Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

Mano irgi dar mažytė,tai laikau ant pietinės palangės.Ir nieko,po truputį auga,lapų nemeta.Gal perlaistot?Nes aš tai tik retkarčiais palieju,leisdama kartais žemei pradžiūti mirksiukas.gif
Atsakyti
ech kokia nostalgija man cia visur paskaityneti kai uz lango feeeee ne oras nieko negalima laukia augint verysad.gif
Atsakyti
O maniškė šiemet kažko labai nenorėjo žydėt,tik vasaros gale,prikrovė žiedų,kurie taip ir neišsiskleidė,turėjau nugenėt ir vežtis namo,nes sode būčiau neišlaikius.Dabar miega rusyje g.gif Lapus numetė,kai nueinu vis palaistau,pavasarį kai jau pradeda žaliuot,vėl tempiu į laiptinę švieson ir vėl boginu į sodo šiltnamį rolleyes.gif Tai va taip ir žaidžiu bigsmile.gif
Atsakyti
O tai ji ir vasarą būna šiltnamyje, ar čia aš ne taip supratau?
Atsakyti
Kažin kodėl Kile visai į temą neužsuka? g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 12 04, 22:43)
Kažin kodėl Kile visai į temą neužsuka?  g.gif  verysad.gif

Matyt užsiėmusi, o gėlytės žiemos miegu užmigę g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Nedingus aš, bet vasarą daugiau dėmėsio gėliukam skiriu, o žiemą tenka daugiau padirbėti smile.gif

O brugmansijos mano žiemos miegu pamigdytos. Mažutės - ant palangės, bet ne itin dailiai auga. Ten, kur šilta, drėgna, šiluma nuo radiatoriaus kyla - ir lapus mėto, ir šviesos trūksta. Taip jau ir numarinau vieną vienintelį turėtą labai gražios rūšies mažylę - stengiaus patalpinti ten, kur šilčiausia ir šviesiausia blush2.gif ... Dabar kitas mažiau laistau, leidžiu dirvai pradžiūti, tada ne taip jau ir prastai jos jaučiasi ir nelabai tinkamom sąlygom.
O augančios vėsiai (ne daugiau 14°C) ir gan sausai (šviesioj, negyvenamoj patalpoj tetos namuose, kur retokai užsuku jų palaistyti) - palyginti gražios ir gan intensyviai auga, didėlesnės net bando šiek tiek žydėti išblukusiais nedideliais žiedais.

Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 12 08, 09:54)
Taip jau ir numarinau vieną vienintelį turėtą labai gražios rūšies mažylę - stengiaus patalpinti ten, kur šilčiausia ir šviesiausia  blush2.gif ... Dabar kitas mažiau laistau, leidžiu dirvai pradžiūti, tada ne taip jau ir prastai jos jaučiasi ir nelabai tinkamom sąlygom.


Kaip gaila, kad nepavyko išsaugoti verysad.gif Maniškės kambaryje taip pat labai vargsta blink.gif
Atsakyti
Štai, kaip atrodo mano vargšelės verysad.gif Kile, jei pavasarį turėsi augaliukų, tai vėl prašysiu ax.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 12 29, 20:17)
Štai, kaip atrodo mano vargšelės verysad.gif  Kile, jei pavasarį turėsi augaliukų, tai vėl prašysiu  ax.gif  4u.gif
user posted image

Tai gal čia kitokia rūšis? Mano brugės už mane gerokai didesnės. Iškasam kasmet, į kibirą pasodinam ir į pusrūsį, kur +5 laipsniai. Palaistom tik po Naujųjų pirmąkart, po mėnesio vėl, paskui dažniau, kai pradeda atsibudinėti.
Linksmo, džiaugsmingo Naujųjų Metų sutikimo!!!!!!! birthday.gif birthday.gif
Senas bėdas, kas kam neaugo, nežydėjo, palikim senuosiuose metuose. Tegyvuoja Naujieji!!!!!!! clap.gif sokiai.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2009 12 31, 02:33)
Tai gal čia kitokia rūšis? Mano brugės už mane gerokai didesnės. Iškasam kasmet, į kibirą pasodinam ir į pusrūsį, kur +5 laipsniai. Palaistom tik po Naujųjų pirmąkart, po mėnesio vėl, paskui dažniau, kai pradeda atsibudinėti.
Linksmo, džiaugsmingo Naujųjų Metų sutikimo!!!!!!! birthday.gif  birthday.gif
Senas bėdas, kas kam neaugo, nežydėjo, palikim senuosiuose metuose. Tegyvuoja Naujieji!!!!!!! clap.gif  sokiai.gif  oro_buckis.gif


Jų auginukus įsigijau tik rudenį, gal todėl jos taip sunkiai "kabinasi į gyvenimą" ax.gif

Na ir grožis clap_1.gif
Gražių Naujųjų metų 000059.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 12 31, 10:06)
Jų auginukus įsigijau tik rudenį, gal todėl jos taip sunkiai "kabinasi į gyvenimą" ax.gif

o cia gal kokios ypatingos?
Atsakyti