Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

Kvartetas, man labai idomi Tavo skraiste thumbup.gif Ypac tas juodas iveltas siulas labai idomiai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=kvartetas,2010 02 27, 18:32]
is dydzio labiau viresniajai nei man gavosi. taigi mano paneles jau papuostos abi thumbup.gif . tures beveik vienodas skraisteles.
Sveikutes ir kiek tokiai didelei skraistei sluoksnos sunaudojot? g.gif Labai grazi thumbup.gif
Atsakyti
man dviejom skraistelem susinaudojo silko 2m ilgisX0.70cm. pirkau 100gr. juodos sluoksnos ir 100gr baltos sluoksnos.

ta mazyte skraistele gavosi ant mano mazosios princesytes 2m. jai nureziau 40cm x 70cm silko gabala. mazdaug tokie ismatavimai ir gavosi baigto gaminuko. tai susiktrauke apie 10cm. ta ka pridejau aplinkui banguotiems krasciukas is vilnos, susitrauke beveliant.

dydziajai apveliau likusi silko gabala 1.60m x 0.70cm. baigto gaminuko ismatavimai 108cm x58cm.

juodos sluoksnos liko nemazai, o balta sunaudojau visa. tai manau suaugusiajam tikrai 100 reikia turet. aisku cia reikia ziuret ar visa dengit vilnele ar paliksit silko langelius kaip as ax.gif .

kaskaip sunku nuprognozuot tuos galutinius ismatavimus. nes veliant skirtingai susitrauke. bet gal ta antraja labiau svaidziau, reikejo anksciau sustot ax.gif .

zodziu man tie siboriukai dar siokia tokia mistika. bandziau gelyte-sage velt. ir bandziau tuos siboriukus viduriuke daryt. nu gavosi nieko negaliu sakyt ale nepatenkinta vistiek rezultatu.
Atsakyti
kvartetas nu neralus grozis wub.gif nematyta ir taip originalu thumbup.gif netgi baltai pavydziu kad galit tokius grozius kurti ax.gif
Atsakyti
aciu dar kartely. pati dziaugiuosi kaip mazas vaikas lotuliukas.gif , kad gaunasi thumbup.gif .
dar noreciau pasiulyma duot. kad lengviau butu kievienai pradedanciai i pirma puslapiuka kelti pamokeles. jei tai saliu velimo tema, kad pirmam puslapiuke sudet nuorodeles i pamokeles. tapkyciu temoij taip pat ir t.t. nes dabar pradedantiems reikia tikrai nemazai laiko skirti informacijos paieskoms blush2.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 02 kovo 2010 - 10:54
Kvartetas,labai graziai tau gavosi thumbup.gif .


Pasirodau ir as savo viena skraiste,tokia idomesne.Jei kam idomu,tai sunaudojau 110 gramu vilnos,nu bent jau tiek ji sveria dabar. biggrin.gif Jos dydis 160x50

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blansyte: 02 kovo 2010 - 12:25
eina sau koks grozis wub.gif . pafotkinkit darot eiga. nu sakes sumirt galima nuo tokio vaizdo wub.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 02 kovo 2010 - 12:32
Blanšyt,o dekoras darytas iš šilko ar vilnos? ax.gif
Atsakyti
Dekui mergaites.
Kvartetas,labai nesinori fotkinti doh.gif

stewie,cia ir vilna ir silko,lino,dilgeliu pluoštas
Atsakyti
Blansyte, labai idomiai salis atrodo wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
labai idomus salis thumbup.gif
Atsakyti
Gal kam bus idomu pasiziureti mirksiukas.gif 4u.gif

http://www.sgutv.ru/tvideo_201.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 03 kovo 2010 - 10:19