Įkraunama...
Įkraunama...

velti šaliai,šalikai,apykaklės ,skaros

Aš temą baigiau,tai aš ją ir pradėsiu. wub.gif

ir parodysiu pirmaji šalį daryta nuotakai

tik nuotaka tai nekokia iš manes doh.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
savaitgalio paveltiniavimas

user posted image
Atsakyti
turbut tik as viena veliu salikelius doh.gif .mergaites,orai vesta biggrin.gif ,kibkit i darbus wub.gif

mano mazytis apdarelis kakliukui

user posted image
Atsakyti
oi kaip gražu, ypač tas nuotakai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Blansyte, labai grazios tavo apykaklaites ir saliai.
Galvoju kazka sau sumeistraut, tik apykaklaites niekad neveliau, gal gali pasakyt kokio ilgio gatava turetu buti, kad normaliai uzsiristu ar susisegtu 4u.gif

Atsakyti
Na pagaliau ir as si ta galiu pasirodyti blush2.gif Ruduo beldzias i duris tad reikia salikeliu
Sis mano mylimiausias user posted image
Sitas spalvociausias
user posted image
O sitas tiesiog zydras
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jura_jurate: 22 rugsėjo 2009 - 09:05
Jura_jurate, nuostabūs šalikėliai smile.gif Bet ir į paltuką negaliu dėmesio neatkreipti.... Nuostabus smile.gif
Atsakyti
jau balto ir to žydro koks grožis wub.gif wub.gif
Atsakyti
jura_jurate salikeliai puikus.. man tas spalvociausias labai patiko, kazhkuriuo metu net tariausi iziurejusi perspektyva, giluma... zodziu jis toks lyg tie spalvoti elementai, geles butu 3d o ne 2d..
kaip cia tiksliau issireikst sad.gif
Atsakyti
Goote labai idomus pastebejimai lotuliukas.gif
O dar man klausimukas gal galit kuri pagelbeti.... Seniai svajoju nuvelti na toki salikeli skyleta, azurini, bet kazkaip nesiseka man. Pirmiausia sukloju vilna, apveliu siek tiek, tada kerpu skyles, tada baigiu velti...Proceso pabaigoje, skyles nedailios kai kurios apspure nelygiai apsivele, zodziu i siuksline eina darbas. Ka darau ne taip? Kokiu metu iskirtpti tas skyles ir kiek iskirpti? g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jura_jurate: 23 rugsėjo 2009 - 09:45
o kieno sitas salikiukas? nes labai labai grazus, myliu tokias spalvas ir skles puikios...
as kerpu skyles viduryje velimo tai jos dar speja apsivelt.
parodyk is arciau tas skyles
Atsakyti
cia salikiukas is interneto platybiu, man ir koloritas labai prie sirdeis. Na o kai eilini kart nesekmingai bandysiuskyles grazias padaryti pafotkinsiu kas man gaunas, gal galvoju svelniau bvelti reikia iskirpus skyles, o tai as kai pakocioju. g.gif
Atsakyti