Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

Aciu merginos uz issamius atsakymus,as ir masciau apie saknu apmazinima kita pavasari,nes vazona reiks keist ir zemeles dadet,nes dabar liko tik saknynas,o pavasari tai buvau prsodinus.
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 10 15, 20:49)
Išdykėle, dėkui už visus pagyrimus  ax.gif Neprapuoliau, darbai truputį prispaudė, o po darbų taigi su brugmansijų vazoniukais marširuoju - pasirodo jos kažkaip ėmė ir pasidaugino...

Kaškoniukas, pamenu, liaunoką šakelę nuskyniau. Tikrai rasiu augaliuką Jums, neblogai pagenėjau benešdama į rūsį aš tą lašišinę...




Kilina, esu ne karą "mažinus" šaknų vazone. Augalui tai visai tinka, tik žymiai geriau tai daryti pavasarį, augimui atsinaujinus, nei rudenį. Pavasarį, labiau nei rudenį paskatinamas naujų šaknelių suformavimas. O atsinaujinus šaknų sistemai, "atjaunėja" ir pati brugmansija  4u.gif


bijau, kad pas mane irgi jos kitais metais dauginsis lotuliukas.gif, gal ne tos kur siemet sakeliu pasiemiau, bet bent jau mano geltonoji, jau saka siemet nupjoviau tam tikslui, nes man patinka pats procesas, stebeti kaip isiima, pamazu pradeda augti... plius labai megstu dovanoti savo padauginta geles smile.gif

Cia tai idomu apie ta saknu mazinima. Sakot pavasari, bet man kaip visada su smulkmenom reikia blush2.gif kuriuo metu tiksliau, kai tik parsinesi, kad bustu? Ar jau kai nubunda ir isleidzia pirmuosius lapus?
Atsakyti
Sveikos, gėlininkės smile.gif

parsivežiau savo brugmansijas namo iš sodo, pastačiau laiptinėj - ženkliai vėsiau nei kambaryje. Lapų labai daug numėtė, liko tik su tokiais pavėsusiais mažiukais lapiukais ir dar po truputį mėto. O žiedai laikosi ir net skleidžiasi palaipsniui. Pumpurų dar labai daug. Galvoju, gal nuskabyt tuos žiedus? Kaip augalams sveikiau?
Atsakyti
Maniškės kambaryje ilsisi - nei auga, nei lapus meta biggrin.gif
Atsakyti
o maniškė rūsy būdama sugebėjo pražyst bigsmile.gif
Atsakyti
čia jos žiedas
user posted image
tik aš kaip ją isigijau, tai sakė kad ružava bus, bet antri metai, kaip pražysta baltai...ar galėjo mutuot? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2009 10 23, 09:49)
o maniškė rūsy būdama sugebėjo pražyst bigsmile.gif

Kaip faina thumbup.gif Graži.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 10 23, 09:53)
Kaip faina  thumbup.gif  Graži.

bet labiau norėtųsi, kad tas grožis vasarą lauke žydėtų, o ne tada kai niekam negali pasirodyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2009 10 23, 10:57)
bet labiau norėtųsi, kad tas grožis vasarą lauke žydėtų, o ne tada kai niekam negali pasirodyt ax.gif

Tai gal vėlai buvo pasodinta, kas sužydėjo tik rūsyje bigsmile.gif
Atsakyti
normaliai buvo pasodinta, tik pavasariniai vėjai su ledais, nulaužė, tai kol vėl įsikabino, sutvirtėjo ir atėjo ruduo...
bet kitais metais bus stipri, tai gal pražys vasarą....
ir taip 5 metai laukiu aš jos žiedų.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2009 10 23, 21:04)
normaliai buvo pasodinta, tik pavasariniai vėjai su ledais, nulaužė, tai kol vėl įsikabino, sutvirtėjo ir atėjo ruduo...
bet kitais metais bus stipri, tai gal pražys vasarą....
ir taip 5 metai laukiu aš jos žiedų.... doh.gif

Oho, tai nieko gero blink.gif Bet gal kitą vasarą sužydės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 10 23, 20:10)
Oho, tai nieko gero  blink.gif

kodėl? unsure.gif
šiemt pirmi metai, kaip pribrandino daug daug žiedukų, bet vienas vienintelis pasislėpęs pražydo smile.gif
Atsakyti