Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

Blansyte, man rodos mano skara per stora g.gif tai pirma. Antra, neturiu jau vilnos. Dar buvo nesėkmingų bandymų doh.gif jau net gaila... Matyt Oksytės pamoka man koją pakišo, vis vilną per plonai išsidėlioju blush2.gif doh.gif taupau, vadinasi ir stengiuosi suvelti labai ploną šalikėlį biggrin.gif doh.gif ir dar, matyt kantrubės pas mane mažoka blush2.gif

Labai gražus šalis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Blansyte, grazus salis wub.gif Man patinka, kad kartais mastom vienodai mirksiukas.gif , o pateikiam visai skirtingus darbus 4u.gif

QUOTE(markse @ 2010 05 05, 10:59)
Dar buvo nesėkmingų bandymų  doh.gif  jau net gaila... Matyt Oksytės pamoka man koją pakišo, vis vilną per plonai išsidėlioju  blush2.gif  doh.gif  taupau, vadinasi ir stengiuosi suvelti labai ploną šalikėlį  biggrin.gif  doh.gif  ir dar, matyt kantrubės pas mane mažoka  blush2.gif 

unsure.gif na va matai kaip buna doh.gif Nors pamoku lyg ir nedaviau g.gif Gal ir paaiskinti nemoku ax.gif , stengsios daugiau jokiu "koju" nepakisinet sleep.gif 4u.gif. Bet Tu viastiek, velk mirksiukas.gif Jug smagus tas dalykas, ane? bigsmile.gif
Atsakyti
Oksyte, sakai nepamokinai g.gif unsure.gif nu gal užtat taip ir gavosi biggrin.gif tiksliau nesigavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(markse @ 2010 05 05, 13:25)
Oksyte, sakai nepamokinai  g.gif  unsure.gif  nu gal užtat taip ir gavosi biggrin.gif  tiksliau nesigavo  lotuliukas.gif

nenusimink... vilna - tokia medžiaga, kurią prisipratinti, pajausti... Aš pvz. - sausai velti - jau pusę bėdos, gaunasi kažkas, bet šlapiai doh.gif - tik primityvūs dirbinėliai, pvz. gėlių - velti per pusantrų metų taip ir neišmokau, o šalių - dar net nebandžiau... schmoll.gif
Atsakyti
kas keisčiausia, pars pirmasis veltas šalikėlis man patinka biggrin.gif o kuo toliau, tuo blogiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(markse @ 2010 05 05, 14:25)
Oksyte, sakai nepamokinai  g.gif  unsure.gif  nu gal užtat taip ir gavosi biggrin.gif  tiksliau nesigavo  lotuliukas.gif

Cia nuosirdus patarimai, kuriu tikrai per prievarta niekam nepersu, nes veltinis turi 101 velimo buda ir kiekviena atranda savo mirksiukas.gif 4u.gif

O pamoka butu, jei kartu nuo a iki z padarytume salikiuka, nes seip is atminties visu niuansu nepasakysi smile.gif

Bet tikrai nenusimink "Москва не сразу строилась" 4u.gif
Atsakyti
Oksyte, ar aš kaltinu tave? mirksiukas.gif tiesiog stengiausi ir persistengiau smile.gif nes nuo niuansų negalima pradėt cool.gif

o nusiminti aš visai neketinu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2010 05 05, 10:48)
markse,nenuleisk ranku,bandyk vel.

mano obelis

user posted image


Net zandikaulis atvipo. Nu nerealiai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(markse @ 2010 05 05, 15:25)
o nusiminti aš visai neketinu  mirksiukas.gif

Na ir puiku 4u.gif

O as parodysiu vakar baigta salikiuka, kuris man labai paciai patinka, nes dvelkia vasara bigsmile.gif O as jau jos taip pasiilgau smile.gif



user posted image

user posted image


user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 05 gegužės 2010 - 16:43
Blansyte, o krastus Jus kerpate blush2.gif Nu tokie grazus ir lygus wub.gif
Man taip neisiena, gaunasi banguoti, nu niekaip neina labai lygiai vilnos isdelioti doh.gif
Atsakyti
Blansyte wub.gif

Oksyte tuos kutus atskirai nuvelei ir tik tada pridejai? grazus salikelis mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu mergaites. 4u.gif 4u.gif
Oksyte labai gaivus salikelis thumbup.gif

urgit@,negalima krasteliu kirpti ,nes atspurs.o lygiai gaunasi nes suvelta stipriai.

markse,sakyciau bandyk pirmus kartus deti 3 plonus sluoksnius,gal kiek ir bus per storas,bet tik taip ir pradesi pajusti kaip turi buti .
o jei ant medziagos,tai nedaryk banguoto ,rinkis paprastesni varianta ,panasiai ,kaip oksytes sis paskutinis.uztenka retai isdelioti tik ant vienos puses,gerokai pakociojus reikia padauzyti i vonia,kol rezultatas susitraukimo tave tenkins.geriausia rinkis silko sifona
Atsakyti