Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

QUOTE(Oksyte @ 2010 03 03, 12:19)
Gal kam bus idomu pasiziureti  mirksiukas.gif  4u.gif

http://www.sgutv.ru/tvideo_201.htm

Labai naudinga pamoka, Aciukas mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Na jūsų darbus seku jau dvejus metus....ir išdrysau pagaliau ir aš pabandyti šalikutį nuvelti.Labai jau nesijuokit jis man pirmas bandymas.Klaidas tai jau matau....per storas gavosi blush2.gif Nepagailėjau vilnos ir per platus.Na ir bangelių dar norėjau didesnių....galvoju kad su praktika viskas išeis bigsmile.gif user posted image
Atsakyti
Nu, ne į temą, moteros, bet man toks klausimas pasistojo. O kur jūs tuos daiktus veliat? Juk reikia turėt nemenką plotą, norint išsidėlioti tokio dydžio šalį.... Pas mane vonioj ant grindų tai jau netelpa.... Tik vaikams tokius mini šalikiukus sugebėjau kažkada suvelti.....
Atsakyti
QUOTE(Kita mama @ 2010 03 03, 18:00)
Nu, ne į temą, moteros, bet man toks klausimas pasistojo. O kur jūs tuos daiktus veliat? Juk reikia turėt nemenką plotą, norint išsidėlioti tokio dydžio šalį.... Pas mane vonioj ant grindų tai jau netelpa.... Tik vaikams tokius mini šalikiukus sugebėjau kažkada suvelti.....


as isidelioju koridoriuj, bet kol kas ilgiausia veliau 2metru su trupuciu:)
Atsakyti
o as ant stalo dedu tokias dideles plokstes ir ant ju veliu doh.gif
Atsakyti
as veliau salione. tv isijungiu issidelioju ramiai ant grindu ax.gif . ir kociodama pratimukus padarau atsisedus ant zemes lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
Aš irgi veliu salione. Arba ant išskleisto stalo, apsiklojus jį klijuote, o jei ant jo netelpa, tada ant žemės smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos, na pagaliau antras mano bandymas , gavosi tikrai neblogai palyginus su pirmuoju saliu, kaip ir norejau suveliau si karta apykakle , iveliau gipiura tik labai jau jis nesimato foto, realiai tai dar siek tiek matosi, nes isivele labai i vilnele , prifotografavau is visu pusiu su skirtingais aksesuarais savos gamybos sagemis, isveliau veltinio pailga saga , bet kazkaip su sagemis man ziurisi kur kas graziau:ax: Laukiu pastabeliu , nes vis del to tik antras bandymas ir gal atskleistumet paslapti kaip ivelt gipiura , kad jis matytusi, nesusilietu taip su vilenele, kada ji reikia det ir kaip ,aciukas is anksto 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Oho kaip grazu smile.gif noriu ir as taip moketi ax.gif
Atsakyti
As veliu dazniausiai ant stalo, kartais prie jo pristumiu lyginimo lenta smile.gif Jei didelis darbas, naudoju daug maisiuku, kad lankstant vilna nesukristu.

Na ir dar parodysiu viena is tokiu siek tiek kitokiu nei iprastai mano salikiuku smile.gif

user posted image


user posted image

Ko gero, sunkiausia buvo padaryt salikiuko krasta, nes i ji iveliau vala, kad pasidarytu stai tokios nepaklusnios bangos smile.gif Tai jau labai jauciausi savim patenkinta, kai galu gale iveikiau tuos krastelius laugh.gif

user posted image



Jau greit pavasaris, tai dariau kuo lengvesni ir universalesni varianta. O kol salta, prie jo galima prisegt stai tokius baltus krastus ir nesioti kaip is vienos taip ir is kitos puses smile.gif

user posted image

Atsakyti
Oksyte, koks žavūs šalikėlis wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2010 03 07, 12:00)
As veliu dazniausiai ant stalo, kartais prie jo pristumiu lyginimo lenta  smile.gif Jei didelis darbas, naudoju daug maisiuku, kad lankstant vilna nesukristu.

Na ir dar parodysiu viena is tokiu siek tiek kitokiu nei iprastai mano salikiuku  smile.gif

koks grozis oksyte tau nera lygiu ir idejos kokios super bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti