Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

Pagaliau pradėjo dygti brugmansijos thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes rolleyes.gif

na ka mano mazosios jau irgi prabudo tai is keturiu trys isgyveno ir prigijio rolleyes.gif

ir didziasias jau is rusiuo parsiveziau ir persodinau tai balta tai jau buvo isleidis seniai tokius laibus ugliukus tai nukirpau o geltona tai idomu kaip bus nes kur buvo virsune tai nudziuvus buvo na nukirpau ir ziuresiu kas suja bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 03 28, 17:39)
Pagaliau pradėjo dygti brugmansijos  thumbup.gif


thumbup.gif
Maniškė pirmoji šiandien irgi išdygo smile.gifišdykėlės duotų sėklyčių.

QUOTE(zylute81 @ 2010 03 28, 17:52)
ir didziasias jau is rusiuo parsiveziau ir persodinau tai balta tai jau buvo isleidis seniai tokius laibus ugliukus tai nukirpau o geltona tai idomu kaip bus nes kur buvo virsune tai nudziuvus buvo na nukirpau ir ziuresiu kas suja bus g.gif


Aš iškart tų laibų etioliuotų ūglių nekerpu, kai kurių viršūnės jau būna išsišakoję ir pumpurėliur ruošia... Palaukiu, kurie sveiki toliau auga, tai vieną kitą ankstyveniam žydėjimui palieku.

O su geltona turėtų viskas būti gerai. Aš pernai palikau plika sumedėjusį 1 m stimburį. Tai paskui išgenėdavau šoninius ūglius, palikdavau tik kelis virsūnėj. Gražus medis užaugo smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turi parduoti,man spalvos nesvarbu gali buti ivairios 4u.gif
Atsakyti
aciu KILE kad nuraminai del geltonos rolleyes.gif o tai ka blogai padariau kad baltai apkarpiau tuos uglius man jie tokie silpni pasirode g.gif
Atsakyti
QUOTE(Genda @ 2010 03 29, 15:00)
Sveikos, gal kuri turi parduoti,man spalvos nesvarbu gali buti ivairios 4u.gif

Sveiki, jei niekas nepasiūlys, Kaune turėsiu nedidelių pilnavidurių veislinių, truputį lepūnėlių tokių. Bet gal dar kas turės atliekamų paprastų pasidauginę ax.gif

QUOTE(zylute81 @ 2010 03 29, 20:51)
aciu KILE kad nuraminai del geltonos rolleyes.gif o tai ka blogai padariau kad baltai apkarpiau tuos uglius man jie tokie silpni pasirode g.gif


Dėl tų ūglių - tai skonio reikalas... Aš tvirtus ūglius palieku, pasaugau nuo pirmų tiesioginių saulės spindulių ir jie sustiprėję auga kaip šakos. Jei labai laibi, susiraitę - tai nugeniu juos. Manau viskas gerai - laikysite šviesiai, kai pradės lapeliai kaltis silpnai patręšite ir per kelias savaites atsigaus 4u.gif
Atsakyti
Kile, kada planuojat užsakymą siūsti? Aš dabar labai užsiėmusi prieš LŽŪU mugę, tai bijau pražiopsoti užsakymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 31 kovo 2010 - 20:45
Smagu skaityt pavasario naujienas smile.gif

Maniske didzioji lapus leidzia ir du pumpurus uzsispyrusi augina, vienas toks susirietes... Vyras klausia kaip as ja isnesiu, ji bus visa subujojus iki to laiko, nes tikrai bent jau sita auga kaip ant mieliu, sakau , kad nesiu ne as rolleyes.gif ... siemet bandysiu kaip medi formuot ant triju pagrindiniu kamienu.

Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 03 31, 21:44)
Kile, kada planuojat užsakymą siūsti? Aš dabar labai užsiėmusi prieš LŽŪU mugę, tai bijau pražiopsoti užsakymą.


Parašiau tos parduotuvės šeimininkams, klausdama dėl dominančių veislių jau prieš savaitę (ten darant užsakyma reikia iš karto apmokėti, o paskui neretai paaiškėja, kad norimų vesilių jau neturi. Jie visada grąžina pinigus, bet smagiau gauti tai, ko norėjai). Tačiau atsakymo nesulaukiu. Užklausiau ir dėl Jūsų pasirinktų veislių. Tikrai nepamiršiu Jūsų, jei dar kas prisidėtų - būtų pigesnis siuntimas, nes panašu, kad uups pasiūlymu nepavyks pasinaudoti, kai pardavėjas neatsiliepia. Skambinti ten nesirįžtu, rašyti vokiškai sekasi suprantamiau nei kalbėti...

QUOTE(kaškoniukas @ 2010 03 31, 21:56)
Smagu skaityt pavasario naujienas smile.gif


Smagiausia mano pavasario naujiena slėpėsi senelių rūsyje. Ten "skolinamės" laisvą plotą, nes namie nebesutelpam smile.gif Taigi dvi belapės miegalės prileido pumpurų! Tokių nemenkų, panašu, kad per savaitę skleistųsi... Deja, bespalviai bus žiedai, jei ir išsilaikys... Vat jei būtų sąlygos anksčiau jas šviesiai apgyvendinti... Gaila, kad buvau be fotoaparato. Per Velykas teks šitą siurprizą fotografuoti...
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 04 01, 09:59)

Smagiausia mano pavasario naujiena slėpėsi senelių rūsyje. Ten "skolinamės" laisvą plotą, nes namie nebesutelpam smile.gif Taigi dvi belapės miegalės prileido pumpurų! Tokių nemenkų, panašu, kad per savaitę skleistųsi... Deja, bespalviai bus žiedai, jei ir išsilaikys... Vat jei būtų sąlygos anksčiau jas šviesiai apgyvendinti... Gaila, kad buvau be fotoaparato. Per Velykas teks šitą siurprizą fotografuoti...

Oho, anksti pavasarį pajautė bigsmile.gif
Atsakyti
Scheteling'e Vilniuje Brugmansijų bumas - gal kokie 4 veislių sodinukai... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 01 balandžio 2010 - 11:31
Labai ačiū Kile. Kaip suprantu, užsisakyti galima dar vieną brugmansiją ( lygtai nori mano ta draugė, kuri davė sėklas)
O mano ta paprasta geltona šiltnamy jau kuris laikas kaip žydi. Vakare pakvimpa visas šiltnamis. Nuo jos rudenį padauginti jauni augaliukai irgi augina pumpurus.
Atsakyti