Įkraunama...
Įkraunama...

Vieniša mama ir patarimai joms

Ne, negaliu salyt kad kentejau. Tikrai buvau laiminga, bet pasirodo gyvenau sapne blink.gif praktiskai viskas ka apie ji zinojau buvo netiesa doh.gif
Atsakyti
uzjauciu, stai kaip buna.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Martusik @ 2011 03 03, 16:32)
Maniskis nedirbo, kai gyvenom kartu, Gyveno is mano saskaitos, o kai isejau jam teko paciam suktis, jis del to ir pyksta ant manes...

Vyras – tipiškas alfonsas ir gimęs vaikas jam jau tapo konkurentu, nes dalį pajamų teks skirti ir vaikui, o jam automatiškai liks mažiau nei anksčiau. O kai iš jo išėjai, tai išvis vyriškis paliko be „pagrindinio pragyvenimo šaltinio“. Tai iš kur čia bus ta meilė vaikui, tik pyktis.
Atsakyti
Pradėjusi skaityt Tavo istoriją, maniau, kad Tu jauna mergaitė gyvenai su vyresniu vyru jo sąskaita, bet kai parašei, kad jis gyveno Tavo sąskaita doh.gif Vyresnis vyras ir dar Alfonsas doh.gif Stenkis pamiršt tokį žmogų, nebeskaudint savęs, atsiras Tavo gyvenime žmogus, kuris bus ir Tau brangus, ir Tu jam brangi ir Tavo vaikas mylimas. Kam vaikui toks tėtis ? Na taip, biologinis, bet...... doh.gif
Atsakyti
Na taip esu jauna, man 24 metai, o jis buvo daug daug vyresnis, bet isimylejau iki ausu... ka jau padarysi. Jo, as ir esu laiminga, kad isejau, nes tie 3 metai mano buvo kaip 80 metu moters, tik sedejimas namie, darbas, islaikymas jo... bet as mylejau ir esu laiminga, kad taip buvo, nes turiu nuostabu sunu ir be to daug ko ismoka, ypac is savo klaidu!!!!!!! O tai man labai pravers gyvenime. O Jums Aciu UZ GERUS ZODZIUS.
Atsakyti
Martusik, tikrai suprantu, kad mylėjai. Moterys mylėdamos gali viską. Ir atleidžia beveik viską, nes jos tokios. Turi stebuklą- savo vaikelį, vardan jo eik į priekį, kuo daugiau teigiamų minčių ir tikrai atsiras žmogus, kuris įvertins kokia esi 4u.gif
Atsakyti
Taip, ta ir darau!!!!!!!!!! Vaikas - mano saule!!!!!!!!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Klausiate kodel taip buna? nezinau, bet ne pirmai ir ne paskutinei taip. Man mama visada kartojo, kad moteris pagimdo vaika SAU. Ne vyrui. Ji mato, kad vaikas nori valgyt, kad vaikas liudnas, kad serga ir t.t. ir pan.
As vietoj taves jam neskambinciau, nerasyciau ir "nepirsciau" jam to vaiko. Nenori-nereikia cool.gif manai jis uzaugs maziau laimingas, jei to vyro nebus jo gyvenime?tikrai ne.
As asmeniskai tavo situacijoje nezeminciau saves... 4u.gif Jis cia siuksle ir jis turi maldauti, kad leistum vaika pamatyt, o ne tu, kad teiktusi aplankyti doh.gif fuj.
Stiprybes tau 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 03 11, 01:10-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2011 03 11, 01:10)
Klausiate kodel taip buna? nezinau, bet ne pirmai ir ne paskutinei taip. Man mama visada kartojo, kad moteris pagimdo vaika SAU. Ne vyrui. Ji mato, kad vaikas nori valgyt, kad vaikas liudnas, kad serga ir t.t. ir pan.
As vietoj taves jam neskambinciau, nerasyciau ir "nepirsciau" jam to vaiko. Nenori-nereikia cool.gif manai jis uzaugs maziau laimingas, jei to vyro nebus jo gyvenime?tikrai ne.
As asmeniskai tavo situacijoje nezeminciau saves... 4u.gif Jis cia siuksle ir jis turi maldauti, kad leistum vaika pamatyt, o ne tu, kad teiktusi aplankyti doh.gif fuj.
Stiprybes tau 4u.gif


Aciu, as jau ir neskambinu. Spjioviau ir gyvenu su suneliu toliau!!!!!!!!!!! Augam, sypsomes ir dziaugiames gyvenimu!!!!!!!!!!!!!! Ir Jums visom linkiu to paties!!!!!!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Martusik @ 2011 03 11, 13:44)
Aciu, as jau ir neskambinu. Spjioviau ir gyvenu su suneliu toliau!!!!!!!!!!! Augam, sypsomes ir dziaugiames gyvenimu!!!!!!!!!!!!!! Ir Jums visom linkiu to paties!!!!!!!!!!  thumbup.gif

Šaunuolė, laikykis ir visą dėmesį skirk vaikeliui ir sau 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 03 10, 21:10-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2011 03 10, 21:10)
Jis cia siuksle ir jis turi maldauti, kad leistum vaika pamatyt,

o vat cia jau negerai.
schmoll.gif berniukas tapatinasi su vyriska gimine ir su tevu, koks jis bebutu. (nekalbu apie psichopatus.) berniuko akivaizdoj giezti ir menkinti teva -tai menkinti ir sunu, bent jau sunus taip priims. nenorekit didesniu problemu. jei visad rauksites ant vyriskos gimines, ir berniuksas uzaugs su nepilnavertiskumo kompleksu - nevykeliskos gimines atstovas.

jausmu jei negalit valdyti pa kolkas, tai bent ne prie vaiko. ne veltui sakoma, 'apie teva vaikui tik gerai, arba nieko", jei jau nebesitveriat. vaikas, kai tures proto, atsirinks PATS, ne jusu asmeninio nuoskaudu grudimo i vaiko smegenis.
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2011 03 11, 22:24)
o vat cia jau negerai.
schmoll.gif berniukas tapatinasi su vyriska gimine ir su tevu, koks jis bebutu. (nekalbu apie psichopatus.) berniuko akivaizdoj giezti ir menkinti teva -tai menkinti ir sunu, bent jau sunus taip priims. nenorekit didesniu problemu. jei visad rauksites ant vyriskos gimines, ir berniuksas uzaugs su nepilnavertiskumo kompleksu -  nevykeliskos gimines atstovas.

jausmu jei negalit valdyti pa kolkas, tai bent ne prie vaiko. ne veltui sakoma, 'apie teva vaikui tik gerai, arba nieko", jei jau nebesitveriat. vaikas, kai tures proto, atsirinks PATS, ne jusu asmeninio nuoskaudu grudimo i vaiko smegenis.


Visiskai sutinku, negalima blogai sakyti vaikui apie jo mama ir teva... aisku, mielot negalima, tiesa vis tiek suzinos, pasakyti reikia, bet reikia VAIKUI suprantama kalba pasakyti!
Atsakyti