Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

QUOTE(Kile @ 2009 09 15, 18:50)
jediara,
sunku nuspėti kodėl. Tikrai ne kiekvienas auginukas, net ir parodęs šaknų kauburėlius prigyja. O ten buvo tooooks mažylis... ir šiaip rūšis nelabai gaji - iš 3 tik 1 prigijo... Nors paprastosios - gan parazitiškas augalas. Eksperimentui su diodiniu apšvietimu sumąsčiau brugmansijas darbe pritaikyt. Tai dauginau po 30 virš vienetų baltų ir geltonų - vos po porą neprigijo  blush2.gif  o va pilnavidurės - damos šiek tiek aikštingos...

evrema,
galima nusipirkti is www.engelstrompete.de internetinėj parduotuvėj 4u.gif  Pati tokių kolkas neturiu, ji, kaip ir nekaikurios kitos pilnavidurės nenoriai šaknijasi, neaugina pašakninių ūglių, taip tinkamų "naujai kartai". Galbūt kitąmet...

O gal dar kas veislines brugmansijas augina? Ir mums nesigiria  blush2.gif

Labai aciu uz atsakyma,gal kas bandete parsisiusti is ten? g.gif o gal yra Lt kur pirkt,labai noreciau tokios y sodyba blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
..vijana..,
didelėms trumpalaikis vienas kitas laipsnis minuso nėra mirtina, bet tokie temperaturos svyravimai priverčia jas numėtyt lapus ir pumpurus. Mano mažės jau kraustosi i šiltnamį.

Purkeli,
Šaunu, sėkmės su naujagimiu, tvirtas atrodo!
O kaip norėtųsi natūraliai augančias pamatyti... Tikriausiai portugalai augina neveislinių brugmansijų džiungles ir galvos nesuka dėl tų lepių "kilmingų" veislių...

evrema,
Siunčiausi iš tos parduotuvės, ir ne vieną kartą. Viskas neblogai, augaliukai padoraus dydzio, tik siunčia iš Vokietijos paprastu paštu, keliavo daugiau nei tris savaites - pusgyvės pasiekė mane, bet "atsigaivinom". Prekiauja birželio-liepos menesiais, nors uzsakymus priima is anksčiau.

Jei Jums reikia nebūtinai tos veislės, kuri yra cituojamoj foto, ar aš, ar kita forumietė, manau, gali padėti ir padauginti. Pekiauti, tai prekiavo pavasarį "Shetelig" baltomis, turguose, mugese nepilnaviduriu veisliu pasitaike. Jei domina būtent Brugmansia 'Angel's Pink Pearl', parasykite man pavasari, gal bus pavykę padauginti. Arba kreipkites i anksčiau minėtą parduotuvę, jie priima rezervacijas šiai veislei.

Ir turėkit galvoje, kad jai reikės erdvios, vėsios (bet teigiamos temperatūros) patalpos žiemojimui, daug meilės ir nemažai priežiūros rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 09 17, 18:58)

Purkeli,
Šaunu, sėkmės su naujagimiu, tvirtas atrodo!
O kaip norėtųsi natūraliai augančias pamatyti... Tikriausiai portugalai augina neveislinių brugmansijų džiungles ir galvos nesuka dėl tų lepių "kilmingų" veislių...



Man tai idomaiusia buvo kad jos visos vienodos spalvos smile.gif

agneee1 dygo dvi savaites su biskiu, sendien apziurejau kad dar viena lenda, idomu kas cia gausis, kai as cia ant ziemos pasejau smile.gif
Va sendien nufotkianu visas savo grazuoles , demonstruoju smile.gif)
user posted image
user posted image
Kiles mazoji jau kisa ziedelius
user posted image
mano senute
user posted image
Laukiu zieduko spalvos biggrin.gif
user posted image

Trap kitko , gal kam bus idomu, siemet dariau eksperimenta . Turejau 3 vienodo amziaus mazyles , 2 pavasari pasodinau tiesiai i zeme 3 palikau dideliam vazone. Rezultatas zemej augusios isbujojo pasidare tvirtos daug ziedu(1 ir 2 nuotraukytes), vazonine sukrove pirma zieduka (paskutine nuotrauka).
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 09 17, 19:58)
..vijana..,
didelėms trumpalaikis vienas kitas laipsnis minuso nėra mirtina, bet tokie temperaturos svyravimai priverčia jas numėtyt lapus ir pumpurus. Mano mažės jau kraustosi i šiltnamį.

Purkeli,
Šaunu, sėkmės su naujagimiu, tvirtas atrodo!
O kaip norėtųsi natūraliai augančias pamatyti... Tikriausiai portugalai augina neveislinių brugmansijų džiungles ir galvos nesuka dėl tų lepių "kilmingų" veislių...

evrema,
Siunčiausi iš tos parduotuvės, ir ne vieną kartą. Viskas neblogai, augaliukai padoraus dydzio, tik siunčia iš Vokietijos paprastu paštu, keliavo daugiau nei tris savaites - pusgyvės pasiekė mane, bet "atsigaivinom". Prekiauja birželio-liepos menesiais, nors uzsakymus priima is anksčiau. 

Jei Jums reikia nebūtinai tos veislės, kuri yra cituojamoj foto, ar aš, ar kita forumietė, manau, gali padėti ir padauginti. Pekiauti, tai prekiavo pavasarį "Shetelig" baltomis, turguose, mugese nepilnaviduriu veisliu pasitaike. Jei domina būtent Brugmansia 'Angel's Pink Pearl', parasykite man pavasari, gal bus pavykę padauginti. Arba kreipkites i anksčiau minėtą parduotuvę, jie priima rezervacijas šiai veislei.

Ir turėkit galvoje, kad jai reikės erdvios, vėsios (bet teigiamos temperatūros) patalpos žiemojimui, daug meilės ir nemažai priežiūros  rolleyes.gif

aciu uz patarima mirksiukas.gif man nelabai reikia tu kilmingu,gali but ir daigelis paprastas,kai ismoksiu priziuret anas tai galesiu ir kilmingu parsisiut mirksiukas.gif 4u.gif ax.gif jei kartasi kas turesit daigeli prasau pranesti aciu bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
Kile, tiesą sakei, kad jei kas nepatinka, jos pačios numeta žiedelius - su maniške taip ir atsistiko, tikriausiai nepatiko atšalęs oras blink.gif
Atsakyti
Mano mazoji prazydo ruzaivai, gal kam tokios reikia ?
Atsakyti
Maniskes kazk pagelto lapai g.gif
Atsakyti
o kada jau jas reik i rusi gabenti?
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2009 09 21, 10:53)
o kada jau jas reik i rusi gabenti?


As nesu kai prasideda rimtos salnos
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2009 09 21, 21:42)
As nesu kai prasideda rimtos salnos

o rimta salna tai kiek? g.gif
Atsakyti
mano sakele sendien dukra isrove doh.gif jau buvo pasirode sakneles,ikisau atsargiai atgal . kazin ar jai nieko neatsitiks? ar jau teks atsisveikinti?
Atsakyti
merginos ar jusu augaleliu lapai jau geltonuoja ar manajai vel kas uzpuole?
Atsakyti