Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

QUOTE(Kile @ 2010 08 12, 11:01)

O atradimas toks - tiesiog papurtau augalą kaip obelį ir vikšreliai nubyra smile.gif ir stiprokai purtau, bet pumpurai kolkas nenukrito  biggrin.gif


lotuliukas.gif



QUOTE(Kile @ 2010 08 12, 12:59)
Vazonų tai per 30 įvairaus dydžio...



Bet pernai dar didesnes dziungles buvo smile.gif

Tik pasakyk kada spausdins!
Gaila aisku, kad zinos nebus ivertintos materialai, nes sukaupta patirtis nemaza, tikrai neteisinga. As pvz is temos darau copy paste skaitydama nes labai pravercia tokiai zaliai... nes labai skaudu kai puoselejamas augalas neisgyvena. Net del sakeles pergyvenu. Pernai kai parsiveziau is taves tai vat visom plius minus geriau ar blogiau, bet prigijo isskyrus Angel Flights, nekas jai bet dar neismetu tikedamasi, kad pasitaisys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 12 gruodžio 2010 - 10:38
QUOTE(Kile @ 2010 08 12, 12:59)
Vazonų tai per 30 įvairaus dydžio...

Su tais gniužulėliais bandžiau... Kaip ir su gaudyklėm/slėptuvėm iš molinio vazonėlio apversto su skyle dugne... Nu atseit auslindos turi ten eiti slėptis... Išvadas padariau iš to dvi: 1. kaiminystėje esančiam apleistam sklype vabalų yra daugiau nei įmanoma išgaudyti; 2. brugmansijų viršūnėlės - auslindoms žymiai patogesnis "viešbutis", ir dar su svaiginančiu restoranu šalia (gi tokie skanūs jauni lapeliai pagraužti), todėl nei šiaudų gniužuliukai, nei vazoniukai nesuviliojo - vis naujos auslindų kartos ir toliau viršūnėse besisupuodamos nakvoja...




Oho as vakar paziurkejau pas mane tik 7 vazonai, 8 su izoliuota ir tai daug atrodo...
Labai gaila kad bent simbolisko atlyginimo nepasiulo , vis tiek kad ir kiek ziniu turi, bet straipsni parasyt vistiek daug darbo ir laiko uzima g.gif .
Kaštoniuk o kiek tu burgmansiju turi ?
Tiesa vakar apziurjau savo mazutes viena is Kiles jau ziedukus sukrove, bet... mano gudrusis katinas susmulkino pavadinima.. tai net nezinau kas ten bus.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 12 gruodžio 2010 - 10:39
QUOTE(Purkelis @ 2010 08 13, 07:28)
Oho as vakar paziurkejau pas mane tik 7 vazonai, 8 su izoliuota ir tai daug atrodo...
Labai gaila kad bent simbolisko atlyginimo nepasiulo , vis tiek kad ir kiek ziniu turi, bet straipsni parasyt vistiek daug darbo ir laiko uzima g.gif .
Kaštoniuk o kiek tu burgmansiju turi ?
Tiesa vakar apziurjau savo mazutes viena is Kiles jau ziedukus sukrove, bet...  mano gudrusis katinas susmulkino pavadinima.. tai net nezinau kas ten bus.. blush2.gif


As turiu 9 vazonus ir desimta Angels flight kurios neskaiciuoju, nes kazkas negerai. Tik vienai 3 metai, o visos likusios pirmametes , 6 jus is Kiles smile.gif
Labai smagu, kad dauguma turetu savo ziedus jau siemet parodyti.

Purkeli tavo kremine man labai krito i aki blush2.gif gal turesi kokia sakele rudeni?
Atsakyti
papasakokit man kas dar cia per vienas gyvis, kuri radau ant virsutiniu lapeliu... maza zalia kirmelyte susisukusi i varatinkli ir tuo paciu lapeli pasukus...
Atsakyti
Nors ir ne brugmansijos, bet pavasarį sėtos durnaropės leidžia žiedus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 08 15, 22:30)
Nors ir ne brugmansijos, bet pavasarį sėtos durnaropės leidžia žiedus  bigsmile.gif



Labai smagu! as vienais metais violetine pilnavidure auginau. Gaila, kad jos vienmetes... Idek nuotrauku wink.gif

Mano is Patio plant kaip sakiau ruosiasi zydet... na jau vienas neatitikimas pagal paveiksliuka, kad ziedai panasu ne kabes o taip atsikise bus... cia gali buti ne paskutinis siurprizas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2010 08 16, 11:04)
Labai smagu! as vienais metais violetine pilnavidure auginau. Gaila, kad jos vienmetes... Idek nuotrauku wink.gif

Mano is Patio plant kaip sakiau ruosiasi zydet... na jau vienas neatitikimas pagal paveiksliuka, kad ziedai panasu ne kabes o taip atsikise bus... cia gali buti ne paskutinis siurprizas  lotuliukas.gif

Tikiuosi, kad rytoj jau žydės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2010 08 14, 17:56)
papasakokit man kas dar cia per vienas gyvis, kuri radau ant virsutiniu lapeliu... maza zalia kirmelyte susisukusi i varatinkli ir tuo paciu lapeli pasukus...


