Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

QUOTE(kaškoniukas @ 2010 03 10, 23:17)
Na stai, nusipirkau Shetelige brugmansija
http://www.patioplan...etail...3&z=&c=


Puikus radinys smile.gif Patioplant jau ir dvigubu ziedu brugmansijų padaugino 4u.gif
Nors pati ketinu kai kurių saviškių atsisakyti, vistiek širdelė tikriausiai neatlaikys ir teks aplankyti "Schetelig" bent Kauno parduotuvę, bent pasmalsauti.

Laikau kumsčius, kad i gražų augaliuką sulapotų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kile: 11 kovo 2010 - 10:09
QUOTE(Kile @ 2010 03 11, 12:07)

Nors pati ketinu kai kurių saviškių atsisakyti, vistiek širdelė tikriausiai neatlaikys ir teks aplankyti "Schetelig" bent Kauno parduotuvę, bent pasmalsauti.


Nujaučiu, kuo Tavo "pasmalsavimas" baigsis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 03 11, 11:07)
Puikus radinys smile.gif Patioplant jau ir dvigubu ziedu brugmansijų padaugino  4u.gif
Nors pati ketinu kai kurių saviškių atsisakyti, vistiek širdelė tikriausiai neatlaikys ir teks aplankyti "Schetelig" bent Kauno parduotuvę, bent pasmalsauti.

Laikau kumsčius, kad i gražų augaliuką sulapotų  mirksiukas.gif


labai juokingai pasirode, kad is tos serijos dvigubu - na taip rasau, nes tokia dezute grazi kartonine ir i ja ikrauta su kartoninem pakuotem triju spalvu brugmansijos - balta, rozine ir geltona - ziedu spalva matai ant pakuotes, bet nuotraukos eina vienodos, tik ziedai paspalvinti skirtingai - tikiuosi aiskiai surasiau smile.gif - ziuresim kas gausis, bet labai jau reikejo ta alki apmalsint, nes taip uzsidegus buvau parsisiust siemet doh.gif

QUOTE(jediara @ 2010 03 11, 13:53)
Nujaučiu, kuo Tavo "pasmalsavimas" baigsis  biggrin.gif


nemanau smile.gif cia vat tiktokia pradininke kaip as gali rasti kazka, o siaip tai turint tokia kolekcija namie Sheteligas nenustebins brugmansijomis.

As jau parsinesiau namo saviske, kazkaip jau neiskenciau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2010 03 12, 02:08)
labai juokingai pasirode, kad is tos serijos dvigubu - na taip rasau, nes tokia dezute grazi kartonine ir i ja ikrauta su kartoninem pakuotem triju spalvu brugmansijos - balta, rozine ir geltona - ziedu spalva matai ant pakuotes, bet nuotraukos eina vienodos, tik ziedai paspalvinti  skirtingai - tikiuosi aiskiai surasiau smile.gif - ziuresim kas gausis, bet labai jau reikejo ta alki apmalsint, nes taip uzsidegus buvau parsisiust siemet  doh.gif
nemanau smile.gif cia vat tiktokia pradininke kaip as gali rasti kazka, o siaip tai turint tokia kolekcija namie Sheteligas nenustebins brugmansijomis.

As jau parsinesiau namo saviske, kazkaip jau neiskenciau. smile.gif


Siaip Patioplant augaliukai patikimi, daugelio geltonos ir rausvosios paprastos tikriausiai is Patioplant kolekcijos smile.gif Senukai prieš 5-6 m. buvo jų užsivezę. Nors užpernai gavau lauktuvę - raudoną Patioplant sanguinea, bet išaugo geltona smile.gif Na kol nepražįs - nesužinosit wink.gif
Siaip abejoju, ar Kauno Schetelig parduotuvė dabar turės jų, nors geltoną tikriausiai pirkčiau. Jei jau jas daugina masiškai - matyt augalas gajus. O mano geltona dvigubu žiedu įnoringa, ir kiek beieškau atsparesnės nusipirkti - labai jau "neišlenda" tas jų antras žiedas, nesimato, kad pilnavidurės...

