Įkraunama...
Įkraunama...

barškutis

as ir to pacio klausiau, kai mano mazyliui buvo apie 3 men, nes nebuvo jokio noro, o apie 4 men, ne tik barskuti pradejo imt, bet viska, o po to i burna doh.gif kiekvienas mazylis skirtingas...man daktare sake, kad 3 men jau imt turi, sunerimau, kad neima, bet dabar pamaciau, kad tik laiko reikia ax.gif
Atsakyti
mano mazute 3 men., dar barskuciu imti nenorejo, gydytoja sake, jog uztenka kad seka akimis. O stai pirmas daiktas kuri panoro paimti buvo mano oranzinis rankinukas thumbup.gif jai jis labai patiko. O paskui jau eme ir barskuciais dometis, tiesa pirmiausia irgi tik oranzines spalvos 4u.gif zinom kuri musu maziukes megstamiausia spalva lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Abraome @ 2009 10 14, 16:32)
Labukas mamytės  smile.gif  norėjau paklausti nuo kada lėlytė turėtų pradėti siekti žaisliukų ar barškučio?  g.gif  Mano mažutei 2,5 mėn., bet ji į žaisliukus tik žiūri ir visai nerodo noro jų siekti. Man kaip jaunai "žaliai" mamytei vis kyla kvailų klausimų  blush2.gif

Mano dukryte pradejo barskinti zaisliukus ant stovo kazkur 2men, aisku nevisada pataikydavo i juos, bet kai daug prikabindavau tai uztaikydavo, bandydavo siekti, biski veliau jau ir isikabindavo, bet tik i zaisliukus kabancius ant zaislu stovo, o jeigu duodavai siaip i ranka zaisliuka, neimdavo, gal tik 3,5men pradejo imti zaisliuka kai paduodavai.
Atsakyti
Mano mazylis nuo 1,5 men ziuri i pliusinius zaisliukus, pradejo juos kalbinti, nuo 2 men nupirkom barskuciu, bet tuos plastikinius jis pamete is karto, neziuri beveik i juos. kai nupirkau medinius (VCUP, 5 a. Spragtukas), tai idejau i rankyte ir is karto pradejo barskinti, kol pameta, kisa i burna.

Dar superinis dalykas yra pakabinami mediniai drugeliai (jokiu muziku ir sviesu) - pakabinu, kad galetu pats judinti - jie sukasi, juda ir jis juos stebi ir sneka - gali apie valanda taip, kol nusibosta ar pavargsta - daug ka galiu nuveikti, kol jis uzsiemes.

Dar jam patinka ziuret i savo rankas (i dryzuotas rankoves ypac), tai nupirkom tokia apyranke, tai is karto i burna.

As nusprendziau, kad namuose jokiu plasmasiniu zaislu nebus (nes kenkia jie (pati plasmase ir dazai, o vaikas juos nuolat kramto), o geriausia yra mediniai, megzti ar siuti ar siaip daiktai (cia kai didesnis bus). Pvz is veltinio iskirpta eglute ir pakabinta ant auto kedutes rankenos arba tiesiog popierine armonikele - vaikas labai ilgai jais domisi ir siekia ir sneka.
Atsakyti
QUOTE(Dalia Dalia Dalia @ 2009 10 21, 13:18)


As nusprendziau, kad namuose jokiu plasmasiniu zaislu nebus (nes kenkia jie (pati plasmase ir dazai, o vaikas juos nuolat kramto), o geriausia yra mediniai, megzti ar siuti ar siaip daiktai (cia kai didesnis bus). Pvz is veltinio iskirpta eglute ir pakabinta ant auto kedutes rankenos arba tiesiog popierine armonikele - vaikas labai ilgai jais domisi ir siekia ir sneka.

Mano pupa dar neima i rankytes zaisliuku, bet viska seka akytemis rolleyes.gif
Visiskai pritariu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
maniske 5 men, aisku viska grieba- duotu prilaikant ir puodelius jai paciupinet ar dar ka - ka pati laikau, nes jai labai idomu ka mama turi rankoj smile.gif bet ji dar nemoka zaisti - bando i burnyte sukisti viska - o jei negali labai pyksta ax.gif
Atsakyti
nuo 4 menesio
Atsakyti
O kazin kada reiketu susirupinti jei lelius visai neziuri i zaisliukus, nesidomi jais g.gif Musiskiui jau menesis, bet toks vaizdas kad zaisliukai jo arba visai nedomina, arba ju nemato, nors veidus tai labai atidziai tyrineja g.gif
Atsakyti
Mūsų mažiukas kai buvo mėnesio tai tyrinėdavo žmonių veidus, karuselės prie lovytės žaisliukus, bet barškučiais tikrai nesidomėjo.. Jais domėtis gal nuo kokių trijų mėnesių. Keturių mėnesių jau mokėjo iš vienos rankos į kitą paimt smile.gif O dabar jau "Ragauja" juos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskutia @ 2010 06 11, 14:33)
Mūsų mažiukas kai buvo mėnesio tai tyrinėdavo žmonių veidus, karuselės prie lovytės žaisliukus, bet barškučiais tikrai nesidomėjo.. Jais domėtis gal nuo kokių trijų mėnesių. Keturių mėnesių jau mokėjo iš vienos rankos į kitą paimt smile.gif O dabar jau "Ragauja" juos biggrin.gif

Bet sako jau 2 men turi sekti zaisliuka akytemis, o jei jais nesidomi, tai kaip jis ji seks doh.gif smile.gif
Atsakyti
Na manau kiekvienas mažylis yra skirtingas 4u.gif Mūsų mažiukas dviejų mėnesių tikrai barškučiais nesidomėjo ir akytėm nesekiojo ... Akytėm tik žmones sekiodavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskutia @ 2010 06 11, 18:27)
Na manau kiekvienas mažylis yra skirtingas  4u.gif  Mūsų mažiukas dviejų mėnesių tikrai barškučiais nesidomėjo ir akytėm nesekiojo ... Akytėm tik žmones sekiodavo  smile.gif

Na tikrai nuraminai, nes kai pasiskaitai SM tai toks vaizdas kad visu vaikuciai jau menesio nesulauke sypsosi, domisi zaisliukais, tik ne mano biggrin.gif
Atsakyti