Jei ta kirmėlytė tik viena, ar viena-kita tai ga nieko tokio smile.gif Iš tokių kirmėlyčių dažniausiai kasnors išsirita smile.gif Bet geriau nuskinti su visu lapu.

QUOTE(kaškoniukas @ 2010 08 16, 10:04)
Labai smagu! as vienais metais violetine pilnavidure auginau. Gaila, kad jos vienmetes... Idek nuotrauku wink.gif

Mano is Patio plant kaip sakiau ruosiasi zydet... na jau vienas neatitikimas pagal paveiksliuka, kad ziedai panasu ne kabes o taip atsikise bus... cia gali buti ne paskutinis siurprizas  lotuliukas.gif


Šiaip violetinės durnaropės (kur ir žiedai, ir stiebas violetiniai), o jei gerai pamenu, Jediara tokias ir sėjo, yra dvimetės smile.gif Galima per žiemą išlaikyti ir kitąmet dar paauginti.

Kaškoniuk, kuo nepatinka "atsikišę žiedai"? Man tokie net labiau prie širdies...
Va, kaip tik pasirodė Brugmansia 'Rosalie' - nepilnavidurė, žiedai nenusvirę, bet kokia man ji žavi... paskutinieji pumpurai po šios nakties lietaus, tai visai "stati" skleidžiasi biggrin.gif
Man patinka, geriau grožis atsiskleidžia augalo...
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Kile tikrai grazi tavo Rosalie ir ziedo forma faina 4 kampe, ir spalva grazi smile.gif) Ji gal amerikieciu selekcininku?

Kaškoniuk kremines turiu viena atzalyte su saknytem jau, gaila man nulauztas sakeles mest tai i zeme sukisu blush2.gif Galim pasikeist jeigu ka idomaus turi biggrin.gif

Pasiguosiu mano mazoji ta kur as cia dziaugiausi kad jau ziedus krauna juos numete visus itariu karsciu neatlaike:verysad:

Atsakyti
sveikos ar reikia nuskabineti tokius lapukus kurie auga pazastyse ?
Papildyta:
QUOTE(Purkelis @ 2010 08 02, 11:56)
Nieko uzaugs, po poros metu ir tu tokia turesi  smile.gif
egleja kiek taviskei metu ?

nu nepatikesit maniske jau sukrovus 4 ziedus bigsmile.gif tai kaip supratau jai nepatiko buti vazone g.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 08 17, 12:10)
sveikos ar reikia nuskabineti tokius lapukus kurie auga  pazastyse ?
Papildyta:

nu nepatikesit  maniske jau sukrovus 4 ziedus  bigsmile.gif  tai kaip supratau jai nepatiko buti vazone  g.gif


sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 08 17, 08:32)
Jei ta kirmėlytė tik viena, ar viena-kita tai ga nieko tokio smile.gif Iš tokių kirmėlyčių dažniausiai kasnors išsirita smile.gif Bet geriau nuskinti su visu lapu.
Šiaip violetinės durnaropės  (kur ir žiedai, ir stiebas violetiniai), o jei gerai pamenu, Jediara tokias ir sėjo, yra dvimetės smile.gif Galima per žiemą išlaikyti ir kitąmet dar paauginti.

Kaškoniuk, kuo nepatinka "atsikišę žiedai"? Man tokie net labiau prie širdies...
Va, kaip tik pasirodė Brugmansia 'Rosalie' - nepilnavidurė, žiedai nenusvirę, bet kokia man ji žavi... paskutinieji pumpurai po šios nakties lietaus, tai visai "stati" skleidžiasi  biggrin.gif
Man patinka, geriau grožis atsiskleidžia augalo...
user posted imageuser posted image


isskabiau, buvo kelios.
As neislaikiau antriems metams tokios violetines, neisziemojo... bet galvoju, kad visai dar auginciau, gana gausiai ir graziai zydejo. o ir seklu daigumas neblogas buvo.

Nieko pries atsikisusius ziedus smile.gif tiesiog labai grazi pasirode ta ant paveiksliuko, tai ir noriu tokios ax.gif geltona dvigubu ziedu.

Rozalie tavoji tikrai grazi wub.gif

QUOTE(Purkelis @ 2010 08 17, 08:52)


Kaškoniuk kremines turiu viena atzalyte su saknytem jau, gaila man nulauztas sakeles mest tai i zeme sukisu blush2.gif Galim pasikeist jeigu ka idomaus turi  biggrin.gif

Pasiguosiu mano mazoji ta kur as cia dziaugiausi kad jau ziedus krauna juos numete visus itariu karsciu neatlaike:verysad:


tai kad as tokia sviezia myletoja blush2.gif paskyniau atzaleliu nuo savo pirmameciu sakeliu, bet tik Salmon Perfection isleido sakneles, tai tik viena sita galiu kol kas pasiulyti jei neturi ax.gif daugiau neissivaizduoju ka...
Atsakyti