Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

QUOTE(*finy* @ 2010 04 11, 15:55)
Tai tiesiog rudeni nupjauti visus tuos grozius ir iskasti saknis.O jeigu as ja dabar isigyciau,ar ne per velu butu jei pasisesiu?  g.gif

Sėklos ilgokai dygsta, gal geriau įsigyk įšaknydintą auginuką. Galbūt Kilė Tau padėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 04 11, 15:03)
Sėklos ilgokai dygsta, gal geriau įsigyk įšaknydintą auginuką. Galbūt Kilė Tau padėtų  mirksiukas.gif



Kilė vakar išnešė visas savo mažyles į nešildomą šiltnamį saulute pasilepinti... O dieną visokių įspūdžių buvo tiek, kad vakare sugebėjau pamiršti parsinešti doh.gif Šiąnakt šalna nemaža pas mus buvo... ryte išskubėjau į darbą neišdrįsus pažiūrėti, kaip tos mano tremtinės laikosi unsure.gif Bet jei išgyvens, dalinsiuos...

Tiesa, kam žadėjau B. Angel's Summertime, tai atidėsiu auginukų "užsakymus" antrai vasaros pusei. Sunkiai manoji laikosi, perilgai matyt jai buvo tamsiam rūsy tūnoti. Nesinori dabar jos genėt, kad būtų iš ko skubiai padauginti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 04 12, 10:16)
Kilė vakar išnešė visas savo mažyles į nešildomą šiltnamį saulute pasilepinti... O dieną visokių įspūdžių buvo tiek, kad vakare sugebėjau pamiršti parsinešti  doh.gif Šiąnakt šalna nemaža pas mus buvo... ryte išskubėjau į darbą neišdrįsus pažiūrėti, kaip tos mano tremtinės laikosi  unsure.gif Bet jei išgyvens, dalinsiuos...

Tiesa, kam žadėjau B. Angel's Summertime, tai atidėsiu auginukų "užsakymus" antrai vasaros pusei. Sunkiai manoji laikosi, perilgai matyt jai buvo tamsiam rūsy tūnoti. Nesinori dabar jos genėt, kad būtų iš ko skubiai padauginti  ax.gif

blink.gif , tikėkimės, kad jos išgyveno šią naktį g.gif

Nieko, šio gražuolės auginukų palauksime ax.gif
Atsakyti
Mano augaliukas jau geros dvi savaitės gyvena nešildomoj verandoj, kurioj temperatūra būna, kad ir iki 5 laipsnių nukrenta.Bet kol kas laikosi šauniai. Tiesa, kadangi per didžiuosius šalčius neturėjau kur saugiai laikyt, pargabenau ant palangės, tai jau nemažai sužaliavus
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2010 04 06, 19:00)
Isdykele o kuo prekiausite jus?

aš prekiaunu vasarinėmis gėlėmis ir jų daigeliais.
Papildyta:
QUOTE(Kile @ 2010 04 12, 08:16)
Kilė vakar išnešė visas savo mažyles į nešildomą šiltnamį saulute pasilepinti... O dieną visokių įspūdžių buvo tiek, kad vakare sugebėjau pamiršti parsinešti  doh.gif Šiąnakt šalna nemaža pas mus buvo... ryte išskubėjau į darbą neišdrįsus pažiūrėti, kaip tos mano tremtinės laikosi  unsure.gif Bet jei išgyvens, dalinsiuos...

Kile, kaip jūsų mažylės? Aš manau, kad joms nieko neatsitiko, nes aš šiltnamio jau seniai nekūrenu ir visos gėlės laikosi puikiai.
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 04 12, 09:16)
Kilė vakar išnešė visas savo mažyles į nešildomą šiltnamį saulute pasilepinti... O dieną visokių įspūdžių buvo tiek, kad vakare sugebėjau pamiršti parsinešti  doh.gif Šiąnakt šalna nemaža pas mus buvo... ryte išskubėjau į darbą neišdrįsus pažiūrėti, kaip tos mano tremtinės laikosi  unsure.gif Bet jei išgyvens, dalinsiuos...

Tiesa, kam žadėjau B. Angel's Summertime, tai atidėsiu auginukų "užsakymus" antrai vasaros pusei. Sunkiai manoji laikosi, perilgai matyt jai buvo tamsiam rūsy tūnoti. Nesinori dabar jos genėt, kad būtų iš ko skubiai padauginti  ax.gif


tai kaip ten mazyles? unsure.gif

O maniske Angel Summertime is taves tai superiniai atrodo, jau pagavus pagreiti augti thumbup.gif toks buvo maziukas rudeni isaknydintas augaliukas, perziemojo puikiai ant palanges - laukia silumos persikelt i lauka - as irgi laukiu, nes Knighti ir kitos is sakeliu vargsta, apart tos paprastosios geltonos kur savo sakele ikisus buvau... pas mane siltnamis plevelinis... nerizikuosiu, nes sugebu pamirst... vakar kanu nesusinesiau... nezinau ar pakenke dar tik tokius kaip as vadinu spyglius isleide... bet nedidelis nuostolis butu o vat grazuoles tai nenoreciau nei vienos prarast...

