Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

QUOTE(kaškoniukas @ 2010 08 28, 22:05)
maniske tokia pati kaip tavo Egleja jau antra karta  pradejo zydet, ne taip gausiai kaip pirmaji, bet visvien smagu.
Cia idedu pirmaji zydejima, nes smagu prisiminti...

user posted image

vaje kaip grazu,o kiek jai metu?,maniskei tai lyg metai
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2010 08 28, 22:43)
vaje kaip grazu,o kiek jai metu?,maniskei tai lyg metai



Treti metai maniskei, 2008 parsiveziau sakele is Kanu, jau pirmus metus 2 ziedus padovanjo, stai:

user posted image

o pernai tokia

user posted image

Auga sitos tikrai greitai, ypac jei isziemoja gerai smile.gif
Atsakyti
Vaje, fantastiškos eglėjos, kaštoniuko brugmansijos. thumbup.gif Toks gausus žydėjimas. Kokios čia veislės?

Maniškės veislinės pirmametės- antrametės labai pumpurus ėmė mesti...O taip laukiau žiedų, kažin, čia tikriausiai dėl oro pokyčių? g.gif
Atsakyti
Kokios gražuolės wub.gif Reikės dar kartą pabandyti įsigyti paprastą, nepilnavidurę ax.gif ir jei dar nepavyks - tuomet gėrėsiuosi tik Jūsų augaliukais, nes pačiai nepavyksta su jomis susidraugauti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2010 08 29, 10:29)
Vaje, fantastiškos eglėjos, kaštoniuko brugmansijos. thumbup.gif  Toks gausus žydėjimas. Kokios čia veislės?

Maniškės veislinės pirmametės- antrametės labai pumpurus ėmė mesti...O taip laukiau žiedų, kažin, čia tikriausiai dėl oro pokyčių? g.gif


geltona mano as ja vadinu paprasta, budama Prancuzijoj sakeliu prisilauziau nuo baisinio medzio:geda2: visos prigijo, apdalinau, bet as tik per ziema islaikiau tai dziaugiuosi, cia ir buvo mano pradzia, kai po ziemos isnesta ji vo ne nuo zemiu atsprogo ir parode savo grozi, paskui paformavau dar tai siemet net kaimynai atejo paziuret.



QUOTE(jediara @ 2010 08 29, 12:14)
Kokios gražuolės  wub.gif  Reikės dar kartą pabandyti įsigyti paprastą, nepilnavidurę  ax.gif  ir jei dar nepavyks - tuomet gėrėsiuosi tik Jūsų augaliukais, nes pačiai nepavyksta su jomis susidraugauti  verysad.gif


manau, kad paprasta tikrai verta tureti ypac sita geltona, ziedo spalva labai ryski ir ziedu pliupsniais daug buna. Vaizdas kalba pats uz save. Kodel turetu nepavykti? Jei tik ziema turi kur laikyti. Tik man atrodo geriausia is pavasario sakele daigintis visgi mano patirtis sako taip geriau, kiek pabandziau jau vasara tai daryti tai neka isrodo, zadejau vienai mergaitei duoti sioj temoj jau priauginta augaleli, bet dabar nezinau ar verta, nes lapeliai tokie negrazus kaip pasiligoje, reikes is pavasario daugyba uzsiimti smile.gif ir sau atsinaujinti, nes greitai jau ir saviskes nepatampysiu jei taip auks doh.gif o ir vazonu reikia dideliu, nes ar del musu vasaros tokios nenormalios ar del medziagu trukumo kazkas jai negerai dabar, nors vel zydi kaip sakiau, ne taip gausiai, bet grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2010 08 30, 11:02)
manau, kad paprasta tikrai verta tureti ypac sita geltona, ziedo spalva labai ryski ir ziedu pliupsniais daug buna. Vaizdas kalba pats uz save. Kodel turetu nepavykti? Jei tik ziema turi kur laikyti. Tik man atrodo geriausia is pavasario sakele daigintis visgi mano patirtis sako taip geriau, kiek pabandziau jau vasara tai daryti tai neka isrodo, zadejau vienai mergaitei duoti sioj temoj jau priauginta augaleli, bet dabar nezinau ar verta, nes lapeliai tokie negrazus kaip pasiligoje, reikes is pavasario daugyba uzsiimti smile.gif ir sau atsinaujinti, nes greitai jau ir saviskes nepatampysiu jei taip auks  doh.gif o ir vazonu reikia dideliu, nes ar del musu vasaros tokios nenormalios ar del medziagu trukumo kazkas jai negerai dabar, nors vel zydi kaip sakiau, ne taip gausiai, bet grazu smile.gif

drinks_cheers.gif Vaizdas kalba pats už save. Gal reikės pavasarį pabandyti auginti iš šakelės ax.gif
Atsakyti
nu mano pilnavidure skleidziasi,visdelto subrandino 3ziedus,tie karsciai matyt jai ziauriai netiko uztat mete ziedus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2010 08 30, 11:02)
manau, kad paprasta tikrai verta tureti ypac sita geltona,



Norėčiau ir aš šitokios neveislinės geltonos gražuolės. Gal kuri turite žemaitijos pusėje?

Iš neveislinių turiu tik rausvą jau didžiulį medį, o geltonos niekur kažkaip nematau.. Nors sako bobutės kartais pardavinėja.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2010 08 30, 19:36)
nu mano pilnavidure skleidziasi,visdelto subrandino 3ziedus,tie karsciai matyt jai ziauriai netiko uztat mete ziedus


Kokia fainulka skleidžiasi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 08 30, 20:36)
Kokia fainulka skleidžiasi  wub.gif

Sveikos.Maniškė ružava ir vėl išvarė į aušktį,tik kažkoėl gelsta lapai.Gal galite pasakyti kodėl?ko jai truksta?
Atsakyti
kilinaas manau gal jau ruduo todek tavoji ruzavike gelsta,mano ruzavike ir jau senokai geltina lapus
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2010 09 02, 00:11)
kilinaas manau gal jau ruduo todek tavoji ruzavike gelsta,mano ruzavike ir jau senokai geltina lapus

Bet ,kad ir vasarą taip buvo.Pavasari šaknis apmažinau ir vėl visas žemes" suvalgė",tai praktiškai visą laiką vandeny turėjau laikyti.Tik pritruksta vandens ir stovi nuleistais lapais.
Atsakyti