Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

QUOTE(Kile @ 2010 05 18, 10:53)
Dygsta 25-30 dienų, jei šilumos pakanka. Daigumas paprastai geras, apie 60-80 procentu. Durnaropių žymiai geresnis nei brugmansiju. Ar spės sužydėti? labai priklausys nuo augimo sąlygų, tręšimo, nuo vasaros orų. Paprastai pirmais metais nespeja sužydėti (jei tai brugmansija, o ne durnarope).


Tai tada reikia man ja po plevele pakisti,toki mini siltnamiuko efekta padarysiu ir paspartinsiu augima.Noretusi sulaukti ziedeliu bigsmile.gif
O del gelytes,tai pardavejas zadejo brugmansia,geltonais ziedais,o kaip ten bus-bus matyt smile.gif Kai tik islys pasirodysim jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 05 18, 11:53)
Šiaip daturos dygsta žymiai greičiau nei brugmansijos, o jūsiškės, kiek pamenu, dygo ilgai. Tiesa, jei sėjot žiedu violetiniu, tai bus datura medėjanti, o ji dygsta tiek kiek brugmansija, tik žydi žiedais aukštyn ir auga kaip dvimetis augalas (žiemojant patalpoje).

Taip, ant pakuotės buvo pilnaviduriai violetiniai žiedai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 05 18, 14:57)
Taip, ant pakuotės buvo pilnaviduriai violetiniai žiedai  doh.gif


Mėlynos ir violetinės brugmansijos dar nepavyko išvesti selekcininkams...
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 05 18, 16:03)
Mėlynos ir violetinės brugmansijos dar nepavyko išvesti selekcininkams...

Ačiū 4u.gif Auginsiu ir žiūrėsiu ar pavyks sulaukti žiedų ax.gif
Atsakyti
O aš saviškę partempiau iš rūsio po žiemos poilsio,reikia gabent į sodą,bet nežinau kaip pavyks g.gif Gal paliksiu gyvent laiptinėj ir užveisiu naują,nes su tokia tampytis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2010 05 19, 08:53)
O aš saviškę partempiau iš rūsio po žiemos poilsio,reikia gabent į sodą,bet nežinau kaip pavyks g.gif Gal paliksiu gyvent laiptinėj ir užveisiu naują,nes su tokia tampytis g.gif


Nuvargs augalas laiptinėj, sausam, ore vabaliukai netruks uzsiveisti... Aisku, jei

Man morališkai rudenį lengviau peraugusiais augalais atsikratyti, ir padauginti iš naujo - iki pavasario paauga. O pavasarį gyventi norintį augalą išpjauti rankos nekyla...
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 05 19, 08:59)
Nuvargs augalas laiptinėj, sausam, ore vabaliukai netruks uzsiveisti... Aisku, jei

Man morališkai rudenį lengviau peraugusiais augalais atsikratyti, ir padauginti iš naujo - iki pavasario paauga. O pavasarį gyventi norintį augalą išpjauti rankos nekyla...

nežudysiu tikrai bigsmile.gif dar tikiuosi ir žiedų sulaukt,o laiptinėj tikrai vabaliukai puola šiuos augalus.Na reiks gabent,o iš šakos užveist naują augalėlį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2010 05 11, 21:34)
na siaip maniskes laikosi lauke visai gerai tik vasiandien kaip dejo krusa tai bisko didziajai kelis lapus paplese bet mazosios nieko viskas gerai rolleyes.gif

Sveikos, gėlininkės-patarkite, kokią temperatūrą (žemiausią) perneša Brugmansijos lauke-išnešiau savo gėlytę į lauką ir palikau (ji sodyboje). Dabar išgyvenu, kad orai vėsta, bijau, kad nesušaltų. Stovi ji lodžijoje, apsaugota nuo tiesioginio vėjo. Ačiū. 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes
Kaip jusu Burgamansijos auga ?

Noriu pasikonsultuoti , nulauziau viena naujojo savo augaliuko augliuka ir imeciau i durpes , jis mazytis gal tik keli lapeliai. Vakar paziurejau o jau viena saknyte yra ax.gif . Kaip gavojat ar yra tikimybe kad jis prades augti ?
Atsakyti
Isigijau ir as brugmansija, tikiuosi nenumarinsiu, ir sulauksiu nuostabiu ziedu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(išdykėlė @ 2009 10 12, 22:11)
Aš savo irgi nepanešu jau.



o kaip tokio dydzio augaliukas, perziemoja normaliai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2010 05 26, 09:54)
Sveikutes
Kaip jusu Burgamansijos auga ?

Noriu pasikonsultuoti , nulauziau viena naujojo savo augaliuko augliuka ir imeciau i durpes , jis mazytis gal tik keli lapeliai. Vakar paziurejau o jau viena saknyte yra  ax.gif . Kaip gavojat ar yra tikimybe kad jis prades augti ?

as tai i vandeni kisu po to kaip saknis isleidzia i zeme,bet manau prigis o tuo labiau,kad saknis jau leidzia.
kaznai kaip sia nakti jos istvers ,salnas pranasauja g.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2010 05 26, 22:44)
kaznai kaip sia nakti jos istvers ,salnas pranasauja  g.gif

Nutempiau saviškę į ūkinį pastatą, vis šilčiau bus nei lauke unsure.gif
Atsakyti