Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

jos visai ne skystutes biggrin.gif .nesiojasi puikiai ir jokios skyles neatsiranda..Tiesiog jas irgi reikia stipriai suvelti.juk yra net budas toks velimo,kur svieciasi viskas kiaurai ir nes skyles specialiai yra.Toks ažurinins gaunasi. wub.gif

vakar veliau apykaklaite ir pamirsau krastelyje uzdeti antra sluoksni.tai jau galvojau,kad amen,nesusivels doh.gif Bet viskas puikiai susivele,jokių skylučiu thumbup.gif
Atsakyti
Gal tikriai tada reikia drąsiau "skystai "dėti. Nes aš labai išsigąstu, kai pamatau, kad taip persišviečia, bandau tą vietą papildomai pavelti. O tavo žiūriu, kur prieš saulę labai persišviečia.
Atsakyti
anksciau ir as stengdavausi ,kad visai nesisviestu,bet tada stipriau pavelus salikai gaudavosi kieti,o man norejosi jų minkštų ir švelnių,tokius juk maloniau nesioti..Dek plonai ,tik ziurek ,kad tarpų nebutu.vidus nesigaus toks plonas,o krastai dar labiau isploneja darant bangas. mirksiukas.gif Ypač apveliant plono audinio krastus.kaip gi atrodys,jei silkas apveltas storu sluoksniu doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2010 03 16, 13:36)
anksciau ir as stengdavausi ,kad visai nesisviestu,bet tada stipriau pavelus salikai gaudavosi kieti,o man norejosi jų minkštų ir švelnių,tokius juk maloniau nesioti..Dek plonai ,tik ziurek ,kad tarpų nebutu.vidus nesigaus toks plonas,o krastai dar labiau isploneja darant bangas. mirksiukas.gif Ypač apveliant plono audinio krastus.kaip gi atrodys,jei silkas apveltas storu sluoksniu  doh.gif .


As maniau, kad pries sviesa pasiziuri ir svieciasi tai - brokas. Dabar issiaiskinau, kad taip suvelta nera klaida. Kai buvau kursuose paaiskino, kad taip gali buti. Juk svarbiausia, kai plonai suklota tikrai minksciau. O salikams nesinori vailoko. Nors kiekviena veleja turi savo stiliu bei minkstumus ir kietumus smile.gif
Atsakyti
O kaip burbuliukus priveliat prie saliko?
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2010 03 17, 19:38)
O kaip burbuliukus priveliat prie saliko?

ziurint kokio efekto Tu nori isgauti 4u.gif Kartais uztenka tiesiog plonai uzkloti vilna, arba padaryti shiboriuka, arba prisiuti smile.gif O gal ir dar sugalvosi koki savo buda biggrin.gif Vilna tuo ir zavi, kad su ja gali daryti ka tik nori wink.gif

Pvz. sitam darbelije as tiesiog prisiuvau su plonu valu tuos burbuliukus mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Oksyte,nuostabiai atrodo wub.gif wub.gif wub.gif
O kaip padarėte dvigubą kraštelį?
Nelabai supratau,čia velta ant šilko ar klystu?
Atsakyti
Kaip grazu wub.gif
Atsakyti
Stewie, Saulyte2 aciu wub.gif 4u.gif
QUOTE(stewie @ 2010 03 18, 17:13)
O kaip padarėte dvigubą kraštelį?
Nelabai supratau,čia velta ant šilko ar klystu?

Del dvigubo krastelio.
Veliant tarp sluoksniu kloju plevele, taip krastas gaunas dvigubas smile.gif Idesiu nuotrauka parodyt kaip ji darau. Gal bus paprasciau suprasti mirksiukas.gif

Is vienos puses (darbo pradzia smile.gif )

user posted image

Ir is kitos puses atrodo taip:

user posted image


O del audinio, tiksliai nepasakysiu koks jis, nes nelabai juos pazistu blush2.gif
Seip audinys storas ir tankus. Labai sunkiai velesi, jau galvojau nesigaus ivelt doh.gif Sakeles adata "damusinejau" biggrin.gif Bet uztai gavosi superinis salio reljefas bigsmile.gif Stangrus, nesukrytes. Tikrai idomiai atrodo wub.gif
Atsakyti
Oksyte ,žiūriu kad labai kūrybingai dirbi 4u.gif Va tas šalis su raudonu audiniu man graži naujiena, Ir su prisiūtais burbuliukais thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Ne naujokė esu vėlime, tik supermamoj tokia. Bet man labai norėtųsi padėkoti Oksytei už tai, kad ji nebijo (!) atskleisti savo vėlimo subtilybių. Ir dar nepatingi pademonstruoti foto.
p.s. kai išmoksiu nuotraukas įkelt, įkelsiu ką nors smile.gif A, dar fotoaparatą normalesnį, o ne muilo dėklą reikia turėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2010 03 15, 14:52)
pasigirsiu ir as savo paskutine

user posted image


Labai grazus darbeliai.Labai fajnai pateikti,foto liuks.
Atsakyti