Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

QUOTE(išdykėlė @ 2010 04 01, 20:51)
Labai ačiū Kile. Kaip suprantu, užsisakyti galima dar vieną brugmansiją ( lygtai nori mano ta draugė, kuri davė sėklas)
O mano ta paprasta geltona šiltnamy jau kuris laikas kaip žydi. Vakare pakvimpa visas šiltnamis. Nuo jos rudenį padauginti jauni augaliukai irgi augina pumpurus.


Į vieną siuntimo kainą telpa 6 augaliukai. Aš renkuosi tarp 1-2, Jūsų - 2 veislės, taigi, dar porą tikrai galime priimti smile.gif

Smagu šiltas šiltnamis:) Aš žiedelių dar be mėnesio nesulauksiu blush2.gif, kad ir kaip kelias per žiemą namuose lepinau. Pumpurėliai dar mažučiai.

Kauno Sheteligas irgi žadėjo, kad šią savaitę gaus brugmansijų augaliukų, bet nerandu progos patikrinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 03 24, 12:06)
Mano stiebinė taip pat buvo pirkta iš latvių selekcininko ir sakė, kad žiemą atlaikys be problemų (bet gyvybės ženklų nematau) ir taip jau trečia stiebinė. Todėl šiemet pirksiu dar vieną ir tikrai sodinsiu į vazoną  rolleyes.gif



QUOTE(Kile @ 2010 04 02, 08:14)
Į vieną siuntimo kainą telpa 6 augaliukai. Aš renkuosi tarp 1-2, Jūsų - 2 veislės, taigi, dar porą tikrai galime priimti smile.gif

Smagu šiltas šiltnamis:) Aš žiedelių dar be mėnesio nesulauksiu  blush2.gif, kad ir kaip kelias per žiemą namuose lepinau. Pumpurėliai dar mažučiai.

Kauno Sheteligas irgi žadėjo, kad šią savaitę gaus brugmansijų augaliukų, bet nerandu progos patikrinti  ax.gif

Is kokio puslapio uzsakinejat ? Tikiuosi dar nepramiegojau ?

Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2010 04 06, 10:15)
Is kokio puslapio uzsakinejat ? Tikiuosi dar nepramiegojau ?


As is www.engelstrompete.de smile.gif Bet jie nebeturi tos, kurios norejau, tai truputi atsalau - reikia is naujo rinktis... Jei atsiras daugiau prisijungianciu, tai net geriau, kad ir didesne siuntos mase, padalinius siuntimo kaina apsimoka smile.gif
Atsakyti
Kile, tai dabar kitą rinksitės? O ką atsakė dėl mano pasirinktų?
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 04 06, 16:26)
Kile, tai dabar kitą rinksitės? O ką atsakė dėl mano pasirinktų?


Pati netruksiu išsirinkti, bet jei yra dar norinčių prisijungti, galime nustatyti termina, tarkim laukiu laiškučių iki balandžio 12 dienos vakaro, ir 13 d. darau užsakymą.
Jūsų išsirinktas veisles šiai dienai turi. Dabar priimtų rezervaciją, siuntinius pradės siuntinėti gegužės pirmomis savaitėmis.
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 04 01, 20:51)

O mano ta paprasta geltona šiltnamy jau kuris laikas kaip žydi. Vakare pakvimpa visas šiltnamis. Nuo jos rudenį padauginti jauni augaliukai irgi augina pumpurus.


Noreciau ir as tokio siltnamio... maniske tuoj zydes, vis neprisiruosiu nufotkinti... tikiuosi, nebus tokio kvapo stipraus nes reikes tuos ziedus du nuskint...

As siemet neprisidesiu prie siuntimosi, nes uz ko uzkliuvau pas Kile yra ax.gif , plius viena is Shetelig nusipirkau tai dar megaujuosi... plius i paroda ketvirtadieni vaziuoju.

Isdykele o kuo prekiausite jus?
Atsakyti
Sveikutes,groziu augintojos wub.gif Sakykit,ar jusu gelytes liaudyje kartais ne durnaropemis vadinamos?Pas mane viena yra baltos spalvos,pati ji pasiseja.Didele uzauga,rudeni kirviu vos MB iskapoja doh.gif Sakau,gal ir pas mane tokia pati? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2010 04 09, 22:05)
Sveikutes,groziu augintojos  wub.gif  Sakykit,ar jusu gelytes liaudyje kartais ne durnaropemis vadinamos?Pas mane viena yra baltos spalvos,pati ji pasiseja.Didele uzauga,rudeni kirviu vos MB iskapoja  doh.gif  Sakau,gal ir pas mane tokia pati?  unsure.gif

Tai Jūs auginate durnaropę (datura), kurios žiedai auga į viršų, o brugmansijos (brugmansia) augina žemyn svyrančius žiedus ax.gif ir žiemoja tik patalpoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 04 09, 21:13)
Tai Jūs auginate durnaropę (datura), kurios žiedai auga į viršų, o brugmansijos (brugmansia) augina žemyn svyrančius žiedus  ax.gif  ir žiemoja tik patalpoje  ax.gif

Aisku,supratau.Noretusi ir jusiske tureti ax.gif tik neturiu kur ziemai padeti verysad.gif
Atsakyti
As ir vel uzsukau pas jus 4u.gif Sakykit,o ji salciams atspari?Reikia inesti i kokia tai patalpa?Ar galima lauke palikti?Kaip jus darot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2010 04 11, 15:45)
As ir vel uzsukau pas jus  4u.gif  Sakykit,o ji salciams atspari?Reikia inesti i kokia tai patalpa?Ar galima lauke palikti?Kaip jus darot?  g.gif

Ne, ji šalčiams neatspari schmoll.gif - didelės laikomos rūsyje, o mažos kambaryje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 04 11, 14:52)
Ne, ji šalčiams neatspari  schmoll.gif - didelės laikomos rūsyje, o mažos kambaryje  ax.gif

Tai tiesiog rudeni nupjauti visus tuos grozius ir iskasti saknis.O jeigu as ja dabar isigyciau,ar ne per velu butu jei pasisesiu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *finy*: 11 balandžio 2010 - 13:57