Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

QUOTE(Oksyte @ 2010 03 18, 13:35)
ziurint kokio efekto Tu nori isgauti  4u.gif  Kartais uztenka tiesiog plonai uzkloti vilna, arba padaryti shiboriuka, arba prisiuti  smile.gif O gal ir dar sugalvosi koki savo buda  biggrin.gif Vilna tuo ir zavi, kad su ja gali daryti ka tik nori wink.gif

Pvz. sitam darbelije as tiesiog prisiuvau su plonu valu tuos burbuliukus  mirksiukas.gif

kaip visada- tobula wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2010 03 18, 12:35)
ziurint kokio efekto Tu nori isgauti  4u.gif  Kartais uztenka tiesiog plonai uzkloti vilna, arba padaryti shiboriuka, arba prisiuti  smile.gif O gal ir dar sugalvosi koki savo buda  biggrin.gif Vilna tuo ir zavi, kad su ja gali daryti ka tik nori wink.gif

Pvz. sitam darbelije as tiesiog prisiuvau su plonu valu tuos burbuliukus  mirksiukas.gif

user posted image

user posted image



as noreciau paklausti Jusu... koki ilgi reikia delioti, kad gautusi salis tik apie kakla, jei nesupyksit parodysiu is jusiskiu, va toki sali nori pasidaryti http://public.fotki....i/dsc05970.html, ir kokio plocio reiketu delioti vilna.

Anksciau esu dariusi kelis salius, bet ant silko, tai vien is vilnos man truputi naujiena
Atsakyti
QUOTE(Mirtyšė @ 2009 11 26, 21:23)
va, dar nete radau toki paaiskinima, kaip daryt banguotus krasciukus. reikes pabandyti, gal pavyks....  g.gif

dalinuosi:
Kur pažymėjau 1-netu, ten kloji vilną įprastai, t.y. vertikaliai ir horizontaliai sluoksniuoji smile.gif , o kraštukus, kur pažymėta 2-tu, kloji įstrižai vilnos du sluoksnius (priešingom kryptim sluoksnius, kaip nupiešta).

user posted image

Beveliant viduriukas velsis įprastai - į paprastą kilimuką, o šonai jau savaime banguosis, kad būtų dar labaiu banguota vis švelniai patempk, jau išskalautą darbelį formuok rankomis.



Gal galima paklausti blush2.gif
O ant šilko veliant irgi reikia X kraštus dėti ar tiesiai I sluoksną? Ir kada galima jau pradėti tampyti, kad garbanotųsi? bigsmile.gif
Atsakyti
Šitas piešinukas su X kraštuose kaip KLAIDAMOKSLIS klaidžioja. Kaip šmėkla kokia. O paskui mergaitės skundžiasi, kad nepavyko blink.gif Ant šilko kraštuose, jei nori kad garbanotųsi reikia TIK tiesiąja IIIIIIIII kryptimi dėlioti ir iš abiejų šilko ar kokio kitokio audinio pusių. Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(Anilė @ 2010 04 01, 12:57)
Šitas piešinukas su X kraštuose kaip KLAIDAMOKSLIS klaidžioja. Kaip šmėkla kokia. O paskui mergaitės skundžiasi, kad nepavyko  blink.gif  Ant šilko kraštuose, jei nori kad garbanotųsi reikia TIK   tiesiąja IIIIIIIII kryptimi dėlioti ir iš abiejų šilko ar kokio kitokio audinio pusių. Sėkmės!



Ačiū mirksiukas.gif

O kiek pavėlus galima jau patampyti, kad garbanotųsi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benek: 01 balandžio 2010 - 12:19
QUOTE(lina_skl @ 2010 03 29, 17:33)
as noreciau paklausti Jusu... koki ilgi reikia delioti, kad gautusi salis tik apie kakla, jei nesupyksit parodysiu is jusiskiu, va toki sali nori pasidaryti  http://public.fotki....i/dsc05970.html, ir kokio plocio reiketu delioti vilna.

