Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

QUOTE(Oksyte @ 2010 04 27, 16:09)
Niekas net neuzsimine, kad vels sali tongue.gif O seip buvau pas mama isvaziavus  wub.gif


bet jau nuvėlė ir pateikė klausimų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(markse @ 2010 04 27, 14:17)
*ką reiškia susukus į ritinį kočiot pirmyn atgal  blink.gif  (blondiniškas klausimas  biggrin.gif ). Kažkaip man pasirodė, kad mano rankos per trumpom kočiojimui  doh.gif  lotuliukas.gif  kiek ten ratų apsisuka  g.gif aš jau sukau iki alkūnių  biggrin.gif  paskui kažkaip daugiau glosčiau ir tryniau, nes taip pasirodė patikimiau  blush2.gif 

laugh.gif

Stai blansytes pamokele kaip reikia sali velt

http://www.mezginys....-velimas-50.htm

O cia kepure daro, bet gerai matosi, kaip dar galima kocioti mirksiukas.gif
http://www.youtube.c...player_embedded

Atsakyti
Ačiū, Oksyte, už vaizdinę madžiagą 4u.gif tai kaip sakoma, kažin ar aš apsieisiu be to bambukinio kilimėlio g.gif

Blansytės daug temų auksarankėse perskaičiau thumbup.gif 4u.gif beje, pagal jos pamokėlę ir vėliau smile.gif

na reiks vilnelės kur nors nusipirkti ir bandyt kočiot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markse: 28 balandžio 2010 - 11:45
Gal cia kas konreciau paaiskins kaip padaryti tas skylutes virvutei ikisti blush2.gif Jos tiesiog prakerpamos velimo metu ar kaip kitaip padaromos blush2.gif
Aciu padejusiai issiaiskinti 4u.gif

user posted image


Atsakyti
markse, salikeliams burbuline net gi geriau (bent jau man smile.gif ) 4u.gif Jei noresi, kada uzbeg i svecius parodysiu kas kaip, kokiu budu smile.gif

urgit@, sio atveju, tiesiog paemiau stora adata ir veriau kur man reikia, bet galima ir veliant skyles padaryt, jei didesnes reikia mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Viskas aisku, aciu 4u.gif
Atsakyti
ačiū už atsakymus 4u.gif aš tik suabejojau, ar tas kočiojimas pakankamas. Tikriausiai net per daug persistengiau, nes sprandą skauda doh.gif lotuliukas.gif paskui galvojau, gal reikia laikyt už lazdos galų, kad paspaust stipriau. Na aišku tik tiek, kad visos žinios ateis bandymų keliu ax.gif jei jų tokių bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(markse @ 2010 04 28, 13:18)
ačiū už atsakymus  4u.gif  aš tik suabejojau, ar tas kočiojimas pakankamas. Tikriausiai net per daug persistengiau, nes sprandą skauda  doh.gif  lotuliukas.gif  paskui galvojau, gal reikia laikyt už lazdos galų, kad paspaust stipriau. Na aišku tik tiek, kad visos žinios ateis bandymų keliu  ax.gif  jei jų tokių bus  biggrin.gif

Su tuo kociojimu, ypac salikeliams, irgi persistengt nereikia, nes perdaug - bus siurkstus ir kietas, o nedavelsi - skystas ir beformis, tai cia reikia rasti aukso viduriuka.

Dar labai svarbu vilna su kuria veli. Salikeliams geriausiai tinka sluoksna (vilna susukuota i ilga plauka) ir kuo plonesne vilna (18-16 mic), tuo svelnesnis salikiukas. user posted image

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 28 balandžio 2010 - 13:14
Oksyte, ačiū ačiū ačiū biggrin.gif viską žinau 4u.gif perskaičiau jau n temų, visas blansytės pamokas mirksiukas.gif kai pradėjau dirbti, iškilo keli klausimėliai, į juos jau atsakėt mirksiukas.gif
Atsakyti
markse,dar ir sluoksna sluoksnai nelygu.viena veliasi labai gerai ir greitai,tai jei tokia daugiau pavelsi ir bangeles gali nebesigauti.o kita turi velti ir velti ir viska padarius,dar pamatysi ,kad mazoka velta .
Tiesiog reikia daug bandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Blansyte, ačiū 4u.gif

o savaitgalį bandžiau įvelti vilną ir kraštelius apvelti doh.gif tai ką galiu pasakyt. Šalikas buvo labai didelis. Nieko man ten nesigavo lotuliukas.gif doh.gif ant žemės susidėjau, tūpčiojau, tūpčiojau. Rezultatas - sugadinta nemažai vilnos ir visi skaudantys kojų ir užpakalio raumenys lotuliukas.gif Na ir iš sugadintos vilnos - burbulinis papuošalas biggrin.gif
Atsakyti
markse,nenuleisk ranku,bandyk vel.

mano obelis

user posted image
Atsakyti