Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

QUOTE(blansyte @ 2009 10 22, 20:11)
pasirodau su savo nauju šaliu,toks gan didelis,labai plonas ir minkštutis

user posted image

labai gražu, taip ir kviečia apsigaubti smile.gif
Atsakyti
Šaunuolės merginos, visų šaliai tokie gražūs wub.gif wub.gif wub.gif Norėčiau ir aš pabandyti nusivelti šalikėlį ax.gif iš ko geriau velti, karšinio ar sluoksnos g.gif Kiek vilnos reikia nedideliam šalikėliui? Kur galima įsigyti didesnį bambukinį kilimėlį, kad galima būtų velti šalikėlį blush2.gif
Atsakyti
bulaukiux 4u.gif 4u.gif

daw.4423,salikeliui geriau ne bambukinis kilimas,o burbuline plevele .velti žinoma ,kad sluoksnos geriau.o kiek reikia vilnos dar ir nuo patirties priklauso.gali užtekti ir 50-70 gramų nedidukui šalikui. wub.gif
Atsakyti
Vėliau šiandien pirmąjį savo šalikėlį. negaliu sakyt, kad nesigavo, bet:
1, jis storesnis, nei tas kurį mačiau.
2. atrodo pavėliau visai nedaug, o taip greit susivėlė, kad net bangų didesnių nepavyko padaryt, tik pakraščiuos mažytes.
3. dekorasl aikosi.
4. vaizdas visai neblogas.
5. sunaudojau apie 50g. vilnos.
išvada-pati sunešiosiu su mielu noru sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bulaukiux: 25 spalio 2009 - 21:26
QUOTE(bulaukiux @ 2009 10 25, 22:25)
Vėliau šiandien pirmąjį savo šalikėlį. negaliu sakyt, kad nesigavo, bet:
1, jis storesnis, nei tas kurį mačiau.
2. atrodo pavėliau visai nedaug, o taip greit susivėlė, kad net bangų didesnių nepavyko padaryt, tik pakraščiuos mažytes.
3. dekorasl aikosi.
4. vaizdas visai neblogas.
5. sunaudojau apie 50g. vilnos.
išvada-pati sunešiosiu su mielu noru sunglasses2.gif


Norėtųsi pamatyti šalikėlį ax.gif
Blansyte, labai ačiū už isamią informaciją 4u.gif
Atsakyti
Laba visoms mamytems,as gal ir ne tuo klausimu ir ne cia pataikiau,bet gal jus galetumet man parekomenduot...Labai noriu sau salikelio velto ir seges dovanu nupirkti,gal kas galit pasiulyti ka???Noreciau pvz. paziuret,cia tike grozio radau,kad akys raibsta...Jei nesunku rasykit i AZ.Dekui 4u.gif
Atsakyti
senas mano sumanymas toks cilindrinis salikiukas ant ateives galvos smile.gif
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
Originalu ir nematyta thumbup.gif
Atsakyti
gOOte, manekenės šukuosena thumbup.gif
Na ir šalikiuks, bet kad tavęs girti jau nereik, nes bet kurį darbą beimtum - visi nuostabūs.
Atsakyti
g00te-nugi gražu. kažkiek primena prieš 20 metų buvusius madoj, tik megztus.
Atsakyti
g00te super, aš kaip tik norėjau siūlyti dukrai tokį nusimegsti, nes mačiau delfiuose pristatė kažkoks dizaineris kolekciją - šitos "žarnos" (kaip mokykloje vadinom) į madą grįžta, labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluzem: 28 spalio 2009 - 15:32
Gerai kad žarnos gryžta į madą, 4u.gif tai vienintelė kepurė , kuri tinka mano storakasei mergičkai, nes bet kokios kitos neuždėsi, kasa neleidžia ,kepures pakelia...o kam kepurė, jei ausys nuogos. ax.gif
Atsakyti