Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

aciu dievui karsta.gif pas mus salnu nebuvo
Atsakyti
Temai atgaivinti - šiųmečiai margalapės Brugmansijos 'Maya' žiedeliai

user posted image
Atsakyti
kaip grazu wub.gif
o pas mane ziedu nekrauna kol kas g.gif
ir aplamai buvo labai grazi wub.gif bet dabar po visu veju-labai labai vargsiskai atrodo sad.gif
Atsakyti
Po kelių metų brugmansijos pradeda žydėti,pasėtos iš sėklų?Sudygo keturios sėklos.Išpikavau,laukiu toliau,kas bus. g.gif
Atsakyti
Kile, kaip faina, kad pas Jus jau prasideda žydėjimas thumbup.gif

Iš sėklyčių tai tikrai pas mane auga durnaropės, nes žiūrėjau lot. pavadinimą - datura doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 06 04, 14:29)
Iš sėklyčių tai tikrai pas mane  auga durnaropės, nes žiūrėjau lot. pavadinimą - datura  doh.gif

Na,kad siunčiausi brugmansijų sėklas. g.gif O durnaropės pas mane dar kelis metus pačios užsisėdavo,paskui matyt netyčia išravėjau,jau keli metai dingę.Kaip man kvepia jų žiedai. wub.gif Brugmansijų irgi taip pta kvepia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 06 04, 15:48)
Na,kad siunčiausi brugmansijų sėklas. g.gif O durnaropės pas mane dar kelis metus pačios užsisėdavo,paskui matyt netyčia išravėjau,jau keli metai dingę.Kaip man kvepia jų žiedai. wub.gif Brugmansijų irgi taip pta kvepia? g.gif

Tai pas Jus gal ir brugmansijos, nes aš pirkau LT ax.gif
Atsakyti
Kile,labai grazi gelyte wub.gif
Pas mane pagaliau po menesio pradejo listi daigiukai bigsmile.gif Jau galvojau,kad nebeislis.Is desimties kol kas tik antra seklyte galvyte kelia.Siemet jau nebesulauksiu ziedu,gaila verysad.gif
Atsakyti
Kaip gražu, jau žiedai wub.gif
Maniškės vakar ledai lapus pakapojo verysad.gif O dar šiandien tas vėjas doh.gif
Atsakyti



Kaip smagu, o va as... tai net geda isnesiau savo vyriausia ir nuskrebinau lapus verysad.gif atrode ten tik rytine saulute, o pasirodo jos ir perdaug toj vietoj buvo, ech dabar jau matau vel pumpuru uzuomazgas bet koki menesi zydejimo praradau ir labai pykstu ant saves... gera pamoka. Nors is kitos puses tai mes ne tik baisu lietu apturejom, bet ir krusa, ledukai juoduju serbentu dydzio krito ir su tokia jega... butu nukapoje lapus...

o mazosios sutvirtejo, tik Knighti labai pamazu, kaip ir sake Kile ji kaprizinga smile.gif nieko dabar dar vienmetes komponuoju, paskui jau ir sitom grazuolem uzsiimsiu rimciau, i didesnius vazonus persodinsiu ir trasu paduosiu periodiskai tai visos subujos, gal ir koki zieda dar parodys
smile.gif
Atsakyti
Kile saunuole labai grazus tavo ziedukai bigsmile.gif 4u.gif , o as vis galvojau kad margalapes kaprizingos blush2.gif
Pas mane senesniu jau ziedukai matosi bet centimetriniai dar tik. As jau dabar pro jas pora kart i dina praeinu ir ziedukus apziuriu o dabar tavo grozio paziurejus matyt dar dazniau pas jas uzsuksiu biggrin.gif .
Atsakyti
Margalapės brugmansijos nėra kaprizingos. Priešingai, bent jau ši veislė labai kantri ir gražiai augi. Pavyko įtikti jai ir su žiemojimo sąlygomis šviesioje bet vėsioje palėpėje, todėl palyginti anksti sužydo ir jau nužydėjus krauna sekančius pumpurus.

IngridaB, brugmansijų kvapas priklauso nuo veilsės, tačiau mūsuose paplitusios neveislinės kvepia stipriau ir skaniau nei durnaropės. Veislinių daugumos kvapas silpnas, arba kaip tik - selekcijos rezultatas - subtilus, bet ne toks svaiginantis.
Būna, kad pražįsta pirmasiais metais sėjinukai, o būna, kad laukiam ir ne vienus metus...

Kaškoniukas, dar tik jų sezono pradžia, tikrai pamatysit žiedus. Šaunuolė, kad dar visomis pasirūpinat, maniškės jau po truputį pajunta, kad ne joms pirmenybė dabar mano gyvenime ax.gif

Jediara, su lotyniškais atsargiai. pvz. Datura arborea yra brugmansija smile.gif Nors dvimetės daturos irgi įspūdingos, ir tokios violetinės/purpurinės spalvos, kokių brugmansijų nebūna smile.gif

O pas mane "išparduotuvė" - "išdalytuvė"... Perleidžiu visas, kurių turiu daugiau nei po vieną egzempliorių blush2.gif Gal kam? Dar kelios neveislinės už porciją ledų, kurių nežinau spalvos - baltos, geltonos o gal ir rausvos gali pakliūti...
http://www.supermama...?...&p=38094596





Atsakyti