Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

QUOTE(saulyte2 @ 2010 05 05, 18:43)
Oksyte tuos kutus atskirai nuvelei ir tik tada pridejai? grazus salikelis  mirksiukas.gif

Taip, tik viena krasteli palikau neliesta, kad butu paprasciau privelt prie silko 4u.gif

Aciu Blansyte 4u.gif

Su siuo salikiuku darau visa komplektuka ax.gif Tai bus ir uzrasu knygele ir keli papuosaliukai smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 05 gegužės 2010 - 19:18
nuostabus darbelis 4u.gif 4u.gif 4u.gif primena vasarą,jūrą...
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2010 05 05, 19:55)
markse,sakyciau bandyk pirmus kartus deti 3 plonus sluoksnius,gal kiek ir bus per storas,bet tik taip ir pradesi pajusti kaip turi buti .
o jei ant medziagos,tai nedaryk banguoto ,rinkis paprastesni varianta ,panasiai ,kaip oksytes sis paskutinis.uztenka retai isdelioti tik ant vienos puses,gerokai pakociojus reikia padauzyti i vonia,kol rezultatas susitraukimo tave tenkins.geriausia rinkis silko sifona


labai ačiū už patarimus notworthy.gif tris sluoksnius? kažkur skaičiau, kad geriausia lyginį skaičių g.gif kai dariau pirmą šalikėlį, tai taip negailėdama vilnelę pešiau, tai jis toks storesnis gavosi, bet man kaip tik smile.gif o paskui jau stengiausi labai plonai dėliot, gal ir vilna minkštesnė kokybiškesnė, tai toks retas gavosi doh.gif na žodžiu....o tas šalikėlis, kurį bandžiau apvelti, tai tikrai per storas tokiam darbui, kaip jau suprantu smile.gif aš jį mat padėvėtuose nusipirkau pabandymui, tai ir nesigavo smile.gif nieko, ir taip sunešiosiu biggrin.gif

Oksyte, gražu. Aš irgi turiu šalikėlį tokių pačių spalvų smile.gif tik jau mergaitės, atleiskit, man kaip tik šis šalikėlis primena žiemą rolleyes.gif

ech...kompas užlinko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markse: 06 gegužės 2010 - 06:49
Aciu mergytes 4u.gif

QUOTE(markse @ 2010 05 06, 07:48)
o tas šalikėlis, kurį bandžiau apvelti, tai tikrai per storas tokiam darbui, kaip jau suprantu  smile.gif  aš jį mat padėvėtuose nusipirkau pabandymui, tai ir nesigavo  smile.gif  nieko, ir taip sunešiosiu  biggrin.gif 

Pries apveldama jau gatava salikiuka, nukirpk pacius krastus (kur uzlengta). As jei tik audinys leidzia, nuplesau juos, tuomet lieka mazi siuleliai ir prie ju lengviau prisivelia vilna mirksiukas.gif .
Atsakyti
Oksyte, nepaprastai gražus tas mėlynas komplektas wub.gif
Man šalikas irgi labiau vasarinis - žydras dangus, lengvas vėjelis, vandens gaivumas.

Nors kai markse parašė, kad žieminis, pagalvojau, kad tikrai, ir žieminis gali būti. Gal vidury žiemos būtų toks pasirodęs. smile.gif


Sakai, kad kraštus nuplėšai - bet man atrodo šilto patys kraštai neapvelti, tai tada ką darai - apsiūni, ar čia jau buvo apsiūtas šalikas?

Mano mintyse pora šalikų, bet turiu ne apsiūtus šalikus, o medžiagos galbalą, kurią kirpčiau išilgai dviems šalikams, tai vis galvoju, ką su tuo kraštu daryti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 06 gegužės 2010 - 07:16
QUOTE(Kerpena @ 2010 05 06, 08:11)
Sakai, kad kraštus nuplėšai - bet man atrodo šilto patys kraštai neapvelti, tai tada  ką darai - apsiūni, ar čia jau buvo apsiūtas šalikas?

Mano mintyse pora šalikų, bet turiu ne apsiūtus šalikus, o medžiagos galbalą, kurią kirpčiau išilgai dviems šalikams, tai vis galvoju, ką su tuo kraštu daryti. g.gif

Snekejau, apie tai, kad kai apveliu krastus, nuplesau.
Sito nepliesiau schmoll.gif, kaip tik kietinau, kad butu banguotas smile.gif

Kazkur turejau nuotraukyte, kaip galima uzlenkt ir apvelt krasta be siuliu g.gif Einu pasikapstysiu savo lobynuose biggrin.gif . Jei tik rasiu, butinai ikelsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip kietinai?

Šiaip, jei apvelčiau kraštus, tai tada jokios problemos nėra, bet jeigu norisi kraštuose šilką palikti, kaip tada geriau daryti - apsiūti rankomis?
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2010 05 06, 08:41)
O kaip kietinai?

Šiaip, jei apvelčiau kraštus, tai tada jokios problemos nėra, bet jeigu norisi kraštuose šilką palikti, kaip tada geriau daryti - apsiūti rankomis?


Su "zilka" biggrin.gif

Krasta galima ir taip sutvarkyt, dariau viena salikiuka panasiu budu, visai gerai gadosi mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Kazkur turejau ir adresiuka is kur tas nuotraukas issaugojau, bet dabar rast niekaip negaliu doh.gif

O seip galima ir apsiuti mirksiukas.gif . Ten kazkaip rankom lyg ir siuna g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 06 gegužės 2010 - 08:14
QUOTE(Kerpena @ 2010 05 06, 08:11)
Man šalikas irgi labiau vasarinis - žydras dangus, lengvas vėjelis, vandens gaivumas.


šiaip tai šaltos spalvos ax.gif man vasariškas būtų, jei būtų ne balta, o geltona pavyzdžiui wub.gif
Atsakyti
mano salikeliai ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2010 05 09, 20:11)
mano salikeliai  ax.gif

Atrodo grazus bigsmile.gif, bet labai jau mazutes nuotraukos, sunku kazka iziureti lens.gif 4u.gif
Atsakyti

user posted image
Atsakyti