Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

kvartetas,labai dailiai atrodo panelytei thumbup.gif

Pirma karta pabandziau ant kitokio audinio vellti biggrin.gif .Bus blogai,dabar jau susirgsiu audiniu ieskojimu ir pirkimu doh.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2010 02 05, 22:42)
kvartetas,labai dailiai atrodo panelytei  thumbup.gif

Pirma karta pabandziau ant kitokio audinio vellti  biggrin.gif .Bus blogai,dabar jau susirgsiu audiniu ieskojimu ir pirkimu  doh.gif

labai dailiai ziurisi, cia gal ant gipiurines medziagos apvelta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2010 02 05, 20:42)
kvartetas,labai dailiai atrodo panelytei  thumbup.gif

Pirma karta pabandziau ant kitokio audinio vellti  biggrin.gif .Bus blogai,dabar jau susirgsiu audiniu ieskojimu ir pirkimu  doh.gif

user posted image

user posted image

O principas velimo tas pats? Jauciu sunkiau gal veliasi negu i silka??
Atsakyti
o kaip jus prie medziagos privelet ar as kur praleidau ar nedeskutavot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesapnuok @ 2010 02 06, 22:29)
O principas velimo tas pats? Jauciu sunkiau gal veliasi negu i silka??

Seip principa tas pats. Jei neklystu cia gepiuras, tai neturetu but labai sunku apvelt mirksiukas.gif .
Mergytei savo kelniu apacia buvau apvelus, tai is pradziu adatelem pabadziau, kad geriau isiveltu. Bet su adatelem ir reikia atsargiai, nes gali audini sugadinti

QUOTE(karosimi @ 2010 02 07, 16:48)
o kaip jus prie medziagos privelet ar as kur praleidau ar nedeskutavot g.gif

Pagooglink ax.gif irasyk "nuno felt" (taip vadinasi velimas ant audinio) ir tau ismeta pvz. toki paveiksliuka mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LaNinja @ 2010 02 05, 14:38)
WOW - tiesiog meno kurinys. Labai grazu thumbup.gif

ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(blansyte @ 2010 02 05, 21:42)
kvartetas,labai dailiai atrodo panelytei  thumbup.gif

Pirma karta pabandziau ant kitokio audinio vellti  biggrin.gif .Bus blogai,dabar jau susirgsiu audiniu ieskojimu ir pirkimu  doh.gif



gražus vaizdas wub.gif aš ir turiu mintį velt ant kitokios medžiagos nei šilkas, bet vis nesirįždavau. dabar jau pasirįžau.... bigsmile.gif
Atsakyti
Laaaaaaaaaaaabai aciu Oksyte mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ant silko velti lengviausia, juolab kai dar nesi igudusi labai jau. Ant kitokiu audiniu, truputi sunkiau einasi. Nors ant gipiuro lengviau, jois toks retesnis vilna persimusa. Bandziau veltiu ant medvilnes irgi visai gerai gavosi, tik reikejo stiprai pavelti, kad i audini vilna isimustu smile.gif
Atsakyti
O cia apveltas silkas, naujausias mano darbas biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2010 02 12, 16:52)
O cia apveltas silkas, naujausias mano darbas  biggrin.gif

Siaip man derinys juoda raudona nelabai patinka, bet sitas tavo salis patiko, nes appveltas silkas turi grazu marguma , labai dailus salis thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Oksyte, šalis su šarmu ir labai gražus spalviškai thumbup.gif
Atsakyti
Aciu mergytes 4u.gif Stengios, kad mano salikiukai butu kazko idomesni, todel be galo malonu su jeis eksperimentuot bigsmile.gif

Stai dar vienas, bendras darbelis su Tavi tapytu salikeliu biggrin.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti