dėl tos prabos, mergaitės, atsiprašau, bet iš didelio rašto kai kurios išeinat iš krašto
šlovinat titano žiedus dėl jų tvirtumo, o paskui skelbiat kad norit kuo aukštesnės prabos aukso, kurio gaminiai yra gerokai "minkštesni" - prieštaraujat pačios sau
QUOTE(Viktorijan @ 2009 12 01, 22:09)
O as visai pasimetus ir nezinau kokio zieduko noriu... Nei vienas man neitinka
QUOTE(Garbaniukė @ 2009 12 02, 20:38)
As irgi neissirenku...
nors nesioju ziedus, bet nerandu tokio, kuris butu VOU... paziureti yra graziu, bet nematauju kaip savo zieduko...
pabandykite kaip "pagrindą" paimti kokį labiausiai Jums patikusį modelį, o paskui, patariamos juvelyro, sumodeliuokite sau mielą variantą. galbūt rasite Jums tinkamą sprendimą, o širdį šildys mintis, kad žiedelis tam tikra prasme ir Jūsų pačių fantazijos vaisius
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 12 03, 07:19)
Paprastumas - jega
paprastumas nėra jėga
paprastumas ir yra paprastumas
QUOTE(@leja @ 2009 12 10, 18:32)
"Tavo studio" ziedus gamina is aukso kurio praba 999'
http://www.tavostudio.lt/Apie_mus.html
"Savo gamyboje nenaudoja laužo,tik išvalytą aukščiausios prabos (999) auksą, platiną, paladį, bei sidabrą." Čia, kaip suprantu, gamybos procese naudoja tokios prabos, t.y. gryną, auksą (o ne laužą), o paskui patys atitinkamom proporcijom maišo su kitais metalais.
įdomu pasiskaitymui
Pagal Vienos konvenciją Lietuvoje patvirtintos šios aukso prabos kaip bendras kontrolės ženklas,: 375, 585, 750, 916, 999 Au.
Tikriausiai ne kartą teko gėrėtis senovinio aukso dirbiniais ar grynuoliais muziejuose. Atkreipiame dėmesį į neįprastai aiškią bei ryškią metalo spalvą. Taigi kuo skiriasi auksas nuo aukso?
Ženklas 999 tai grynuolio praba. Visi senoviniai dirbiniai buvo gaminami iš grynuolio su nedidelėmis vario priemaišomis. Kuo žemesnė aukso praba, tuo daugiau jame kitų metalų priemaišų. Kuo aukštesnė tuo priemaišų mažiau. Lietuvoje paplitusi 585 aukso praba yra labai populiari, gaminiai gražiai atrodo ir metalo paviršius yra tvirtesnis, mažiau braižosi. Aukso spalva neturi įtakos prabai. Kokios spalvos bebūtų gaminys baltas, geltonas, raudonas, juodas, rausvas ar kitoks, praba turi atitikti griežtus standartus.
daugiau
http://www.jura.lt/c...amp;id_num=17_0