Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

QUOTE(grite @ 2010 03 07, 13:23)
Oksyte, koks žavūs šalikėlis wub.gif  wub.gif

Aciu 4u.gif

QUOTE(urupeja2 @ 2010 03 07, 15:33)
koks grozis oksyte tau nera lygiu ir idejos kokios super  bigsmile.gif  thumbup.gif  wub.gif  4u.gif

Aciu 4u.gif Labai jau cia skambei pasakei blush2.gif Manau kiekvienam is musu slypi menininkas wub.gif

O uz idejas as irgi labai save myliu smile.gif Kartais net nezinau kas galutinem rezultate gausis laugh.gif. Neslepsiu, buna ir taip kad nuo eksperimentavimo tiesiog sugadini gera daikta doh.gif Bet tuo ir veltinis smagus, kad praktiskai viska gali kazkam kitam panaudoti mirksiukas.gif

Atsakyti
Praaaaaaaaasau pasakykite jus man. kokio ilgio ir plocio sudeti salikeli ,kad jis gautusi tik aplink kakla ir banguotais krastais. kie ji didesni . kai skaiciau kad sluoksna traukesi 50 % taip ir sudejau ,o jis man gavosi per didelis biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 03 07, 18:16)
Praaaaaaaaasau pasakykite jus man. kokio ilgio ir plocio sudeti salikeli ,kad jis gautusi tik aplink kakla ir banguotais krastais. kie ji didesni . kai skaiciau kad sluoksna traukesi 50 % taip ir sudejau ,o jis man gavosi per didelis biggrin.gif  doh.gif


Man atrodo kiek traukiasi sluoksna, dar nuo rusies/kokybes priklauso g.gif . Suklok maza kvadraciuka ir paligink kiek vilna veliant susitrauke, bus uztikrinciau mirksiukas.gif O ir apskaiciot salikelio dydi bus zymiai paprasciau 4u.gif


Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Va ka padariau ax.gif user posted image
Atsakyti
karosimi, gražus šalikutis gavosi wub.gif
Atsakyti
Labai gragu mirksiukas.gif
Atsakyti
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2010 03 11, 15:50)

thumbup.gif
Atsakyti
Karosimi, saunuole 4u.gif

QUOTE(urupeja2 @ 2010 03 04, 16:08)
<...> ir gal atskleistumet paslapti kaip ivelt gipiura , kad jis matytusi, nesusilietu taip su vilenele, kada ji reikia det ir kaip ,aciukas is anksto 4u.gif

Dabar jau galiu parodyti kaip as iveliau kazka panasaus i gipiura mirksiukas.gif , nes paskutiniam savo darbelyje kaip tik ji naudojau. Tai ir nufotografavau, kad butu aiskiau wink.gif

Ispradziu isklojau sluoksna, sudrekinau, isglosciau ir praktiskai iskart isdeliojau iskirptas geles

user posted image

Apdeliojau plonu raudono klodo sluoksniu, kiekvieno lopinelio krastus, bei gipiuro vietas kur nebuvo gelyciu mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

O po to jau zaidi su kitu dekoru ir veli, veli veli biggrin.gif

rezultate gavau

user posted image

Visas salikiukas

user posted image

Ir ant manes ax.gif

user posted image

Tikiuosi, truputeli tapo aiskiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2010 03 12, 00:33)
Karosimi, saunuole  4u.gif
Dabar jau galiu parodyti kaip as iveliau kazka panasaus i gipiura  mirksiukas.gif , nes paskutiniam savo darbelyje kaip tik ji naudojau. Tai ir nufotografavau, kad butu aiskiau  wink.gif

bigsmile.gif labai labai Aciu uz info ir foto darbelio eigos, salis nuostabus, bet pas tave cia kaip uzuolaidine medziagyte atrodo, bent jau is foto kur skiautytes isdeliotos g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(urupeja2 @ 2010 03 12, 00:34)
bigsmile.gif labai labai Aciu uz info ir foto darbelio eigos, salis nuostabus, bet pas tave cia kaip uzuolaidine medziagyte atrodo, bent jau is foto kur skiautytes isdeliotos  g.gif  4u.gif

mirksiukas.gif 4u.gif

Uzuolaidine salikeliui butu persiurksti. Bet jeigu naudoti kazkam kas tiesiogei nesiliecia su kunu (pvz. tases dekorui), manau, galima naudoti ir ja wink.gif

O as naudojau stai ka

user posted image

Tik dar saules permazai buvo kai fotografavau rolleyes.gif
Atsakyti