Anksciau esu dariusi kelis salius, bet ant silko, tai vien is vilnos man truputi naujiena

Nepamaciau iskart klausimo blush2.gif
Sis salikiukas taip pat veltas ant silko mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(Anilė @ 2010 04 01, 12:57)
Šitas piešinukas su X kraštuose kaip KLAIDAMOKSLIS klaidžioja. Kaip šmėkla kokia. O paskui mergaitės skundžiasi, kad nepavyko  blink.gif  Ant šilko kraštuose, jei nori kad garbanotųsi reikia TIK  tiesiąja IIIIIIIII kryptimi dėlioti ir iš abiejų šilko ar kokio kitokio audinio pusių. Sėkmės!

drinks_cheers.gif Vilna reikia deti is krastu tik isilgai smile.gif

Anksciau cia:

http://www.sgutv.ru/tvideo_201.htm

buvo labai gera pamokele ideta apie salikelius g.gif Pabandyk uzsiregistruot pas juos 4u.gif
Papildyta:
Sedona, Anilė, urupeja2 , aciu mergytes wub.gif 4u.gif

Jei tik tureciau daugiau laiko galeciau ir pamokeles suruost, bet kazkaip jis man tiesiog tirpsta ir amzinai nieko nespeju doh.gif biggrin.gif

O ir veltinis toks keistas dalykas, kai prie to pacio rezultato gali prieit ivairiais budais. Tai jei cia man taip gavos dar nereiskia, kad cia jau taisykle ax.gif Kiekviena atrandam savo teisybe wub.gif Bet bendrais principais pasidalinti visai smagu wub.gif
Atsakyti
Na pasirodau pirmąjį ant šilko darbą;
user posted image
Atsakyti
nors neismanau nieko apie jusu darbelius, tai belieka tik palenkt galva pries jus ir nuosirdziai pagirt!
Atsakyti
Sveikos smile.gif

vakar nusivėliau pirmąją šalikėlį biggrin.gif na toks kaip pirmasis, tai visai neblogai gavosi, net šiandien apsivijau į darbą eidama lotuliukas.gif (nu kada jei ne vasarą vilnonius šalikus dėvėt doh.gif blush2.gif ) gaila negaliu parodyti, namie kompiuteris sugedęs, tai negaliu nuotraukų perkelti.

Klaidas savo matau, per stipriai bangeles patampiau. Bet iškilo klausimų:
*kiek maždaug laiko reikia velti? g.gif kai paskaitau, kad jūs veliat po 6 val, tai labai suabejojau, ar mano šalikėlis "neištirps" g.gif doh.gif aišku, jis nėra didelis, tik aplink kaklą, bet aš jį mankiau kažkur valandą blink.gif
*ką reiškia susukus į ritinį kočiot pirmyn atgal blink.gif (blondiniškas klausimas biggrin.gif ). Kažkaip man pasirodė, kad mano rankos per trumpom kočiojimui doh.gif lotuliukas.gif kiek ten ratų apsisuka g.gif aš jau sukau iki alkūnių biggrin.gif paskui kažkaip daugiau glosčiau ir tryniau, nes taip pasirodė patikimiau blush2.gif

ir dar smile.gif nagi patiko šitas reikalas bigsmile.gif

ai, ir dar dar. Mano name dviem aukštais žemiau Oksytė gyvena lotuliukas.gif bet ji taip apsivėlus, kad gal čia greičiau atsakys lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markse: 27 balandžio 2010 - 13:21
Markse, yra labai gera knyga "Veltinis" ten labai išsamiai surašyta visa eiga,
verta įsigyti
va keli psl. iš jos
user posted image
user posted image
user posted image

o Oksytei linkėjimus perduok, tegu biski atsitraukia nuo tų veilokų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dangek @ 2010 04 27, 14:41)
Markse, yra labai gera knyga "Veltinis" ten labai išsamiai surašyta visa eiga,
verta įsigyti
o Oksytei linkėjimus perduok, tegu biski atsitraukia nuo tų veilokų biggrin.gif


oi, ačiū labai. Kaip tik turiu tą knygą pasiskolinusi. Bet teorija lieka teorija smile.gif ir tikrai kočiodama neskaičiuoju, na kam apsisunkinti rolleyes.gif ir sakau, kai pradėjau kočiot, tai man pasirodė, kad arba aš per silpna stipriai kočiot, arba tokį ritinį susisukau, kad ne mano jėgoms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(markse @ 2010 04 27, 14:17)
ai, ir dar dar. Mano name dviem aukštais žemiau Oksytė gyvena  lotuliukas.gif  bet ji taip apsivėlus, kad gal čia greičiau atsakys  lotuliukas.gif


Niekas net neuzsimine, kad vels sali tongue.gif O seip buvau pas mama isvaziavus wub.gif

Dangek, aciu uz linkejimus mirksiukas.gif 4u.gif

Atsakyti