Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

Sveikos,
Nepykit kai kurių darbai tiesiog tikrai gražūs ir su cinkeliu, o kartais net nėra ką pasakyti.
Atsakyti
Zinoma,DOSETH ,mums juk labai toli iki jusu lygio doh.gif
Atsakyti
Nesapnuok, Oksyte, nuostabūs aprėdai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2010 01 11, 15:52)
Zinoma,DOSETH ,mums juk labai toli iki jusu lygio  doh.gif


O kas tas jūsų? negi mano unsure.gif aš apie juos visai nekalbu. Žinau kas gerai ir kas blogai manuosiuose, ir žinau ko norėčiau. Ir visai nelyginu su savaisiais.
Parašiau nes tik pagyros, o kad kartais darbai ir nėr gerai atlikti nieks nei šnypšt. Ir tai nepastūmėja tobulėjimui, atradimams, analizavimams
Ir kodėl atsilėpei į mano pasisakymą? Juk jis nebuvo adresuotas jums rolleyes.gif
P.S. BARNIAI NEREIKALINGI tongue.gif
Atsakyti
DOSETH,o kodel negalejau atsiliepti,juk ir as cia keliu savo darbus blink.gif tongue.gif
tai ir parasiau ,kad mums,na bent jau man doh.gif ,tai dar dirbti ir dirbti smile.gif Ka aš ir darau biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif temoje senei nesimato patyrusių mergaičių, komentarų normalių irgi nebebūna. Lankosi naujokės.Gerai ar blogai suvelta lieka spresti pačiai nuvėlusiai. ax.gif
O grožis čia jau salyginis dalykas. kam gražu kitam gal visai negražu. biggrin.gif
Aišku norisi išmokt nuvelt kokybiška šalikutį g.gif . Bet kaip žinot kas yra kokybiška. blush2.gif g.gif
Aš savų darbų net nekeliu. Džiaugiuosi viena kad kol kas nesu patenkinta savo darbais. tobulėt ir tobulėt.... ax.gif
Tiesa šiandien kaip ir komplimentą iš vaiku gavau..pasakė kad mokytoja su tokiu storu baisu šalikiuku buvo, niu sakė vaikai kad mano žymiai gražesni. tongue.gif Bet jei mokytoja pati vėlė ir pati nešioja čia jau labai geras dalykas... thumbup.gif

Ps ..Aš čia nepiktai jei ką..tik šiaip pamastymai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2010 01 11, 23:51)
4u.gif temoje senei nesimato patyrusių mergaičių, komentarų normalių irgi nebebūna. Lankosi naujokės.Gerai ar blogai suvelta lieka spresti pačiai nuvėlusiai. ax.gif
O grožis čia jau salyginis dalykas. kam gražu kitam gal visai negražu.  biggrin.gif
Aišku norisi išmokt nuvelt kokybiška šalikutį g.gif . Bet kaip žinot kas yra kokybiška.  blush2.gif  g.gif
Aš savų darbų net nekeliu. Džiaugiuosi viena  kad kol kas nesu patenkinta savo darbais. tobulėt ir tobulėt.... ax.gif
Tiesa šiandien kaip ir komplimentą iš vaiku gavau..pasakė kad mokytoja su tokiu storu baisu  šalikiuku buvo, niu sakė vaikai kad mano žymiai gražesni.  tongue.gif Bet jei mokytoja pati vėlė ir pati nešioja čia jau labai geras dalykas... thumbup.gif

Ps ..Aš čia nepiktai jei ką..tik šiaip pamastymai. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Na jei vaikai mato, reiškia galima pastebėti.
Jei kokią nesamonę padarau siunčiu į brokų DĖŽĘ lotuliukas.gif Bet niekada į šiukšlių. Žinau kad jį tikrai panaudosiu, taip ir būna mirksiukas.gif
Beveik aišku kad šiame forume negalima peikti ar komentuoti neigiamai, tik girti arba nutylėti.
Nes iš karto vyksta veilokiniški karai lotuliukas.gif
Atsakyti
mano pirmasis salikelis ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2010 01 20, 15:58)
mano pirmasis salikelis  ax.gif

user posted image

thumbup.gif 4u.gif thumbup.gif man grazu clap.gif
Atsakyti
sage grazi, o va salikelio rasto visai nesimato:)
Papildyta:
kaip pirmasis- tikrai labai graziai suveltas, ir bangeliu yra.
tik man spalva ne prie sirdies salikui.
Atsakyti
QUOTE(corrie @ 2010 01 20, 21:50)
sage grazi, o va salikelio rasto visai nesimato:)
Papildyta:
kaip pirmasis- tikrai labai graziai suveltas, ir bangeliu yra.
tik man spalva ne prie sirdies salikui.


man dekoras irgi nelabai patinka netaip gavosi kaip tikejausi smile.gif manau kita kart geriau bus.
Atsakyti
o man spalva tai patinka[megstu pilkas] .Ir suvelimas atrodo neblogai .o dekorui kita karta pametyk dar ir smulkiau,kad toks spalvu perejimas matytusi mirksiukas.gif
Atsakyti