Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

QUOTE(Livai @ 2009 12 31, 11:17)
o cia gal kokios ypatingos?

Apie jas nelabai ką galiu pasakyti blush2.gif , tiek, kad pilnavidurės ir man labai gražios ax.gif

Turiu brugmansijų sėklų, kažin kada jas galiu sėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 12 31, 10:21)
Apie jas nelabai ką galiu pasakyti  blush2.gif , tiek, kad pilnavidurės ir man labai gražios ax.gif

Turiu brugmansijų sėklų, kažin kada jas galiu sėti?  g.gif

bet is nuotraukos, tai jos atrodo, kad ''gyvos'', tik kad nedideles dar, ane? palauk pavasario- kai prades prabudinet, tada ir matosi ar isgyveno per ziema ar ne. As ir buvau rudeniop isigijus nedideli augaleli, tai pavasario sulauke ziauriai ligota, bet as ji per ziema vesiam rusi laikiau, gal del to nepatiko. Siemet visas laikau siltai mirksiukas.gif

o kada set tai nezinau schmoll.gif gal po nauju metu..kol sudigs ateis pavasaris.
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2009 12 31, 11:32)
bet is nuotraukos, tai jos atrodo, kad ''gyvos'', tik kad nedideles dar, ane? palauk pavasario- kai prades prabudinet, tada ir matosi ar isgyveno per ziema ar ne. As ir buvau rudeniop isigijus nedideli augaleli, tai pavasario sulauke ziauriai ligota, bet as ji per ziema vesiam rusi laikiau, gal del to nepatiko. Siemet visas laikau siltai mirksiukas.gif


Taip, jos dar visai nedidelės, todėl ir laikau kambaryje ax.gif Labai laukiu pavasario, tikiuosi, kad jos išgyvens rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaitės, okur jūs jų įsigyjat? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 12 31, 15:09)
Mergaitės, okur jūs jų įsigyjat?  blush2.gif

Aš gavau iš Kilės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, su vis dar "Naujais" metais!

QUOTE(jediara @ 2009 12 31, 15:43)
Aš gavau iš Kilės  4u.gif


Atlaikys mano 'Angel's Summertime' panašu, šią žiemą, tai galėsiu vėl dalintis...

Vargsta, labai vargsta mažutės ir pas mane... Bet vėsiai tamsiai gležnoms neišgyventi... Kas ketvirtas - penktas auginukas taip ir nesulauks pavasario... Geriausiai jaučiasi tie keli, kurie darbe šildomam šiltnamy buvo apgyvendinti, o kiti, namuose - tik kenčia šiaip ne taip.
Tiesa, jų atsparumas žiemojimo sąlygom labai nuo veislės priklauso - mūsuose jau "tradicinės" pilnavidurės bet kokiom sąlygom neblogai jaučias, o "kilmingos", rūšinės - kaprizingos... Dviejų ypatingai lepių rūšių ir netekau jau...

Jei ryšiuos naujų pirkti - rinksiuos ne tiek pagal žiedo grožį, kiek pagal atsparumą wink.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2009 12 31, 11:21)
Turiu brugmansijų sėklų, kažin kada jas galiu sėti?  g.gif


Aš sėju vasarį ax.gif Išdygsta per 4-6 savaites, tuo metu jau intensyvesnis natūralus apšvietimas, galima išnešti į šiltnamį, nes anksčiau sėjant, tai ant palangės labai jau daigeliai ištįsta...

QUOTE(Daluksa @ 2009 12 31, 15:09)
Mergaitės, okur jūs jų įsigyjat?  blush2.gif


Internetu perku daigelius, nes sėklytės pilnavidurių veislių yra natūraliai nelabai patikimas dalykas - niekada tiksliai negali žinoti, kokias žiedais žydinti augalas iš jų išdygs...
Atsakyti
sveikos buvau aplankyti savo grazuoliu mamos rysy tai balta jau naujus stiebus isleido neperanksti cia g.gif
Atsakyti
Sveikos
Su Naujais metais
Pas mane jos ziemoja namie antram aukste kur ne taip silta ir sviesos nedaug, bet va viena , didzioji irgi pradejo rodyt gyvybes zenklus.

Kile o tu siais metais planuoji kanors uzsisakinet ? As noreciau prisidet , galsiuntimas gautusi ciut ciut pigiau ?
Atsakyti
Labukas ,

Manoji kaip ir buvau rusy laikosi nebliogai , tik va is rudens isigytos kile nuvargusios juodai neisgyvent sad.gif teks vel man taves prasyti mirksiukas.gif taip kad rezervuoju is anksto kokias penkias grozybes blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Ačiū, Kile, už atsakymus, o 'Angel's Summertime' , galėsi rezervuoti, nes mano kažin ar pavasario sulauks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2010 01 06, 14:07)
sveikos buvau aplankyti savo grazuoliu mamos rysy tai balta jau naujus stiebus isleido neperanksti cia g.gif


Ankstoka, bet kaipgi jas suvaldyti smile.gif Maniškės šiltam rūsy irgi nemiega, balzganus ūglius leidžia, pavasarį tenka juos apgenėti.

QUOTE(Purkelis @ 2010 01 06, 16:32)
Kile o tu siais metais planuoji kanors uzsisakinet ? As noreciau prisidet , galsiuntimas gautusi ciut ciut pigiau ?


Į vieną siuntimo kainą (19-25 Eu is Vokietijos ar Olandijos) telpa apie 5 augaliukus. As siemet max 1-2 pirkciau, tai tikrai galima kooperuotis smile.gif Apie kova paprastai jau priima uzsakymus smile.gif

QUOTE(karalyste @ 2010 01 06, 17:49)
Manoji kaip ir buvau rusy laikosi nebliogai , tik va is rudens isigytos kile nuvargusios juodai neisgyvent sad.gif teks vel man taves prasyti  mirksiukas.gif  taip kad rezervuoju is anksto kokias penkias grozybes blush2.gif  ax.gif


Tos "kilmingos" ir pas mane labokai vargsta... Nieko nepadaysi, lepios kai kurios veislės.Auginuku vos vieną kitą ant palangės bandau išauginti per žiemą, bet pavasarį mėginsiu naujai padaugint...

QUOTE(jediara @ 2010 01 06, 21:29)
Ačiū, Kile, už atsakymus, o 'Angel's Summertime' , galėsi rezervuoti, nes mano kažin ar pavasario sulauks  verysad.gif


Padauginsiu pavasariau keletą auginukų, žiūrėsim, gal įkibs smile.gif
Atsakyti
pas mane pilnavidure is kyles jau rodo givybes zenklus,laikau ja kambary,o pas kaimyne kur sunestos kitos dar ne nemaciau blush2.gif ,bet nieko nesako tai gal gyvens ax.gif
Atsakyti