Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

QUOTE(rimulėėė @ 2009 11 26, 22:23)
* nu o kaip įsivaizduot kas ten tau gavosi, gal nėra labai blogai g.gif
**jei nenori to rodyt, bandyk dar karta, jei tas pats gausis.. įdet foto teks...o gal gausis normaliai. Nu nevaryk dievo į medį..nemanau kad visos banguota šalika iš pirmo karto padaro....nebijok eksperimentuok, tik ai6ku nedidelius gabalus...
***laikas apbstraktus dalykas, nuo dydžio priklauso, bet ne 1 ir ne 2 val.... lotuliukas.gif


nugis pabandysiu dar viena blyna iskept, tada pasirodysiu biggrin.gif

o kas labiau tinka salikui velti - sluoksna ar karsinys? gal sakau ne ta produkta naudojau..... g.gif
Atsakyti
Banguotam šalikui tai tikrai geriau sluoksna, nes karšinys, tai net ir krypties nelabai turi, kaip ten tas kryptis sudėliosi. Iš šiaip dažniausiai karšinys būna šiurkštus, tai nešiojimui prie kaklo nelabai malonus.
O dar apie dėliojimą, tai aš dėlioju vidurį taip, kaip nupiešta, bet kraštuose vietoj X dedu I, jei čia aišku.
Šalikui nereikia daugiau kaip 2 sluoksnių vilnos ir tus sluoksnius reikia kuo plonesnius dėti, bet tolygius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 27 lapkričio 2009 - 08:49
sveikos merginos, naujokė dėkoja už informaciją, ieškojau, iš kiek sluoksnių šalikas veliasi, nes aš sudėjau 4 doh.gif , kaip ir kepurei... tai jau jau......stipriai perdaug....
na bet kaip sakant tik per darbą ir praktiką....į sėkmę...
bandysiu dar ...dar....ir dar.... smile.gif
Atsakyti
skaičiau, skaičiau, ir iškepiau blyną. šitas bent šiokias tokias bangas jau turi hihihi.gif tik garsiai nesijuokit hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
Sakyčiau visai vykęs blynas, bent jau kiek iš tos mažytės nuotraukos matyti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2009 11 29, 23:53)
Sakyčiau visai vykęs blynas, bent jau kiek iš tos mažytės nuotraukos matyti. 4u.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2009 11 29, 21:36)
skaičiau, skaičiau, ir iškepiau blyną. šitas bent šiokias tokias bangas jau turi hihihi.gif tik garsiai nesijuokit hihihi.gif
user posted image


ogo blynas bigsmile.gif ir dar pirmas.... blink.gif kad man toks gaautusi, tai buiau laiminga kaip nezinia kas.... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Adomis @ 2009 11 29, 13:48)
sveikos merginos,  naujokė dėkoja už informaciją, ieškojau, iš kiek sluoksnių šalikas veliasi, nes aš sudėjau 4 doh.gif , kaip ir kepurei... tai jau jau......stipriai perdaug....
na bet kaip sakant tik per darbą ir praktiką....į sėkmę...
bandysiu dar ...dar....ir dar....  smile.gif


tai va ir man is pradziu susirode, kad 2 sluoksniu mazoka, kad labai skystas gausis. tai sukroviau 4 sluoksnius. gavosi stoooooras... biggrin.gif

o sakykit, mergaites, is praktines puses, kurios jau devit tokius salikelius, ar neissidevi tas plonas salikelis is 2 sluoksniu? ta prasme ar bedevint neatsiranda skyliu (kalbu apie tinkamai suveltus, o ne naujokiu bandinius blush2.gif )? labai plonas jis man atrodo, regis bakstelsi pirstu ir skyle atsiras.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtyšė: 01 gruodžio 2009 - 10:39
jei gerai suvelsi,tai ir is dvieju sluoksniu gali buti per storas. bigsmile.gif

kartais taip susivelia,kad atrodo niekad nesusideves,nebent kandys isitaisys. doh.gif Aš pati savo pirmuosius jau kelinta sezona nešioju biggrin.gif

Kad ir šitas.čia du sluoksniai,bet suveltas itin stipriai,nejaugi atrodo,kad jame skyle pradursi biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blansyte: 01 gruodžio 2009 - 12:17
QUOTE(blansyte @ 2009 12 01, 13:16)
jei gerai suvelsi,tai ir is dvieju sluoksniu gali buti per storas. bigsmile.gif

kartais taip susivelia,kad atrodo niekad nesusideves,nebent kandys isitaisys. doh.gif Aš pati savo pirmuosius jau kelinta sezona nešioju  biggrin.gif

Kad ir šitas.čia du sluoksniai,bet suveltas itin stipriai,nejaugi atrodo,kad jame skyle pradursi  biggrin.gif




aciu uz atsakyma.
na sitame tai tikrai nepanasu, kad skyle pradursi..... biggrin.gif labai tvirtas atrodo. net nepasakysi, kad tik 2 sluoksniai. man matyt teko ciupineti ne taip stipriai suvelta, tai todel toks ispudis ir susidare..... o tiek minksciau velti irgi gerai devisi?

tai vadinasi nuo suvelimo stiprumo priklauso ir isvaizda: jei stipriai suveli - tai tvirtesnis, jei svelniau - tai minkstesnis? banguotuju gal ir nereikia per stipriai velti? gal tada bangos nekris graziai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtyšė: 01 gruodžio 2009 - 12:25
taip,šitas toks kietesnis,bet neperkiečiausias.,tiesiog gavo daugiau karšto vandens nei kiti.

tie mikšti nešiojasi ne kiek neprasčiau,ir jokios skyles ten neatsiras.na ,nebent jei daryti toki ažurinį-skylėta biggrin.gif .Tiesiog turek kantrybes daug kočioti,o paskui truputi rankomis patrink,ar pametyk i vonia,bet nedaug,nes gali per daug susitraukti ir tada jau kietesnis bus.
Atsakyti
Blansyte, o šalikėlius reikia velti tik su burbuline ar galima ir su bambukiniu?
Atsakyti
sveikos mergaitės. Esu pradedanti vėlėja. Privėliau jau gal 7 šalikėliu- lyg ir viskas gerai, banguoti gavosi, bet niekaip neišeina tvirto ir lygaus krašto išgauti. Ir apkerpu eigoje ir atrodo tiksliai sudėlioju- nu negražus, nelygus gaunas ir tiek...
Atsakyti