QUOTE(išdykėlė @ 2010 04 13, 22:15)
aš prekiaunu vasarinėmis gėlėmis ir jų daigeliais.
Papildyta:




tikriausiai maciau, bet kai nepazistu tai nezinau ar pirkau pas jus ka nors smile.gif, truputi papramogavau, kaip as vadinu blush2.gif , mugej si karta daugiausia daigu vasarinems kompozicijoms, beliko tik surfiniju - bet cia kaip tradicija vaziuoju pas Zemaiti Punioj pirkt. Bet sugebejau nusipirkt ir brugmansijos daigeli - rozini - manau cia ta paprastoji, bet as jos neturejau, 3lt prase. Buvo pas tokus vyresnio amziaus prekeivius ir dideles kelios, bet net neklausiau kainu.
Atsakyti
Gyvos mažylės, ir netgi patenkintos atrodo, matyt dienos saulutė pradžiugino labiau nei šaltoka naktis. Obuoliai nuo gretimos obles rudenį laiku nenuskinti baisiai daug stogo stiklų išbarškino, labai kiauras kolkas tas šiltnamis. Bet viskas gerai smile.gif Žaliuojam ir augam smile.gif Reiks po truputį iš "skolintu" rūsių kraustytis į šiltnamį ir su paaugusiomis. Su paprastom, neveislinėm drąsiai eksperimentuoju, bet va šitų kai kurių lapai tokie gležnoki, lepoki, sultingesni, galvoju kad gali būti jautresnės žemesnei temperatūrai, bet irgi kantrios.
Atsakyti
Labutis. Vis dar ieškau pirkti gražuolės brugmansijos daigiukų... verysad.gif Noriu pradėti jas auginti. Gyvenu Vilniuje. Pasiūlymų labai laukiu į a.ž. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 04 14, 10:12)
Gyvos mažylės, ir netgi patenkintos atrodo, matyt dienos saulutė pradžiugino labiau nei šaltoka naktis. Obuoliai nuo gretimos obles rudenį laiku nenuskinti baisiai daug stogo stiklų išbarškino, labai kiauras kolkas tas šiltnamis. Bet viskas gerai smile.gif Žaliuojam ir augam smile.gif Reiks po truputį iš "skolintu" rūsių kraustytis į šiltnamį ir su paaugusiomis. Su paprastom, neveislinėm drąsiai eksperimentuoju, bet va šitų kai kurių lapai tokie gležnoki, lepoki, sultingesni, galvoju kad gali būti jautresnės žemesnei temperatūrai, bet irgi kantrios.


tai smagu bigsmile.gif tureciau as stiklini jausiu irgi tempciau tada jau, nors Kaune truputi silciau nei cia pas mus buna, o tie keli laipsniai kartais savo padaro.



QUOTE(Ingukas @ 2010 04 14, 15:59)
Labutis. Vis dar ieškau pirkti gražuolės brugmansijos daigiukų... verysad.gif Noriu pradėti jas auginti. Gyvenu Vilniuje. Pasiūlymų labai laukiu į a.ž. biggrin.gif


Cia tikriausiai tik Kile galetu pasiulyti kazka, bet ji is Kauno. As paprastos geltonos galeciau sakele pabandyt isaknydinti jei noretum, gyvenu salia Traku ir daznai Vilniuje bunu, bet abejoju ar sulauktum ziedu siemet. Dar variantas - shetelig parduotuvej, as pati pirkau ten gal pries gera menesi - arba Kalvariju turguj gali pabandyt ieskot - esu macius, bet ten tai pabrangiai ir nesi garantuota ka gausi... pas kile uz tokia kaina galetum grazu ir garantuota augala isigyt. Nebent kainos krito turguj. Reikia ziuret.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaškoniukas: 16 balandžio 2010 - 00:18
Gal kas galite patarti ar įšaknydijimui reikia laikyti vandenyje ar iškart kišt į žemę?
Atsakyti
Gal kas padetu isigyti sia gelyte?Noreciau 2ar 3 daigeliu/auginuku (tiek turiu dideliu vazonu ax.gif ) Jei kas gali,parasykit man i az rolleyes.gif Tiesa,manau kad ir siusti reiketu pastu,ar kaip kitaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2010 04 17, 12:32)
Gal kas galite patarti ar įšaknydijimui reikia laikyti vandenyje ar iškart kišt į žemę?


Geriausia palaikyti vandenyje kelias dienas, kol matysis bringstantys šaknų kauburėliai. Tada perkelti i neperdideli vazonėlį su puriu substratu (tinka durpe, galima maisyti su perlitu; vermikulitas įšaknydinimui persuknus pasirodė). Ir laikyti šiltai, bet ne tiesioginėje saulėje. Jei šviesos ir šilumos trūksta - neperlaistyti, leisti kiek pradžiūti dirvai - mėgsta nupūti šaknelės, ypač jei dauginta iš nevisai sumedėjusio stiebo.

kaškoniukas, praeitą savaitę buvau Trakuose - narcizai žiūriu ir vienur, ir kitur žydi, o maniškiai kaune vos iš žemės išlindę... taigi tas "šilčiau" labai sąlyginis dalykas smile.gif

Ingukas, *finy*,
Dėl auginukų šiemet daug nepadėsiu. Gegužį manau galėsiu pasiūlyti 5-10 vnt. gajesnių veislinių. Neveislinių nedauginau, galiu tik 2 m ūgio rausvą, suformuotą į medelį perleisti. Ir liepai kitų savo veislinukių pagal pageidavimus galiu padauginti, tų kurios dabar tik iš rūsio iškeltos bando prabusti.

Anyta Raseiniuose padauginusi baltų ir geltonų, bet jos irgi ne itin dailios dar. Jei niekur nerasite, rašykit, pargabensiu prie progos.

Kaune buvo Senukų mugėje brugmansijų, mačiau stoties turguje, rausvų dvigubu žiedu praeitą savaitę dar turejo Schetelig.
Atsakyti