Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

QUOTE(blansyte @ 2009 11 10, 20:16)
tylu čia taip.tai aš ilįsiu su savo naujuoju darbu  biggrin.gif



kaip gražu wub.gif vis žiūriu r žiūriu wub.gif
master thumbup.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
blansyte, ir man labai paskutinis Tavo salis grazus thumbup.gif
Labai spalvingas, o ir "groteles" super atrodo bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Labas, esu naujoke velime, noriu salikeli velti ant audinio, ar veliasi ant sintetinio silko?
esu bandziusi ant lino.
Atsakyti
Merginos, gal kuri pataru, ka reikia daryti KITAIP su veliant ant ponge silko--su sifonu man viskas pavyksta, bet va su ponge doh.gif Baigiu gala gauti.
Aciu, jei kas patartu 4u.gif
Atsakyti
Su ponge tikrai gerokai sunkiau.aš tai taip darau,veliu kaip su šifonu,išdžiovinu išlyginu ir vel veliu per nauja,iš antro karto isivelia wub.gif
Atsakyti
bet tai kaip isdziovinti, kai pakelus viskas nubyra... Arba vaikai su kate nusirenka, kam kas patinka smile.gif
Nebent dregan dar palyginti g.gif ir toliau velti...
Atsakyti
QUOTE(jura_jurate @ 2009 09 22, 10:03)
Sis mano mylimiausias user posted image



na jus ir auksrankes... sitiek groziu........... blink.gif
uzejo noras ir man pasigamint toki banguotais krastais salikeli. skaiciau skaiciau senaja tema, bet klausimu ne kiek nesumazejo.... doh.gif jauciu, kad kol neisbandysiu pati, tol niekas ir nepaaiskes... smile.gif

pirmiausia gal kas nors galit atsakyti i toki kvailoka klausima, is ko jus gaminat ta trafareta, ant kurio deliojat norima saliko dydi? is popieriaus ar is kokios kitos medziagos? g.gif jei is popieraus, tai kaip tada su tuo popierium velti?

Atsakyti
salikui trafareto nereikia
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2009 11 24, 20:19)
salikui trafareto nereikia


vadinasi ne taip supratusi busiu......

tai tiesiog delioti viska ant audinio skiautes ir taip susiformuos norimas dydis? ir krastai normaliai gausis?

sorry uz naivius klausimus.... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
pasirodau ir as su savo salikeliu:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mirtyšė @ 2009 11 24, 19:45)
vadinasi ne taip supratusi busiu......

tai tiesiog delioti viska ant audinio skiautes ir taip susiformuos norimas dydis? ir krastai normaliai gausis?

sorry uz naivius klausimus....  blush2.gif

jei veli ant audinio tai ant audinio deliok, jei velt nori tik is vilnos tai ne ant audinio, o ant burbulines pleveles juostos, kuria veliau susukus kociosi. o krastai normaliai gaisis, jei normaliai, t.y. lygiai juos isdeliosi. visada gali proceso eigoj ir apkirpt, jei kas nepatinka.
Atsakyti