Mano tik mažosios po visus kambarius išrikiuotos. Pamenu, užpernai kovo vidury jau nešildomam šiltnamy pavasariu džiaugėmės, tik nakčiai pridengdavau. Šiemet dičkėms pavasaris dar negreit ateis...
Atsakyti
keliam tema aukstyn,kaip siuo metu jusiskes gyvena,pas mane ta kur kambaryje taip graziai buvo pradejus lapelius leisti,lapeliai augo,pradejau po truputi lieti,bet ji pradejo man mesti lapus,galvojau,kad per sausa,tai gerai paliejau,o ji man pokst visus lapus numete,ir ko tai zeme visai nedziuna jau 2sav nelieju,***** ,kad tik blogai jai nebutu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 03 12, 12:21)
Siaip Patioplant augaliukai patikimi, daugelio geltonos ir rausvosios paprastos tikriausiai is Patioplant kolekcijos smile.gif Senukai prieš 5-6 m. buvo jų užsivezę. Nors užpernai gavau lauktuvę - raudoną Patioplant sanguinea, bet išaugo geltona smile.gif Na kol nepražįs - nesužinosit wink.gif
Siaip abejoju, ar Kauno Schetelig parduotuvė dabar turės jų, nors geltoną tikriausiai pirkčiau. Jei jau jas daugina masiškai - matyt augalas gajus. O mano geltona dvigubu žiedu įnoringa, ir kiek beieškau atsparesnės nusipirkti - labai jau "neišlenda" tas jų antras žiedas, nesimato, kad pilnavidurės...

Mano tik mažosios po visus kambarius išrikiuotos. Pamenu, užpernai kovo vidury jau nešildomam šiltnamy pavasariu džiaugėmės, tik nakčiai pridengdavau. Šiemet dičkėms pavasaris dar negreit ateis...


Raudona Sanguinea irgi tada buvo kai saviske pirkau.
Tai supratau bus siurprizas... smile.gif as pries tris metus Shetelige begonijas pirkau... kai pradejo dygt ir pasi suzydo tai nei spalva nei veisle neatitiko paveiksliuko. Is pradziu buvau labai nusivylus paskui visai patiko. Cia tikiuosi bus taip pat, nors labai noreciau geltonos. Paziuresim. Kaip suprantu jau turetu zydeti siais metais. Kile o tu gal irgi paemei?


QUOTE(egleja @ 2010 03 17, 09:28)
keliam tema aukstyn,kaip siuo metu jusiskes gyvena,pas mane ta kur kambaryje taip graziai buvo pradejus lapelius leisti,lapeliai augo,pradejau po truputi lieti,bet ji pradejo man mesti lapus,galvojau,kad per sausa,tai gerai paliejau,o ji man pokst visus lapus numete,ir ko tai zeme visai nedziuna jau 2sav nelieju,***** ,kad tik blogai jai nebutu  verysad.gif



senoji, kuria parsinesiau, numete lapus ir pumpurus kuriuos turejo parsinesus is saltosios, kaikurias sakeles ir dabar leidzia naujus lapelius. As persodinau i didesni vazona, manau turetu jai siemet labai patikt. Tik palyginus tiek kiek ji nuo pernai paaugus - kitais metais as jos jau nepatasysiu... o pirmametes sakeles tai gyvybingos, tik va Knighti vis dar susisuke lapelai, labai norisi kad jie pasidarytu normalus greiciau, kitu tokie nelabai grazus, netaisikligi paraukti, buvo tokiu kur lapas vietomis suplonejes, tarsi tokioms isausejusiomis dememis nuejes... gyviu apart vieno kito baltasparnio nematau... reikia silomos, lauko ir saules smile.gif
Atsakyti
Gal žinote kiek laiko dygsta sėklos? g.gif Pasėjau vasario 18 d., bet nei vieno daigelio g.gif
Atsakyti
pernai rudeni gavau sakele , prisgydziau. fabar ji turi kelis lapelius, bet man ji tokia nupiepus. stovi mazdaug 10 laipsniu temp. ar ja nesti i siltesne patalpa? na mazdaug 20 laipsniu ? ar palikti . laistai kai isdziusta zeme .
Atsakyti
egleja, atsargiai su drėgmės pertekliumi - neretai puvinys įsimeta. Pasistenkit pradžiovinti dirvą - labai neblogai saulytė dabar džiovina ant saulėtos palangės pastačius, apžiūrėkit, ar nevysta stiebas, ar neatsiranda ant jo tamsių dėmių, ar nenudžiūvo nažučiai viršūniniai lapeliai. Jei viskas gerai - po truputį atsigaus.

