Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

Kažkai pasistengsiu.nebe galiu įkelti nuotraukų iš telefono.Gal savaitgalį ką nors sugalvosiu. g.gif
Bet turbūt dvi brugmansijas vešiu rytoj sodybon,pasodinsius į žemę.O geriau sodinti į saulėtą vietą,ar pusiau saulėtą?Vienas vazonas kaip ir geriau jaučiasi,tai liks namie. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 22 liepos 2010 - 11:10
QUOTE(IngridaB @ 2010 07 22, 12:08)
Kažkai pasistengsiu.nebe galiu įkelti nuotraukų iš telefono.Gal savaitgalį ką nors sugalvosiu. g.gif
Bet turbūt dvi brugmansijas vešiu rytoj sodybon,pasodinsius į žemę.O geriau sodinti į saulėtą vietą,ar pusiau saulėtą?Vienas vazonas kaip ir geriau jaučiasi,tai liks namie. g.gif


Saules turi gaut, tai mano manymu labiausiai tiktu tokia vieta kur sakykim ryte saule nesviecia o vakare sviecia. Kad nekepintu visa diena.
Atsakyti
RADAU FAINA PUSLAPIUKA
http://www.brugmansi...limitstart10=40
Atsakyti


Na per tolokius karscius nenuostabu, kad toks kiekis vandens sueina... ir be nesuliuko yra kas veikt o cia tokioj padetyj, saugok save 4u.gif Nors as savo vyresneli iki paskutiniu dienu 16kg sverianti paimdavau, o vat paskui kai mazoji gime keleta savaiciu negalejau atkelt... smile.gif

oi tai cia visai pasimeciau dabar atskyriau tas kurios itartinos, bet tikiuosi, kad jos cia imituoja perkaitusios nuo saules unsure.gif Pasiskaitinejau, tai ir as bandysiu sukast i zeme jas su vazonikais, planavau tai padaryti kita met, kai i didesnius vazonus persodinsiu bet ir siemet dar yra laiko du men kai minimum.

Butinai atvaziuosiu ir tikiuosi ji manes sulauks smile.gif tie karsciai laiko mus kaip ikaites namie, tik dideliu reikalu spiriamos kazkur vaziuojam su dukryte, Kaunas toloka kelione...

Perziurejau albumuka, labai grazu, ir Maya grazuole kokia! Dar uzkibau uz B.'Dalen's pink amour' superine!
Atsakyti
Gavau amonio salietros,grudeliais ji.Ar tiks su ja patresti? unsure.gif
Atsakyti
Gal kas turi Vilniuje ar apylinkėse pasiūlyti geltoną, ružavą brygmansijas? Pavasarį nieks neatsiliepė, bandau dar kartą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2010 07 22, 11:32)
Jo ne kas sad.gif
Paskaiciau kad pas tuos vokiecius gali atvaziuot idomu jie parduotu vietoj..
O ka uzsakinejei ?
Ar turi koki Brugmansia flava augaliuka? Idomu kaip jie auga.


Žinoma, kad vietoj pardavinėja... tik kad pro tuos kraštus nepasitaiko keliauti, o spec. del augalų vistik didelės išlaidos tokia kelionė. Norėjau B.Wupperstolz, jų selekcijos varieguota pilnavidurė... Bet negavau smile.gif

QUOTE(kaškoniukas @ 2010 07 25, 23:23)
Dar uzkibau uz B.'Dalen's pink amour' superine!


Žiedas gražus, bet gaila, kad lepoka - apie 20 pumpurų numetė, o pražydo vos keli...

QUOTE(*finy* @ 2010 07 26, 13:37)
Gavau amonio salietros,grudeliais ji.Ar tiks su ja patresti?  unsure.gif


Tiks, efektyviausia - ištirpinti apie du valgomus šaukštus grūdelių kibirui vandens.
Atsakyti
Aš savo baisiausiai atrodančią brugmansiją persodinau į žemę savaitgalį.Tai vakar žiūriu kaip ir atsigavo.O kitos dvi liko namie,jau geriau atrodo.Dabar tęšiu tik atskiedųsi vandeniu salietrą.Mano brugmansijoms pastebėjau labai patinka skiestos vištų trąšos.Visą pavasarį tik jomis tręšiau,tik kvapas baisus.Kai nieko nebus namie,vėl aš jas patręšiu,paskui išsivėdina. g.gif
Atsakyti
Labas, prašyčiaus konsultacijos... blush2.gif

Nu gi įsigijom ir mes gražuolių brugmansijų iš Kiles... Viena ‚("Salmon Perfection") ‘auga kaip ant mielių, antroji ( "Red angels ") nepasakyčiau, kad merdėja, bet kažkokia skurstanti yra. Nuo pirkimo paaugo į viršų nežymiai, ėmė neskubėda auginti šoninius ūglius, bet taip ir lyg sustojo. Plius lapai raitosi, dažnai tiesiog lapai nulinksta į apačią, viršūnėj vis voratinklinė erkė nori mestis.

Sąlygos abiems tokios pačios, abi persodintos, abi tręšiamos, neperdžiūvusios. Tad ar čia taip turi būti? g.gif Gal ką nors ne taip darau?
Atsakyti
Pagaliau ir mano pirmoji nepakartojamoji pražydo, įsimylėjau wub.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 07 28, 22:41)
Pagaliau ir mano pirmoji nepakartojamoji pražydo, įsimylėjau  wub.gif



Koks grožis bigsmile.gif Kaip nuotaka wub.gif
Atsakyti
Kaktusine, ojeee thumbup.gif koks gražus žiedas
Atsakyti