Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

Oksyte thumbup.gif labai greitai tobulėji thumbup.gif . Tavo darbai išsirtiniai wub.gif . labai dailūs wub.gif . Taip ir toliau žavėti visus mirksiukas.gif 4u.gif

Drįstu blush2.gif ir aš savo kuklų darbelį įkelti čia ax.gif .
Saulėgrąža ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 09 23, 18:50)
Ot nesiseka man. Buvau siandien "Banginyje". Neradau. Visa personala isklausinejau, niekas nei mate nei girdejo. Reiks gal is wool.lt nusipirkt.

Tikriausiai - ne ten ieškote -- pas mus burbulinė plėvelė Senukuose yra prie sodo daržo inventoriaus -- plati, karpoma.
Atsakyti
QUOTE(Vilusa @ 2010 09 23, 20:29)
Tikriausiai - ne ten ieškote -- pas mus burbulinė plėvelė Senukuose yra prie sodo daržo inventoriaus -- plati, karpoma.



Galimas daiktas, kad ne ten. Pikta, kad ir sales darbuotojai nieko nepataria. As prie pleveliu, ruberoidu ir prie linoliaumu visokiu ieskojau doh.gif Reiks dar syki vaziuot.


AušraTa oho kokia saulegraza bigsmile.gif


Nu ka rodau ir savo bandyma vasarini. Tai daugiau pazaidimas, apsiciupinejimas. Tuo labiau, kad naudojau BFL avytes vilna. Tai gaminys (ne salis) lotuliukas.gif gavosi minkstas, bet pasiputes. Labai idomu, kad silkas labiau dazus "griebia" nei vilna. Dar viena "adialiuka" kaime turiu, jei nepamirsiu pafotkinsiu. Aisku juokauju, cia ne adialas, o salis, tik, kad ir kloju 2 plonus sluoksniukus, man norisi, kad ploniau butu.

user posted image
Atsakyti
Įkeliu dar kelis savo bandynius:
Raudona su juoda - labai skystas gavosi...
user posted image

...pusėtinas gavosi, bet labai mielas, jau turi šeimininkę...
user posted image

.... neblogas, bet gavosi perstandus, tobulėti dar daug daug kelio...

user posted image
Atsakyti
Oi mergaites kokiu groziu pridejot bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Inga-Monika, burbuline labai idomiai atrodo, Tu dar kai isskalbsi parasyk ar islaike salikiukas tokia pat forma ir lengvuma mirksiukas.gif Darbo tai zinau, kad daug ideta 4u.gif
AušraTa, rysku, spalvinga, puosnu thumbup.gif Labai patiko saulegraza wub.gif

trakstbrakst, as vis pagalvoju pabandyt padazyt apvelta silka bigsmile.gif tik rankos nedaeina, tai turesiu omenyje, kad silkas bus ryskesnis ax.gif Aciu 4u.gif

Vilusa, juodai - raudonas ir mano megstamas derinys thumbup.gif
O jei jauti, kad truputeli nedavelta, tai tiesiog paveli dar mirksiukas.gif

QUOTE(jju @ 2010 09 22, 07:57)
dabar klausimuką noriu užduoti...irgi Oksytei. Žūrau žūrau ir nelabai suprantu kaip tas šaliukas jaudas-raudonas padarytas. Tie du sluoksniai atskiri ar jie kaip nors per vidurį sukabinti? Vienas lyg ir grynai juodas, o kito, raudono, lyg ir viena pusė turi juodos spalvos???...

Kazkada jau rodziau kaip reik dviguba krasta daryt mirksiukas.gif
padarai viena, po to nuo krasto kiek reikia pakloji plevele ir dedi dar viena sluoksni vilnos, kad is vienos puses sukibtu su salikiuku, bet nesusilietu su paciu krastu smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Oksyte, o kur tavo tema?
Atsakyti
Oksyte, ir aš su tuo pačiu klausimuku -kur tema?
Kasdien einu pažiūrėt grožybių, o temutės vis nėra g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Markse, Stewie, neseniai parasiau nauja temele, dabar laukiu patvirtinimo is moderatores mirksiukas.gif
O kol kas naujienos bus parase wink.gif

Aciu visom kas teiraujates wub.gif Kazkaip net nesitikejau, kad mano temele tokia lankoma bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Oii tai aaciu uz kantrybe, Oksyt. Dabar kazkaip daug viskas aiskaiu ax.gif Gal tada nelabai susidomejus dvigubu krastu buvau, tai per daug i ta technologija ir nesigilinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 09 23, 20:50)
Ot nesiseka man. Buvau siandien "Banginyje". Neradau. Visa personala isklausinejau, niekas nei mate nei girdejo. Reiks gal is wool.lt nusipirkt.


kai pirma karta ieskojau, tai koki kilometra sukoriau, nes niekas nezinojo irgi doh.gif bet paskui sumasciau, kad reikia klausi kur plevele parduoda ir kai radau ta skyriu, pasirode, jog ten pat ir burbuline yra mirksiukas.gif O jei kalbant apie bandini, tai reikia tik iejus pasukti i desine ir iki galo tuo taku pro kaceliarija, zaislus ir kas ten dar yra nepamenu praeiti iki kol atsimusi i parduotuves gala. Tada kairiau yra stalas ir palei siena didziuliai ivairios pleveles rulonai, taro ju ir burbuline rasi thumbup.gif

Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 09 23, 20:41)
AušraTa oho kokia saulegraza  bigsmile.gif 

QUOTE(Oksyte @ 2010 09 24, 15:03)
AušraTa, rysku, spalvinga, puosnu  thumbup.gif Labai patiko saulegraza  wub.gif

Ačiū bigsmile.gif , kad įvertinote mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas diena, noreciau psiteirauti kokia kaina sito grozio smile.gif


Papildyta:
laba diena, kokia kaina sito grozio smile.gif?
Atsakyti