Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

Oksyte,saunuole ! Smagu kad nesustoji wink.gif
Atsakyti
o man toks klausimas iskilo. tarkim kai veliama ant silko saly. silkas beveik visas uzdetas su vilna padekoruot a ir t.t. tai vilna dedama is vienos puses ar dvipusys g.gif . na tarkim ir paskutinieji oksytes saliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2010 02 18, 23:09)
o man toks klausimas iskilo. tarkim kai veliama ant silko saly. silkas beveik visas uzdetas su vilna padekoruot a ir t.t. tai vilna dedama is vienos puses ar dvipusys g.gif . na tarkim ir paskutinieji oksytes saliai ax.gif

Jei šilkas labai plonytis ir bus įlaminuotas iš abiejų pusių vilna, jo gali tiesiog nesimatyti. O dar smagu jį su siūlu kaip nors sutraukti ir tada velti, gaunąsi tokie įvairaus dydžio neprivelto šilko burbuliukai, pūslelės. Arba labai suglamžytą dėti, arba iš vienos pusės tik vilną, o iš kitos tik vietomis vilnos pamėtyt, galima iš šilko "langiukus" palikt, t.y. iš abiejų pusių be jokios vilnos Tik šilko kraštus (jei neapsiūlėtas) reikia atidžiai vilnele apdėliot. Teisingiausia pasidaryt kelis bandymukus ir pasižiūrėt kaip atrodo. Ir internete pilna veltinio ant šilko nuotraukų, atidžiai patyrinėk, pamatysi, kad daroma kuo įvairiausiai.
Atsakyti
o as vakar pabandziau suvelt salikeli , blogai padariau kad viduri placiai isklojau sluoksna , o krastelius tokius trumpiukus ir gavosi platus ir mazai banguotas doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Laukiu pastabeliu ir patarimu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
gražus šalikėlis mirksiukas.gif ir manekenė kokia dailutė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2010 02 19, 10:17)
O dar smagu jį su siūlu kaip nors sutraukti ir tada velti, gaunąsi tokie įvairaus dydžio neprivelto šilko burbuliukai, pūslelės. Arba labai suglamžytą dėti, arba iš vienos pusės tik vilną, o iš kitos tik vietomis vilnos pamėtyt, galima iš šilko "langiukus" palikt, t.y. iš abiejų pusių be jokios vilnos

drinks_cheers.gif Apie siula ir pagalvoju, turetu atrodyt ispudingai bigsmile.gif

Kvartetas, vilna dejau is abeju pusiu. Kur vynuoges - is "blogosios" puses, kad shiboriukas tvirciau laikytusi. Kur baltas fonas - is geros puses, bet labai plona sluoksni mirksiukas.gif tik lapeliu srityje palikau "grina" silka 4u.gif

Urupeja2, smagus salikiukas, tik man vienoj vietoj, lyg ir praretejimas matos g.gif (gal ir klystu, nes siam kompe permazas ekranas biggrin.gif )
As darbo jeigoj, jeigu jauciu, kad perplonai isklojau, toj vietoj vilnos dadedu ir uzveliu, kad visur tolygiai butu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Tiesa bigsmile.gif , Jumi , aciu 4u.gif
Man be galo svarbi senbuviu nuomone wub.gif
Atsakyti
Aciu JuodaKatyte
Oksyte yra yra tas praretejimas biggrin.gif , tai va dabar mazdaug zinau savo klaideles
manau sekanti apykale iseis kai velsiu , o ne skraistele mazei biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
dar man neaisku kaip tuos siboriukus padaryt iki galo. vakar veliau sau skraiste su jais. man nelabai gavosi taip, kaip norejau g.gif . snd bandysiu su adatele dar pasidarbuot ir ikelsiu jums pasiziurejimui blush2.gif .
Atsakyti
Sveikos merginos auksarankės norėčiau užsisakyti dovanu draugei (prie raudonos suknelės megztos ) ant šilko velta šalikiuką panašiai kad jį apsisiautus būtų truputi iki alkūnių. gal kuri apsiimtumėte nuvelti reiktų iki kovo 8 dienos nes dar siuntimas ir kiek tai kainuotų. dėkui iš anksto rašykite el. paštu siauliai@vei.lt
Lauksiu
Atsakyti
Laba diena,

gal kas dalyvausit kaziuko mugej Vilniuje arba Kaune?
Ieskau vieteles biggrin.gifMan jos reikia labai nedaug ax.gif Atsilyginciau smile.gif

Parasykit i AZ.labai lauksiu ax.gif
Atsakyti
is dydzio labiau viresniajai nei man gavosi. taigi mano paneles jau papuostos abi thumbup.gif . tures beveik vienodas skraisteles.
user posted image

user posted image
Atsakyti