Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

aaagni nugi baisiai grazu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2010 10 04, 16:30)
Trakštbrakšt, Aaagni, Blanšyte, gražiai jums visoms gaunąsi.
Iš foto spėju, kad Blanšytė savuosius šalius lygina, o kitos ne g.gif .

Aš savuosius irgi visada lyginu, tik šitie daryti kiek storesni ir ant šilko velti. Išlyginus dar kiek pratampiau, kad matytųsi audinio susitraukimas. Na tiesiog tokio efekto norėjau.
Papildyta:
QUOTE(blansyte @ 2010 10 02, 19:34)
Saatinaaa,tu paklausk autores per asmenine  mirksiukas.gif

maniskis vaikiskas

user posted image

Balnsyte, man iki jūsų šalių dar toli, bet noriu paklausti: - Kiek sluoksnių vilnos dedate visiškai plonam šalikėliui?
Atsakyti
oi, netyčiom išsitryniau blush2.gif

va mano šalikėliai ax.gif

user posted image

čia toks nepavykęs doh.gif

user posted image


dar noriu užduoti klausimą, kokio ilgio tie didesnieji šalikėliai? ir kokį ilgį pradžioj reiktų išsidėliot doh.gif nes man vis palei kaklą gaunasi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markse: 05 spalio 2010 - 08:52
dekui mergaites.

Taip as lyginu savuosiu ,kiek zinau ,tai yra kaip ir butinybe,nes zymiai pagereja isvaizda.ir savo klientems visada paskau,kad po skalbimo islygintu.

Markse ,visai dailus tavieji.Ilgi ,kad gautusi apie 1,50 cm,as issidelioju ant stalo kurio ilgis 1,70 wub.gif

aaagni,labai grazu ir idomiai nesiojasi thumbup.gif

trakstbrakst,man labai patinka toks spalvu derinys thumbup.gif .Rodos,kad storokai issiklojai arba per daug dauzei savo salika ir turbut krasteli kirpai mirksiukas.gif

.As visada kloju du sluoksnius,ir tai gaunasi neperploniausias mirksiukas.gif.kad isgauti kuo plonesni tai delioju labai ponaus kuokstelius arba naudoju 18 mic.vilna wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blansyte: 05 spalio 2010 - 10:29
o lyginti reikia drėgną? 4u.gif
Atsakyti
lyginti tik kai isdziuna,bet su garu.
Atsakyti
Markse, tavieji irgi visai gražūs.
Man kažkaip vaikams veltinis labai tinkamas atrodo, švelnus, šiltas, bet kartu ir pralaidus orui, neleidžiantis perkaist. Bet su visokiais šaliais vaikams - viena bėda, kad jų užsegimai tokie nevisada vaikiški, o be užsegimų labai palaida momentaliai viskas patampa smile.gif
Aš tai kažko bijau savuosius veltinio "šedevrus" rolleyes.gif rodyti
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2010 10 05, 14:02)
Markse, tavieji irgi visai gražūs.
Man kažkaip vaikams veltinis labai tinkamas atrodo, švelnus, šiltas, bet kartu ir pralaidus orui, neleidžiantis perkaist. Bet su visokiais šaliais vaikams - viena bėda, kad jų užsegimai tokie nevisada vaikiški, o be užsegimų labai palaida momentaliai viskas patampa smile.gif
Aš tai kažko bijau savuosius veltinio "šedevrus" rolleyes.gif rodyti

Reikia įvelti (arba įsiūti) magnetines sagas.
Atsakyti
vilusa nusipirkau as ta magnetuka ,bet nieko nebus nelaikys jis salio normaliai verysad.gif
Atsakyti
Aš savo mergaitėms esu nuvėlus tokius nelabai didelius šalikėlius prie kaklo, tai prisiuvau veltus raištelius. Jau prie nuvelto, pasimatuoju, kur prisiūti, kad patogiai susirištų ir prisiūnu, galima kokia gėlyte, burbuliuku ar dar kuo paslėpti tą vietą. Mažosios šalikėlis buvo iš vis pirmas bandymas velti ką nors banguota, dvi žiemas atnešiojo dar geras ir šiemet ir tikrai visai patogu su tais rašteliais smile.gif

Vienas pavyzdys:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 06 spalio 2010 - 10:10
Kerpena,as irgi su raisteliais esu dariusi.vaikiskiems tai galbut ir tinkamiausias variantas thumbup.gif .dariau ir toki mazulyti kaklinuka nevaikiska,tai man rodos,kad labai patogu nesioti.va toki

user posted image
Atsakyti
Jauciasi, kad oras atsako ir poreikis salikams isaugo thumbup.gif
Atsakyti