kaškoniukas, dar nebuvau Shetelige doh.gif Nespėju parduotuvės darbo laiku iš savo darbo grįžti... Viliuosi šį šeštadienį aplankyti...
O dėl to, kad meta lapukus pakeitusios aplinką - normalu. O mažylės atsigaus trąšų ir šviesos gavusios. Aš jas jau patręšiau kelis kart kas savaitę silpnu tirpaliuku - jau matau, kaip atsigavo šaknys, po truputį pačios stiprėja. O Knightii - "riteriškoji" - įnoringa kaip kilmingas riteris - be galo elegantiška, bet itin jautri... Ir pas mane visos - ir mažylės, ir dičkė - surietusios susukusios lapelius.

jediara, prie +30 dygsta apie 35 dienas. Jei vėsiau, ar tempertūra (pvz. naktį) nukrinta, tai dygsta ir ilgiau. Ilgiausiai laukiau 52 d. ir sulaukiau wink.gif Paprastai "pakrapštau" žemes ir pažiūriu, kiek jau išbrinkusi sėkla, ar jau plyšusi luobelė smile.gif Maniškės po 2,5 savaitės šilumoj pastovioj dar nesirodo.

isabelaa, jau galima nešti šilčiau. Kai pripras, po kokios savaitėlės, galite patręšti silpnu bet kokių gėlių trąšų tirpalu (2x labiau praskiesti, nei rašo ant pakuotės), tai turėtų padėti atsigauti po žiemos. reikia geros savaitės, kad pradėtų busti. Betgi labiau už šilumą joms patinka šviesi pietinė, pietrytinė palangė smile.gif
Atsakyti
o as saviske labai noreciau apgeneti/paformuoti. ar padetum, Kile? 4u.gif blush2.gif

skaiciau tavo bloge apie dauginima. tai ar teisingai supratau, kad is tu daliu, kurias nugeneciau galima butu bandyti pasidauginti?
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2010 03 18, 14:14)


jediara, prie +30 dygsta apie 35 dienas. Jei vėsiau, ar tempertūra (pvz. naktį) nukrinta, tai dygsta ir ilgiau. Ilgiausiai laukiau 52 d. ir sulaukiau wink.gif Paprastai "pakrapštau" žemes ir pažiūriu, kiek jau išbrinkusi sėkla, ar jau plyšusi luobelė smile.gif Maniškės po 2,5 savaitės šilumoj pastovioj dar nesirodo.


Ačiū - norėjau greito rezultato blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2010 03 18, 13:18)
o as saviske labai noreciau apgeneti/paformuoti. ar padetum, Kile?  4u.gif  blush2.gif


Įkelkit kokią nuotraukytę, patarsim bendrom jėgom smile.gif
Tikrai galima padauginti sveikas jau kiek sumedėjusias šakeles. Palaikyti kelias dienas vandenyje, kol pasirodys šaknų kauburėliai, ir įsodinti į purią dirvą. Pavasarį jos ne taip puikiai dauginasi, kaip rudenį, bet didžioji dauguma prigyja.

kaškoniukas, Kauno Schetelige nėra brugmansijų daigelių. Gal ir gerai, sutaupiau lotuliukas.gif

Jediara, jos mėgsta paerzinti... Jau kai visai nusivili, tai ir pasirodo daigeliai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kile: 18 kovo 2010 - 20:20