Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

Labukas, įspūdingų grožių kūrėjos!!! 4u.gif
Noriu paklausti Jūsų, ant kokio audinio geriausia velti skraistę, tiokią, kur tik galai veliami ir vidurys truputį papuošiamas? Labai noriu mamai tokia padovanoti.
Ačiū Jums už atsakymus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niekad @ 2009 12 04, 19:43)
sveikos mergaitės. Esu pradedanti vėlėja. Privėliau jau gal 7 šalikėliu- lyg ir viskas gerai, banguoti gavosi, bet niekaip neišeina tvirto ir lygaus krašto išgauti. Ir apkerpu eigoje ir atrodo tiksliai sudėlioju- nu negražus, nelygus gaunas ir tiek...

tai gal tame ir beda,kad apkerpi.nereikia nieko kirpti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na nusivėliau ir aš sau dovana(kiek gi galima tik kitiems g.gif tongue.gif ):
user posted image
Atsakyti
Labas mamytes wink.gif noriu paklausti kiek mazdaug gramu sluoksnos reikia kad nuveltum toki salikeli kaip pvz ta nespalvota foto yra? ne toki ilga, bet ir ne tik apykakle. dekui smile.gif
Atsakyti
Mano pirmasis salikelis ax.gif

1 paveikslelis

2 paveikslelis
Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2009 12 15, 16:51)
Noriu paklausti Jūsų, ant kokio audinio geriausia velti skraistę, tiokią, kur tik galai veliami ir vidurys truputį papuošiamas?

Kazkur buvo apie tai sneketa g.gif
Seip neskubant, bet koks audinys pasiduoda ax.gif , bet pradziai pabandyk pvz. ant silko mirksiukas.gif

batuke, labai daznai sluoksna buna supakuota i pakucius smile.gif Imk 100 g. sluoksnuos. Uzteks ir pabandymui ir paciam salikeliui (tik neklok storai wink.gif)


----

O cia mano naujas "šiboriukas" ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2010 01 04, 21:00)
Kazkur buvo apie tai sneketa  g.gif
Seip neskubant, bet koks audinys pasiduoda  ax.gif , bet pradziai pabandyk pvz. ant silko  mirksiukas.gif

batuke, labai daznai sluoksna buna supakuota i pakucius  smile.gif Imk 100 g. sluoksnuos. Uzteks ir pabandymui ir paciam salikeliui (tik neklok storai wink.gif)
----

O cia mano naujas "šiboriukasax.gif





Oksyte, nu ner zodziu, pagarba ploja.gif Fantastiski darbai 4u.gif
Atsakyti
Aciu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Oksyte, salikelis thumbup.gif , as pabandziau ant sintetinio silko, reikes pabandyti ir naturalaus.
Atsakyti
as irgi atejau su savo naujausiais siu metu darbais

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2010 01 06, 23:03)
as irgi atejau su savo naujausiais  siu metu darbais

drinks_cheers.gif Grazios naujienos, ypac raudona prabangiai atrodo bigsmile.gif

As kukliau, kol kas apykakles sturmuoju biggrin.gif

user posted image

shiboriukai is arti :

user posted image

O cia ant manes rolleyes.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 07 sausio 2010 - 13:17
Nu merginos jus pavarot thumbup.gif
Reiks ir man pradet kibtis siais metais i sunkesnes uzduotis. Jomajo kokie groziai doh.gif thumbup.gif
Atsakyti