Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

blansyte, dailūs jūsų ir eksperimentiniai šalikiukai (Kaip ir visi darbeliai-super)
ačiū už jūsų nuomonę, man ji labai svarbi. blush2.gif Kuo toliau, tuo labiau norisi veltiniauti.
Atsakyti
labas vakaras
gal pagelbėtumėt blush2.gif kaip apvelti megztą rūbą? gal yra koks žurnaliukas ar šiaip kokia info? būčiau labai dėkinga už nuorodą 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Smagu, kad atvesus orams temele pagyvejo bigsmile.gif thumbup.gif Smagu ziureti i naujus, nematytus darbus wub.gif Saunuoles mergytes 4u.gif

QUOTE(Vilusa @ 2010 09 13, 08:08)
O aš turiu klausimuką - šalio kraštai neišėjo lygūs, pas jus - kraštai gražūs, vienodi (na, pati kraštinė linija) - ar taip susiformuoja veliant, ar lenkiate vilnos pakraštėlį veliant, ar kerpate?
Servetėlėm, kitoms smulkmenoms - aš lenkdavau, o šaliui - pabijojau, kad nebūtų pasistorinimo...



QUOTE(blansyte @ 2010 09 14, 21:16)
Vilusa ,niekas nelenkiama  wub.gif ,tiesiog tai jau susiformuoja daugiau pavelus  mirksiukas.gif


Iskart neatsakiau, nes daug ka darau intuityviai, nesusimastydama kaip ten ka reik daryt. Bet siandien kaip tik pradejau velti viena salikeli, tai ir i krasteli atkreipiau demesi.

As taip pat nelenkiu, bet velimo pradzioje pacius ploniausius plaukelius truputeli pristumdau prie krasto mirksiukas.gif

user posted image

po to dar krasteli sukamais judesiais paveliu per uzuolaidele smile.gif

user posted image


Ir jau veliu, veliu, veliu biggrin.gif


O jei kartais atsiranda negrazi skyle, ja galima apzaist. Apvelt taip, tarsi ji ten ir turi but bigsmile.gif Vilna aplink skyle rateliu plonai apdeti ir pavelti kad tolygei aptrauktu krasta smile.gif


Olaiva, nebandziau, apvelti megsta ruba, tai nieko patarti negaliu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 17 rugsėjo 2010 - 15:59
Oksyte, tu nuostabi! Aciu uz visus patarimus!
Atsakyti
QUOTE(sonatuksss @ 2010 09 18, 13:41)
Oksyte, tu nuostabi! Aciu uz visus patarimus!

Aciu wub.gif Gaila mergaites nelabai turiu daug laiko kompiuteriui blush2.gif , tai ne visada iskart atsakau, bet seip smagu pasidalinti tai ka jau zinau. Nors ir as vis dar atrandu daug nauju dalyku, tai mokames kartu mirksiukas.gif 4u.gif

O cia galutinis variantas salio:

user posted image

user posted image

user posted image

Kaip matot, pries sviesa, ar baltam fone matosi praretejimai, primena nerini. Jie atsiranda, kai sluoksna plonai suklota, tai svarbiausia kloti tolygiai ir gerai suvelti . Karsinys net plonai suveltas, atrodo kitaip, bet neturi to svelnumo, nebent jo plaukelis taip pat kaip ir sluoksnos plonas, be to su karsiniu nepadarysi toki "garbanota" krasta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 18 rugsėjo 2010 - 14:40
Jatau Oksyte su tuo šaliu visai pribaigei mane wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Man derinys juoda- raudona pats pačiausias thumbup.gif O dar ta rožė ir dvigubi kraštai wub.gif thumbup.gif
Labai patiko wub.gif
Atsakyti
Oksyte,kokia nuostabi rožė wub.gif ,tokia tikroviška...
o, dvigubi kraštai šalikėlį padaro tokį solidu ir prabangu
rolleyes.gif

artėja žiemužė ,tai ir pradėdu žvalgytis į šalykėlius smile.gif
Atsakyti
Oksyte, fantastiškas šalikas thumbup.gif
Atsakyti
Oksyte, nerealus šalis bigsmile.gif .Super, super thumbup.gif
Atsakyti
Oksyte, super wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Oksyte, ne nu tu provokatorė, visai neketinau lįsti į eterį, bet šio šalikėlio nuostabumas prikaustė ir jau pastebėjau, kad labai geranoriškai atsakinėji ir patarinėji - be jokios nepamatuotos baimės "nukopijuos mane, tai nieko niekam nesakysiu" schmoll.gif , todėl dar ir paklausiu: gėlytę ir lapelius nuvėlei atskirai, o tada pritupdei ant šalikėlio ir viską bendrai vėlei? Ar prikabinai su siūliukais nuvėlus po visko?
Atsakyti
Aciu brangiosios wub.gif 4u.gif
QUOTE(Anilė @ 2010 09 19, 23:01)
Oksyte, ne nu tu provokatorė, visai neketinau lįsti į eterį, bet šio šalikėlio nuostabumas prikaustė ir jau pastebėjau, kad labai geranoriškai atsakinėji ir patarinėji - be jokios nepamatuotos baimės "nukopijuos mane, tai nieko niekam nesakysiu"  schmoll.gif , todėl dar ir paklausiu: gėlytę ir lapelius nuvėlei atskirai, o tada pritupdei ant šalikėlio ir viską bendrai vėlei? Ar prikabinai su siūliukais nuvėlus po visko?

lotuliukas.gif Reik, reik lyst i eteri, kad jau salciai ant nosies, pats laikas pradet vilna kociot mirksiukas.gif 4u.gif
Kartais as ir pati nepakartociau ka priburiau laugh.gif (todel ir fotografuoju cool.gif ), o sazininga konkurencija, tik skatina tobuleti tongue.gif rolleyes.gif
Taip, gelyte ir lapelius nuveliau atskirai. Ispradziu i audini iveliau vilnos, po to su velimo masina pribadziau roze (galima ta pati padaryti ir su velimo adatelem wink.gif) ir ja dar slapei paveliau ant skelbimo lentos. Kai roze buvo jau tvirtai ivelta, apveliau saliko krastus ir jau i gala pribadziau zalius lapelius. Po to dar karta viska uzveliau ant lentos ir jau isskalbusi gerai islyginau smile.gif
Atsakyti