 2010 - 11:22
QUOTE(Kile @ 2010 09 14, 10:26)

Kaskoniukas, paneige visas prognozes vis dar laukiam...


tai laukiam, na jei bernuzelis taip nori 4u.gif



QUOTE(Purkelis @ 2010 09 14, 12:14)
As cia paeksperimentavau ant baltos uztepaiu ruzavos ziedadulkiu ax.gif
Labai man buvo idomu ar uzsimegs ir ar prispes seklytes. Is 4 ziedu uzsimege tik veinam.
Kada ruosiates gabenti savo medziukus namo ?

Tikiuosi viskas jums ir maziukui abiems bus gerai 4u.gif


Na kaip idomiai jus cia snekat bigsmile.gif as irgi noresiu pabandyt kitais metais. Tai reikia dar specialiai apdulkinti jas?

As irgi jau pagalvou apie ziemojima, bet kol dar salnu nepranasauja tol jos bus lauke, paskui dauguma keliaus i namus ant palangiu... tik kelios saltai ziemos - todel ir namuose reikia vieta paruost... vyras sake pranasauja labai grazia ir silta bibu vasara.
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2010 09 10, 10:49)
va maniske ruzava antra karta zydi,siemet kaip niekada

grazuole...o mano tai visai neruzavai zydi o baltai, nors vaikai tai sitos buvo g.gif

QUOTE(kaškoniukas @ 2010 09 14, 20:37)
vyras sake pranasauja labai grazia ir silta bibu vasara.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif dar tokios vasaros negirdejau lotuliukas.gif gal bus visai nieko
Atsakyti