Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

Pritariu rimulėėė.Tikrai norisi patyrusių „vėlėjų“pastabų,komentarų ax.gif
Ir apmaudu,kai nei viena nepakritikuoja,nepataria.
Bet tikėkimės,kad pikti tarpusavio aiškinimaisi jau baigėsi, ir viskas susidėlios į savo vietas smile.gif
Atsakyti
Na as nesu labai didele saliu zinove ax.gif Bet mano akiai visai gerai atrodo mirksiukas.gif O dar ivertinus, kad cia pirmas darbas visai super thumbup.gif
Idomu kaip tie kvadratai issideste per visa salikeli g.gif , nes as gal dar odine juostele paryskinciau viena kita lygu krasta, kad dar idomiau atrodytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2010 01 21, 14:13)
o man spalva tai patinka[megstu pilkas] .Ir suvelimas atrodo neblogai .o dekorui kita karta pametyk  dar ir smulkiau,kad toks spalvu perejimas matytusi  mirksiukas.gif

aciu, jo dekora reikejo smulkiau pametyti.
Atsakyti
jau kažkas panašaus gavosi:
user posted image
Atsakyti
uzsidegiau noru pasidaryti skraiste ant silko, velta banguotais krastais. ir pradejau galvoti kokie ismatavimai pacio silko gabalo turetu but. na tarkim kad nebutu labai didele ir pernelyg maza. veldamasis silkas traukiasi pats kaskiek? dekoro ant silko deciau minimaliai.
Atsakyti
Pats šilkas kažin kiek nesitraukia, tiesiog kaip skalbiant gali pasitraukti. Tik vilna jį kažkiek sutraukia. O čia priklauso kiek tos vilnos, kaip ji bus išdėliota, kokia vilna. Veltinio namuose siūlo merino vilnos karšinį, sakė, kad jis labai tinka šilko apvėlimui ir visai nedaug sutraukia šilką. Esu nusipirkus, bet dar neišbandžiau blush2.gif
Atsakyti
as veltinio namuose nusipirkau ir silko ir sluoksnos merinosu. ir dabar galvoju koky gabala to silko atsirezt ir pradet velt g.gif . emiau su avansu silko 1.3x2m.
Atsakyti
imk silko tiek kokio nori dydzio saliko.jei desi vilna ir krastuose tai dar padides apie 5-7 cm.
Atsakyti
siandiena atraizu parduotuveleje nusipirkau labai grazu marga 100% silko gabaleli, ir veltinio namuose priderinau merinosu vilnele wub.gif truputika igausiu daugiau igudziu bandysiu apvelt si grozi ir jau vasarele galesiu pasipuost savo rankelemis apveltu saliu ax.gif taip uzsidegiau veltiniu , kad dekupazas ir papuosaliuku gamyba nuejo i 2 plana biggrin.gif prisipirkau vilnos ivairiu spalvu tai reiks kibt i darbus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2010 02 03, 10:35)
Pats šilkas kažin kiek nesitraukia, tiesiog kaip skalbiant gali pasitraukti. Tik vilna jį kažkiek sutraukia. O čia priklauso kiek tos vilnos, kaip ji bus išdėliota, kokia vilna. Veltinio namuose siūlo merino vilnos karšinį, sakė, kad jis labai tinka šilko apvėlimui ir visai nedaug sutraukia šilką. Esu nusipirkus, bet dar neišbandžiau blush2.gif



Bandziau merinosu karsini (kloda) is Veltinio namu, tai jis silko nesutraukia, tik man sunkaiu prisivele prie ponge silko. O ant sifoninio silko puikiai lipo.
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2010 01 26, 22:53)
jau kažkas panašaus gavosi:
user posted image



WOW - tiesiog meno kurinys. Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Rodomes. cia mano pirmoji- bandomoji skraiste, bet gavosi gan gerai thumbup.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti