Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

QUOTE(Kilina @ 2009 10 31, 15:14)
Sveikos.As savo grazuole apgenejau ir su dideliu vargu,  ibrozdinau i rusi,tegu miega pastovioj temperaturoj.



kiek metu jusu gelyte?
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 10 31, 14:22)
kiek metu jusu gelyte?


Na nezinau tiksliai,daug visokiu geliu turiu,tai visu metuku ir nesuskaiciuoju,na ,kad penkis tai tikrai,bet gali buti ir daugiau. smile.gif
Atsakyti
Nurimom, nutilom visos - kartu su augintinėm žiemos miegu forumas parisnūdo biggrin.gif

Pasigirsiu truputį, o gal ir Jūs ką įdomaus čia atrasite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 11 04, 14:56)
Nurimom, nutilom visos - kartu su augintinėm žiemos miegu forumas parisnūdo  biggrin.gif

Pasigirsiu truputį, o gal ir Jūs ką įdomaus čia atrasite  ax.gif

Šaunus darbas ir patarimai thumbup.gif
Atsakyti
Kile saunuole 4u.gif
Atsakyti
Man keistai skamba, kad daznas tresimas-tai kartas per 1-2 savaites. As brugmansijai trasu pildavau beveik kiekviena karta eidama laistyti, ir tai visu groziu prazydo tik velyva rudeni. Turiu foto, kur paveiksluota spalio 8 d., pries tai buvo baisus vejai su lietumi, o ji sau zydi grazuole biggrin.gif Taip pat ir kitas zydincias lauke geles tresiu beveik kiekviena karta laistydama. Jei tik pamirstu ar pasibaigia trasos, "rezultatas" neuzilgo pasimato smile.gif
Atsakyti
Kaip laikosi Jūsų gražuolės? Mano, kol dar mažos, laikau kambaryje - tačiau kažkas netinka - meta lapus, o vienos ir viršūnė pradėjo džiūti verysad.gif . Kas joms gali nepatikti? Gal temperatūra, o gal tai, kad kai purškiu kitas gėles ir joms tenka lašelių? Kažkaip nesusidraugauju su šiomis gėlėmis cry.gif
Atsakyti
Bet jos ir turi mest lapus,pas mane ir stagarai stovi, o pavasariop prades atbudinet mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Brugmansijos miega žiemos miegelį. Maniškė jau numetė lapus ir užmigo. smile.gif Iki pavasario. Pastačiau į tamsų, vėsų kampą, bet sakiau per Kalėdas papuošiu žaisliukais ir blizgučiais..
Atsakyti
Mano dar visai mažos, bet gal taip pat padėti į tamsų kampą? g.gif
Atsakyti
mazas tai reikia kambaryje laikyt, ne saltai mirksiukas.gif
as pernai taip numarinau viena nezinodama, laikiau rusy tamsoj ir vesumoj, ir nusibaige vargsele unsure.gif
Atsakyti
Jos dabar pas mane kambaryje ir kažkas nepatinka g.gif
Atsakyti