Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

Netiketai siandien vakare prasiskleide... pirkau sita
http://www.patioplan...l...ugmansia&c=

o prazydo paprasta balta unsure.gif . Truputi nusivyliau jei atvirai, nes lukesciai buvo kitokie. Plius kai pirkau paprasta balta kainavo 10 ltl o uz sita 25 berods.
Nors siaip man patinka balti ziedai, tai tiek gerai ir kvepia citriniskai smile.gif.

Gaila, kad taip sumaiso augalus... jau antra karta Shetelige pirkta gele ne tik spalva ne tokia prazysta bet ir ziedu kitokiu, aisku tikriausiai ne Sheteligas kaltas...

Laukiu dabar ruzava paprasta turi parodyti ziedus, o ir mano senoji geltona dar pries rudeni karta prazys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2010 08 17, 08:52)
Kile tikrai grazi tavo Rosalie ir ziedo forma faina 4 kampe, ir spalva grazi smile.gif) Ji gal amerikieciu selekcininku?


Pasiguosiu mano mazoji ta kur as cia dziaugiausi kad jau ziedus krauna juos numete visus itariu karsciu neatlaike:verysad:


Rosalie prancuziska, selekcininke Hertha Blin. Cia Brugmansia aurea hibridas. Aurea rūšies brugmansijos nedažnos, bet jų žiedai "dairosi" o ne "kabo". Tiesa, čia tik nufotografuoti taip pavyko, kad keturi vainiklapiai atrodo... Brugmansijos visada turi 5 i piltuveli suaugusius vainiklapius.

Karscius tai dauguma atlaiko, bet va oro permainu - reta kuri. Gal tai, kad numete pumpurus sutapo su tuo, kad atveso orai? maniskes kai kurios jautresnės ne tik pumpurus, bet ir lapus numete. šiemet pilnavidurem labai jau nekokie metai...



QUOTE(isabelaa @ 2010 08 17, 12:10)
sveikos ar reikia nuskabineti tokius lapukus kurie auga   pazastyse ?
Papildyta:

nu nepatikesit  maniske jau sukrovus 4 ziedus  bigsmile.gif   tai kaip supratau jai nepatiko buti vazone  g.gif


Sveikinam su pumpureliais, laukiam ziedu smile.gif
gal kazkas tikrai nepatiko jai tam vazone smile.gif Del lapuku pazastyse - siaip nereikia, nebent jie ligoti, arba jums be ju graziau. As tik praretinu, jei labai tankiai prizelia.


QUOTE(kaškoniukas @ 2010 08 17, 19:51)
Netiketai siandien vakare prasiskleide... pirkau sita
http://www.patioplan...l...ugmansia&c=

o prazydo paprasta balta  unsure.gif . Truputi nusivyliau jei atvirai, nes lukesciai buvo kitokie. Plius kai pirkau paprasta balta kainavo 10 ltl o uz sita 25 berods.
Nors siaip man patinka balti ziedai, tai tiek gerai ir kvepia citriniskai smile.gif.

Gaila, kad taip sumaiso augalus... jau antra karta Shetelige pirkta gele ne tik spalva ne tokia prazysta bet ir ziedu kitokiu, aisku tikriausiai ne Sheteligas kaltas...



Gaila unsure.gif Man užpernai iš vokietijos raudoną sanguinea irgi is PatioPlant vezė, bet pražydo geltona, kuriu ir taip pilnas kiemas buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kile: 19 rugpjūčio 2010 - 10:12
Pražydo šiemtet sėta durnaropė, bet turėjo būti pilnavidurė, o žydi tik taip unsure.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 08 21, 08:22)
Pražydo šiemtet sėta durnaropė, bet turėjo būti pilnavidurė, o žydi tik taip  unsure.gif

user posted image


... na va - tikiesi vieno o gauni... bet visvien ziedas grazus

O maniske Patio Plant ne visai balta, o tokia patapo svelniai gelsva ar kremine, diena ziedai susiskleide, tik nakti ar velai vakare prasiskleidzia pilnai, bet visvien grazi, nes mano lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2010 08 22, 01:16)
... na va - tikiesi vieno o gauni... bet visvien ziedas grazus



Ir dar Schetelig parduotuvėje doh.gif
Atsakyti
o mano pilnavidure vistiek ziedus meto,nezinau kas jai yra g.gif
Atsakyti
Va ir nežinau, ką patarti dėl pilnavidurės... Atvėsus orams pas pačią daugelis dar labiau pumpurus numėtė, nei kad kai karščiai buvo... Pražydo pavieniai žiedai, o kai kur ir visai nepražydo...

Tiesa, Purkelis klausė apie 'Herrenhouser gardens' - ar tikrai tokia oranžinė... Deja, visiškai balta... ir tik visai benuvystantis žiedas vos vos persikiniu atspalviu pasidažė...
Ir 'Souvenir of Madeira' - vietoj geltonai oranžinio geltonas geltonas...

Ai, bet vistiek giriuosi... Šiemet kažkaip visai patinka girtis:) Nepilnavidurės labai gražiai žydi...

Maža ekskursija smile.gif
http://www.vimeo.com/14418161

Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 08 25, 16:48)

Nuostabu bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kile, nuostabu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 08 25, 15:48)
Va ir nežinau, ką patarti dėl pilnavidurės... Atvėsus orams pas pačią daugelis dar labiau pumpurus numėtė, nei kad kai karščiai buvo... Pražydo pavieniai žiedai, o kai kur ir visai nepražydo...

Tiesa, Purkelis klausė apie 'Herrenhouser gardens' - ar tikrai tokia oranžinė... Deja, visiškai balta... ir tik visai benuvystantis žiedas vos vos persikiniu atspalviu pasidažė...
Ir 'Souvenir of Madeira' - vietoj geltonai oranžinio geltonas geltonas...

Ai, bet vistiek giriuosi... Šiemet kažkaip visai patinka girtis:) Nepilnavidurės labai gražiai žydi...

Maža ekskursija smile.gif
http://www.vimeo.com/14418161



Kile jau laukiau ziedu, vis uzedavau bet nedristu prasyt, gal ir laiko nera ir jegu, man tai jau taip norejosi akis paganyti, net vieno ziedelio foto pakelia nuotaika, kaip tam filmuke kiekvienas ziedas ypatingas! O cia sulaukiau viso pasivaiksciojimo. Grazu Aciu! Uzrasu tik nespeju skaityt...

tu tik girkis! O ir kitos pasirodykit - juk kiekvienas ziedas, net jei jis ir vienas ypatingas 4u.gif
Atsakyti
pasirodysiu ir as
user posted image
user posted image
Atsakyti
maniske tokia pati kaip tavo Egleja jau antra karta pradejo zydet, ne taip gausiai kaip pirmaji, bet visvien smagu.
Cia idedu pirmaji zydejima, nes smagu prisiminti...

user posted image
Atsakyti