Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

sendien vienos sakeles lapai toie kaip nuvyte. kas jai nepatiko?
gal palieti reiktu kokiu augimo stimuliatoriu?
Atsakyti
QUOTE(agneee1 @ 2009 09 15, 16:04)
sendien vienos sakeles lapai  toie kaip nuvyte. kas jai nepatiko?
gal palieti reiktu kokiu augimo stimuliatoriu?


Neišsimaitina tikriausiai Jūsų šaka g.gif

Aš visuomet nuskinu lapus - būtinai visus didelius, net ir mažus apskinu, tik kelis nedidelius lapelius palieku - kad visą energiją išnaudotų šaknims leistim o ne lapeliams išsaugoti. Paskui, kai įsišaknija, ji pati pakankamai naujų tų lapų prileidžia. Jei daugokai lapų ant šakos - nuskinkite juos!

Stimuliatorius naudočiau atsargiai, nebent truputi šaknijimosi, o ne augimo! stimuliatoriaus. Brugmansija pakankamai gerai leidžia šaknis, jei stiebelis pradėjęs medėti. Jei žemėje ne daugiau nei savaitę - galit drąsiai ištaukti iš vazono, ažiūrėti ar nesimato ant stiebo šonų mažų baltų šaknų kauburėlių ir įsodinti atgal. Pati esu baisiai smalsi, tai pradžiai šakas merkiu į vandenį, kad galėčiau vis apžiūrėti, ar dar šaknelės nesirodo blush2.gif

O dėžutę su sėklytėm tai reikėtų labai šiltai pastatyti, ten kur naktim neatšąla 4u.gif
Atsakyti
Nesuprantu kodėl baltoji gražuolė neišleido šaknelių ir supuvo, tuomet, kai buvau gavusi auginuką? g.gif Gal todėl, kad kai buvo vandenyje, kiekvieną dieną ištraukdavau pažiūrėti ir pakeisdavau vandenį, nes balti kauburėliai jau matėsi ir ... deja... verysad.gif Įdomu, kur padariau klaidą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 09 07, 19:09)
Sveikos visos, brugmansijų sužavėtos! Ir šiaip užklydusios - "Angelų trimitų" mylėtojų ratas vis plečias 4u.gif

Sena temelė

Naujai temelei - naujų žiedelių premjera...

B. Hybrid f. pleno ‚Angels Pink Pearl‘ – atrodo – trapi, bet be galo tauri ir elegantiška. Krūmo architektūra nepriekaištinga, žiedų grožis – ilgai nesenstantis...

user posted image

user posted image
Gražiausio žydėjimo, vešliausio augumo, šilčiausių pokalbių, vertingiausių patarimų Jums visoms!

labas merginos is kur gati sito grozio plenciuku?gal kur yra pirkt? g.gif
Atsakyti
jediara,
sunku nuspėti kodėl. Tikrai ne kiekvienas auginukas, net ir parodęs šaknų kauburėlius prigyja. O ten buvo tooooks mažylis... ir šiaip rūšis nelabai gaji - iš 3 tik 1 prigijo... Nors paprastosios - gan parazitiškas augalas. Eksperimentui su diodiniu apšvietimu sumąsčiau brugmansijas darbe pritaikyt. Tai dauginau po 30 virš vienetų baltų ir geltonų - vos po porą neprigijo blush2.gif o va pilnavidurės - damos šiek tiek aikštingos...

evrema,
galima nusipirkti is www.engelstrompete.de internetinėj parduotuvėj 4u.gif Pati tokių kolkas neturiu, ji, kaip ir nekaikurios kitos pilnavidurės nenoriai šaknijasi, neaugina pašakninių ūglių, taip tinkamų "naujai kartai". Galbūt kitąmet...

O gal dar kas veislines brugmansijas augina? Ir mums nesigiria blush2.gif
Atsakyti
Ačiū, Kile, nuraminai. o aš jau buvau nusivylusi, kad net normaliai vandenyje įšaknydyti nemoku doh.gif , čia skaitydama, kaip Jūs puikiai dauginate auginiais, vadinasi, man pasitaikė ganėtinai įnoringa (todėl ir tokia graži) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 09 15, 19:26)
Ačiū, Kile, nuraminai. o aš jau buvau nusivylusi, kad net normaliai vandenyje įšaknydyti nemoku  doh.gif , čia skaitydama, kaip Jūs puikiai dauginate auginiais, vadinasi, man pasitaikė ganėtinai įnoringa (todėl ir tokia graži)  smile.gif


Tikrai labai inoringa....
Atsakyti
kile o kada geriausia pjiauti sakele saknydinimui ?
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2009 09 15, 21:52)
kile o kada geriausia pjiauti sakele saknydinimui ?


Visada geras laikas pjauti šakelėms, kurių odelė ne žalia plonytė, o jau po truputi medėjanti. Tada ant jos atsiranda mikro kauburėlių (žievlęšiukų) iš kurių išaugs šaknys. Taigi, kai šakelė jau tokia - galima ir pjauti. Tik šiaip, rudenį tas šakneles lengviau išleidžia nei kaitrią vasarą ar ankstų pavasarį.
Aš dažniausiai dauginu rudenį, kai nugeniu savo krūmus nešdama į rūsį. Jau neužilgo ruošiu armiją auginukų. Nors ir vasrą, iš pašaknio atžalėles nereikalingas išpjaudama sėkmingai įšaknydinu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kile: 15 rugsėjo 2009 - 21:46
Jau pranesa salnas unsure.gif ka daryti su savo brugmansija, jau didele ir zydi, gal nesti i siltnami vis silciau nakti butu g.gif verysad.gif patarkit prasau smile.gif labai bijau, kad nenusaltu
Atsakyti
Laba diena
Noriu pasigirti mano viena mano mazyliu isdygo (Brugmansia sanguinea)
user posted image

Dar nori pasidalinti atostogu ispudziai s , buvau Madeiros saloj , tai ten Brugamansijos matyt visuose kiemuose auga. Bet idomiausi a kad visos beveik vienos spalvos
user posted image
Atsakyti
[quote=Purkelis,2009 09 17, 15:13]
Laba diena
Noriu pasigirti mano viena mano mazyliu isdygo (Brugmansia sanguinea)
user posted image

per kiek laiko isdygo?
Atsakyti