Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

Megztas.. O vėlė skalbyklė biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inga-Monika @ 2010 09 20, 16:33)
Megztas.. O vėlė skalbyklė biggrin.gif

Koks burbuliukinis wub.gif thumbup.gif O kaip ten suvelti reikia ax.gif paaiškinkit aaa mirksiukas.gif
Atsakyti
Megzti reikia iš mocherinių-poliamidinių arba nayloninių siulų(80ir 20%santykis), dedu 60 akių ir mezgu 3m 4.5 storio virbalais paprastu lygiuoju raštu. Tada mediniais 2.5sm skersmens bumbuliukais subumbuluoju ir metu į skalbyklę. Skalbiu 60-90 laipsnių programa. Išdžiovinu ir išardau bumbuliukus. Mano klaidos: gumyte turi but mažo diametro, kad kuo mažiau uzsiviniotu. Jei skalbiat š0 laipsnių programa reiktų ilgesne programa pasirinkt, nes per mažai susivelia.. O siūliukai geriausia "super baby mochair" ar kažkaip panašiai vadinasi..
Atsakyti
Inga-Monika, o kaip skalbiat šį grožį, ar neišsileidžia burbuliukai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga-Monika @ 2010 09 20, 16:33)
Megztas.. O vėlė skalbyklė biggrin.gif
user posted image

Nerealus šalikėlis bigsmile.gif Modeliukas, taip pat smile.gif
Atsakyti
stewie žinok neskalbiau dar jo.. bet sako kad nieko nenutinka jam jei laikytis visų vilnos skalbimo rekomendacijų... (negręžti ir džiovinti horizontaliai bumbuliukais į apačią)
aaagni ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Kažkaip šis ruduo ir mane "ant vilnos patraukė" smile.gif Šauniai jūs čia visos darbuojates. Oksytės darbeliai - be žodžių. thumbup.gif Na va pagyriau, o dabar klausimuką noriu užduoti...irgi Oksytei. Žūrau žūrau ir nelabai suprantu kaip tas šaliukas jaudas-raudonas padarytas. Tie du sluoksniai atskiri ar jie kaip nors per vidurį sukabinti? Vienas lyg ir grynai juodas, o kito, raudono, lyg ir viena pusė turi juodos spalvos???...
Atsakyti
Sveikos, kolkas kol man gaunasi neblogi adialai vietoj saliu tai gal nesirodysiu. lotuliukas.gif Iskilo techninis klausimas. Kur Vilniu rast nusipirkt burbulines pleveles. Seniuose tik 40 cm plocio yra. O kur i-nete radau 1,5 m, tai tik rulonais po 100 beginiu parduoda doh.gif.


Atsakyti
trakstbrakst, pirkau Senukuose ir Ermitaže. Plotis 1,5m kiek reikia, tiek atkerpa.
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2010 09 22, 16:53)
trakstbrakst, pirkau Senukuose ir Ermitaže. Plotis 1,5m kiek reikia, tiek atkerpa.




Aciu 4u.gif As matyt ne ten ziurejau. Prie kanc prekiu, toks rulonelis 40 cm plocio. Slepetem gana. O va salianm... Dar syk aciu. Reiks kituose skyriuose pasidairyt.
Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 09 22, 15:58)
Sveikos, kolkas kol man gaunasi neblogi adialai vietoj saliu tai gal nesirodysiu. lotuliukas.gif  Iskilo techninis klausimas. Kur Vilniu rast nusipirkt burbulines pleveles. Seniuose tik 40 cm plocio yra. O kur i-nete radau 1,5 m, tai tik rulonais po 100 beginiu parduoda  doh.gif.



As irgi seniuose pirkau pries kokias 2 savaites 1,5 m plocio.. Banginyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatuksss @ 2010 09 23, 10:34)
As irgi seniuose pirkau pries kokias 2 savaites 1,5 m plocio.. Banginyje  smile.gif




Ot nesiseka man. Buvau siandien "Banginyje". Neradau. Visa personala isklausinejau, niekas nei mate nei girdejo. Reiks gal is wool.lt nusipirkt.
Atsakyti