Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

QUOTE(Kile @ 2010 04 27, 15:00)
Išdykėle, Purkeli,
gavau pranešimą iš www.engelstrompete.de, kad siuntinukas išsiųstas  4u.gif Per 5-6 dienas turėtume gauti.



wub.gif
pasigirkite kokias veisles uzsisakete - aisku su paveiksliukais butu smagiau blush2.gif

Kaip faina!
Atsakyti
Nejaugi niekas negalite pakomentuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kinrozyte @ 2010 04 28, 20:56)
Nejaugi niekas negalite pakomentuoti ax.gif

manau,kad dar neisdyge pas tave lapai,nes kai kurios pas mane ir be lapu,tik pradeda kaltis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2010 04 29, 10:31)
manau,kad dar neisdyge pas tave lapai,nes kai kurios pas mane ir be lapu,tik pradeda kaltis  ax.gif

aciu 4u.gif , lauksim. taip gaila ,jei butu nusalus verysad.gif
Atsakyti
sveikutes rolleyes.gif

o maniskes iskeliavo isiltnami pagaliau rolleyes.gif nes tik vakar baige statyt mano siltnamiuka rolleyes.gif

tai labai dziaugiuos kad mano geltonoji pilnavidure ir toliau po truputuka nuo saknu auga rolleyes.gif

KILE noreciau paklausti jai mano geltonosios buvo kotas kokiu 80galcm as ji nukirpau iki 60 kazkur nes virsune buvo nuvytus o dabar auga grynai prie pat zemes tai jaai as ji dar gerokai patrumpinciau nes atrodo juokingai stovi plikas ilgas kotas bet jis jau storokas tai nieko jam nenutiks gal gal kuom patept nugenejus g.gif


Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 04 27, 15:06)
sveikos pernai rudeni gavau sios grazuoles sakele, ji prigijo isleido kelis lapelius ,  laikau ja sklepe, ir apziurejus sendien radau ant apatines lapu puses balti vabaliukai, jei gerai suprantu tai ten baltieji skydmariai. ka su jais daryti? kodel  ir is kur jie atsirado?


Įtarčiau, kad nebūtinai skydamariai - jei balti, bet tokie "miltuoti, pūkuoti" ir telkiasi dažniau šakelių kampuose, prie lapo prisegimo vietos. O lapo apatinej pusej, tiketiniausia, baltasparne. Kazkiek imanoma isnaikinti ja rankiniu budu, bet efektyviausia - insekticidai: "vertimec", "actara". Yra ir liaudisku priemoniu, bet bent manes jos negelbsti.

QUOTE(kinrozyte @ 2010 04 28, 14:18)
Sveikos :4u

Savo brugmansija isnesiau jau i lauka,stovejo rusyje. Per salnas itempdavau i garaza. Ziuriu jusu su lapais jau, o mano stovi sakos ir jokiu pokyciu nematau. Nejaugi nusale g.gif ?


Reikia laiko smile.gif Jei šakos gyvos, žalios ar pilkos (bet ne nubąlusios, sausos), tai stebėkit tiesiog - išbrinks pumpurėliai ir pasirodys lapeliai. Lauke veiksmas vyksta lėčiau nei šiltesniam šiltnamy ar namuose.


Papildyta:
QUOTE(kaškoniukas @ 2010 04 28, 17:11)
wub.gif
pasigirkite kokias veisles uzsisakete - aisku su paveiksliukais butu smagiau  blush2.gif 

Kaip faina!


Na, aš pati užsisakiau tik B.Angels Shredded dress
user posted image

Kitos gal pačios pasigirtų smile.gif Rinktasi ypatingų žiedų bet gerai augančios rūšys wink.gif


QUOTE(zylute81 @ 2010 04 29, 10:40)
sveikutes rolleyes.gif
KILE noreciau paklausti jai mano geltonosios buvo kotas kokiu 80galcm as ji nukirpau iki 60 kazkur nes virsune buvo nuvytus o dabar auga grynai prie pat zemes tai jaai as ji dar gerokai patrumpinciau nes atrodo juokingai stovi plikas ilgas kotas bet jis jau storokas tai nieko jam nenutiks gal gal kuom patept nugenejus g.gif


Galima nupjauti, bet pjūvį reikėtų truputį skersą daryti, o tepti tai niekada niekuo netepu, tik nupjovus truputį atidžiau dirvos drėgmę seku, leidžiu pradžiūti, kad neužmirktų, nenupūtų.
Atsakyti
aciu kile taip ir padarysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 04 29, 16:00)

Reikia laiko smile.gif Jei šakos gyvos, žalios ar pilkos (bet ne nubąlusios, sausos), tai stebėkit tiesiog - išbrinks pumpurėliai ir pasirodys lapeliai. Lauke veiksmas vyksta lėčiau nei šiltesniam šiltnamy ar namuose.
Papildyta:
.

Sakos pilkos ,vietomis zalios, tik maziukees sakutes padziuvusios. Aciu labai,nuraminai 4u.gif
Atsakyti
Kile, ačiū už gerą naujieną. Lauksiu vėl žinių bigsmile.gif
Mano draugė ilgai svarstė ar užsisakyti Angels Shredded dress, ar tą baltą keturių aukštų. Pasirodo, gerai susitaikėt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 30 balandžio 2010 - 20:39
sveikos rolleyes.gif

turiu viena baltos brugmansijos augaleli atliekama gal kas noretu uz 20lt

as kauniete jai neatsiras nirinciu tada desiu skelbimuka rolleyes.gif
Atsakyti
O jei brugmansiją pasodinčiau augti į dirvą, rudenę persodinčiau į vazoną, ar būtų labai blogai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 05 08, 10:13)
O jei brugmansiją pasodinčiau augti į dirvą, rudenę persodinčiau į vazoną, ar būtų labai blogai? g.gif

nemanau,kad blogai,gal dar ir geriau,jos daugiau visokiu medziagu isisavina
Atsakyti