QUOTE(Donnatella @ 2009 09 10, 08:51)
Juk temos autorė klausė visai ne to
"Kaip Jūs manot, kaip apsirengti einant į pokalbį dėl darbo dėl pardavėjos, vedėjos ar administratorės, arba dėl dar aukštesnių pareigų. Būtinai dalykiškai? Pailiustruokit pavyzdžiais, kaip Jūs pačios eitumėt apsirengusios į pokalbį dėl darbo"
Nesvarbu dėl kokio darbo einama į pokalbį, vis dėlto yra tam tikros taisyklės vadinamos ETIKETU. Aš suprantu, kad kartais pamąstoma, kad jei einu darbintis padavėja į "Čili Picą" tai galiu eiti su džinsais ir maikute. Tačiau pagal taisykles negalite. Taip taip, žinau ką galite pagalvoti. Bet tos taisyklės yra ne šiaip sau kuriamos.
Ar žinote džinsų istoriją?
Seniau džinsus nešiojo aukso ieškotojai, angliakasiai, kaubojai ir hipiai. Viskas prasidėjo dar 1853 metais, kai LevisStraussas, iš Bavarijos (Vokietija) į JAV atvykęs žydas, San Franciske (Kalifornijos valstija) įkūrė pirmąją pasaulyje aukso ieškotojams skirtų kelnių siuvimo įmonę.
Tai 'juodo' darbo drabužis. Šiais laikais jis vadinamas laisvalaikio drabužiu. Dažniausiai paaugliai, jauni žmonės juos dėvi visur ir visada. Tačiau vyresnio amžiaus žmones neina su jais nei darbintis, nei į darbą.
Papildyta:
QUOTE(vilmosius @ 2009 09 10, 09:00)
renkuosi klasikinius rubus. teko dalyvauti atrankoje kur personalo vadove atejo su tunika, tympom slepkem gilia iskirpte ir su auskaru nosyje. Nors imone tikrai nemaza ir zinoma

tai ispudzio visiskai nepaliko
Man įspūdžio irgi nepaliktų.
Kai aš ėjau darbintis į vieną darbą, į pokalbį kartu su manim buvo atėjusios dar dvi merginos. Viena iš jų vilkėjo džinsus. Kai personalo vadovė jai tiesiai šviesiai pasakė, kad taip eiti nedera ir šiame darbe dėvėti džinsus yra draudžiama, net penktadieniais, tai ji baisiai pasišiaušė kaip taip gali būti, juk tai jaunų žmonių drabužis.

Sėdėjau pasibaisėjus ja.
Kaip jau esu minėjusi mano darbe visi vyrai tik su kostiumais, moterys su kelnių ar sijonų kostiumėliais. Balti marškiniai. Vieno skyriaus merginoms privalomos kelnės, jokio sijono. Ir viso to reikia laikytis.