Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

Vilusa,labai grazu thumbup.gif thumbup.gif

o as pasirodysiu su savo siokia tokia naujienele wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2010 09 12, 20:08)
Vilusa,labai grazu  thumbup.gif  thumbup.gif

o as pasirodysiu su savo siokia tokia naujienele  wub.gif

...

Blansyte - kaip visada - puiku thumbup.gif
O aš turiu klausimuką - šalio kraštai neišėjo lygūs, pas jus - kraštai gražūs, vienodi (na, pati kraštinė linija) - ar taip susiformuoja veliant, ar lenkiate vilnos pakraštėlį veliant, ar kerpate?
Servetėlėm, kitoms smulkmenoms - aš lenkdavau, o šaliui - pabijojau, kad nebūtų pasistorinimo...
Atsakyti
Vau!!! v thumbup.gif nerealu!!!


QUOTE(blansyte @ 2010 09 12, 22:08)
Vilusa,labai grazu  thumbup.gif  thumbup.gif

o as pasirodysiu su savo siokia tokia naujienele  wub.gif

user posted image


Papildyta:
Viskas, siandien velsiu smile.gif Vis atideliojau, bandziau ant medziagos, taciau tokie darbai ikvepia!!
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Vilusa @ 2010 09 12, 17:48)
Sveikos, merginos...
Pagaliau ir aš prisiruošiau nuvelti šalį...
Tai rodau vakar dienos darbus.
Pimas mano blynas šalių vėlime (mažose nuotraukytėse geroji pusė ir išvirščioji - kitokia faktūra bei piešinys, galima nešioti bet kuria puse):
user posted image
Antras blynas, dar vėliau kepurę- beretę, bet iškirpau perdidelę skylę, gavosi padėklas vaisiams tongue.gif (tai net nefotkinau):
user posted image

Atsakyti
Rodausi ir aš su savo šalikučiu ir modeliu blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vilusa @ 2010 09 13, 08:08)
Blansyte - kaip visada - puiku thumbup.gif
O aš turiu klausimuką - šalio kraštai neišėjo lygūs, pas jus - kraštai gražūs, vienodi (na, pati kraštinė linija) - ar taip susiformuoja veliant, ar lenkiate vilnos pakraštėlį veliant, ar kerpate?
Servetėlėm, kitoms smulkmenoms - aš lenkdavau, o šaliui - pabijojau, kad nebūtų pasistorinimo...

dekui mergaites.
Vilusa ,niekas nelenkiama wub.gif ,tiesiog tai jau susiformuoja daugiau pavelus mirksiukas.gif

stewie,dailus salikiukas thumbup.gif
Atsakyti
Blansyte, Stewie,labai dailūs ir gražūs jūsų šalikėliai. Kadangi šalikėlių vėlime turiu mažiau patirties, noriu paklausti: Kai veliat šaliką ne ant kažkokio pagrindo, o tik iš vilnos,ir norit, kad jis būtų labai plonas, ar nesigauna jis toks tarsi praretėjęs? Nes aš kai pakeliu prieš šviesą ten matosi tokie lyg paretėjimai... Atrodo taip jau stengiuosi vilnelę tolygiai kloti...O gal čia nieko blogo? Nes šiaip tai nesimato ir jokių skylių nėra.
Atsakyti
Mūgėj teko matyti šalių su magnetiniais užsegimais. Jų nesimato - tai jie įveliami į vidų? kažkaip įdomiai jie ten atsiduria ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagni @ 2010 09 15, 08:36)
Blansyte, Stewie,labai dailūs ir gražūs jūsų šalikėliai. Kadangi  šalikėlių vėlime turiu mažiau patirties, noriu paklausti: Kai veliat šaliką ne ant kažkokio pagrindo, o tik iš vilnos,ir norit, kad jis būtų labai plonas, ar nesigauna jis toks tarsi praretėjęs? Nes aš kai pakeliu prieš šviesą ten matosi tokie lyg paretėjimai... Atrodo taip jau stengiuosi vilnelę tolygiai kloti...O gal čia nieko blogo? Nes šiaip tai nesimato ir jokių skylių nėra.


Visada tie praretėjimai prieš šviesą matyti, jei labai plonai kloji. Bet tai nieko, svarbu, kad būtų tolygu ir be skylių, na nebent toks sumanymas.
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2010 09 16, 10:22)
Visada tie praretėjimai prieš šviesą  matyti, jei labai plonai kloji. Bet tai nieko, svarbu, kad būtų tolygu ir be skylių, na nebent toks sumanymas.

Ačiū smile.gif , dabar man bus ramiau. Nes galvojau, kad kažką ne taip darau...
Atsakyti
aaagni,praretejimai ,tai vilnoje visai normalu biggrin.gif ,kad tik skyliu nebutu biggrin.gif

Vilusa
,kiek suprantu tai tie uzsegimai paprasciausiai iveliami i vidu mirksiukas.gif

o cia mano dar vienas paeksperimentavimas
user posted image
Atsakyti
blansyte, labai gražūs tie "apaugę" šakomis thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai labai grazu, Blansyte !!!pasaka!
O as bandziau velti, taciau gavau su skylemis tongue.gif zinau kur klaida, taciau visai nieko ir su skylemis rolleyes.gif
Atsakyti