Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

QUOTE(jediara @ 2010 05 08, 10:13)
O jei brugmansiją pasodinčiau augti į dirvą, rudenę persodinčiau į vazoną, ar būtų labai blogai? g.gif


as sitame matau tik du minusus, bet jei juos "aplenksi" tada tavo gelytei tikrai patiks wink.gif 1. brugmansijoms nepatinka vejas, todel as patraukiu (pas mane ji stovi ant ratuku) ja i skirtingas vietas, priklausomai ar vejuota ar ne. 2. reikia pasaugot , kad nepultu sliuzai ir sraiges visokios. pernai pas mus ju buvo begaaaaalo daug , tai tokiu atveju, sunkiai as ja issaugciau.
Atsakyti
Dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
nu merginos gal jau savo gelikes paliekat lauke? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2010 05 09, 20:19)
nu merginos gal jau savo gelikes paliekat lauke? blush2.gif

Dar parnešiau į namus ax.gif
Atsakyti
laba diena,
žalius mažus vabaliukus vaišinam kuo - actara? ar česnako arbata?
ačiū
Atsakyti
sveikos rolleyes.gif


mano brugnacijos pirma nakti lauke prabuvo reikes eit paziuret bet is tolp atrodo gerai rolleyes.gif
Atsakyti
as turiu du klausimus ax.gif
1. kuo nupurksti profilaktiskai nuo tu mazu zaliu vabaliuku? kol kas ju nera, bet dar nebuvo metu, kad jie neapsilankytu... tai gal galima uzbegti uz akiu?
2. ar nereikia jos persodinti i didesni vazona? ir ar ta galima daryti dabar? dabar ji kokia 180cm aukscio ir auga 25l vazone.
4u.gif
mano augaliukas siandien:
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mano brugmasija taip ir neatsigavo,bet nusipirkau nauja ax.gif Kuom jas geriau tresti,kad gausus ziedynai butu g.gif As senaja tresdavau su tarsomis ,skirtomis zydinciom gelem.Nezinau ar gerai,bet ziedu buvo unsure.gif

QUOTE(une @ 2010 05 10, 13:16)
\
mano augaliukas siandien:
user posted image

O kur jus ja laikote per ziema g.gif
Atsakyti
Sveikute
Gal gali pasakyt kaip tavo geliukas lauke laikosi , as va galvoju irgi lauk tempt bet bijau kad gal dar ankstoka.
Une mao manymu reiktu ja persodint , nes vazonas atrodo mazokas.

QUOTE(zylute81 @ 2010 05 10, 10:20)
sveikos rolleyes.gif
mano brugnacijos pirma nakti lauke prabuvo reikes eit paziuret bet is tolp atrodo gerai rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(kinrozyte @ 2010 05 11, 15:31)
Sveikos 4u.gif  Mano brugmasija taip ir neatsigavo,bet nusipirkau nauja ax.gif  Kuom jas geriau tresti,kad gausus ziedynai butu g.gif As senaja tresdavau su tarsomis ,skirtomis zydinciom gelem.Nezinau ar gerai,bet ziedu buvo unsure.gif
O kur jus ja laikote per ziema g.gif


laikiau sitaip biggrin.gif : pradzioje ziemojo garaze. paskui kai labai atsalo, isnesem i pirti (ten ziema buna apie +10), kai einam i pirti, isvezu i priepirti lotuliukas.gif nu toks zaidimas. bet kada labai ja myliu ax.gif
o laistau kemiros universaliom rozinem trasom.
QUOTE(Purkelis @ 2010 05 11, 15:52)
Sveikute
Gal gali pasakyt kaip tavo geliukas lauke laikosi , as va galvoju irgi lauk tempt bet bijau kad gal dar ankstoka.
Une mao manymu reiktu ja persodint , nes vazonas atrodo mazokas.

aciu wink.gif
as tai saviske dar tik kartais isvezu i lauka, kai nera vejo ir smagus oras. o nakti dar nei viena nepalikau.
Atsakyti
na siaip maniskes laikosi lauke visai gerai tik vasiandien kaip dejo krusa tai bisko didziajai kelis lapus paplese bet mazosios nieko viskas gerai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2010 05 11, 17:33)
laikiau sitaip  biggrin.gif : pradzioje ziemojo garaze. paskui kai labai atsalo, isnesem i pirti (ten ziema buna apie +10), kai einam i pirti, isvezu i priepirti  lotuliukas.gif  nu toks zaidimas. bet kada labai ja myliu  ax.gif
o laistau kemiros universaliom rozinem trasom.
aciu wink.gif
as tai saviske dar tik kartais isvezu i lauka, kai nera vejo ir smagus oras. o nakti dar nei viena nepalikau.

as savaja irgi mylejau,tampiau tai is garazo i priespirti,tai vel atgal,bet neisgyveno unsure.gif

nauja jau laikau pastoviai lauke,uzuovejoj ax.gif
reikes nusipirkti ir man tu trasu, aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti