Įkraunama...
Įkraunama...

barškutis

musu uoga tp 3men neeme pati barskucio, nebent idedavom i delniuka toki kuri budavo labai patogu jai laikyti ax.gif
Atsakyti
Maniskis pats eme imti zaisliukus apie 4,5 menesio panasiai. Iki to tik spoksodavo i juos, na, ir igrudus i ranka laikydavo kuri laika, bet dziaugsmas ne jam , teveliams tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angelu kalva @ 2009 09 25, 13:38)
Maniskis pats eme imti zaisliukus apie 4,5 menesio panasiai. Iki to tik spoksodavo i juos, na, ir igrudus i ranka laikydavo kuri laika, bet dziaugsmas ne jam , teveliams tada smile.gif

drinks_cheers.gif pas mumis panasiai 4u.gif
Atsakyti
Mūsų pupai 3mėn. jau laiko barškutį ir net pabarškina.Kartais ir per galvytę kliūva reik saugoti.Labai mėgsta barškinti prie vežimuko prikabintą žaislikų grandinę.Kai duoda tai
net pati išsigąsta.
Atsakyti
Mano mažytė 3mėn. į žaisliukus tik žiūri, kartais pakalbina, bet paimti jokio noro. O kai į rankyte idedu tai kartais net supyksta kad atsikratyti juo negali blink.gif tik savo kumštelius ir rūbelius labai jau skaniai burnytėn bando patalpinti rolleyes.gif
Atsakyti
Mano beveik 3 men. zuikis ir nelaiko rankoje barskuciu, tik neseniai pradejo kabancius zaisliukus judinti. Labai tikiuosi greitu laiku paims ir barskuti i rankutes smile.gif
Atsakyti
Man atradimas medinis barškutis. Mažylė puikiai jį toleruoja. ax.gif
Atsakyti
zaislu ir barskuciu jau daug turim, bet pats megstamiausias ir mylimiausias papts paprasciausias burbulas ant pagaliuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cererra @ 2009 09 25, 13:55)
musu uoga tp 3men neeme pati barskucio, nebent idedavom i delniuka toki kuri budavo labai patogu jai laikyti ax.gif

Mums irgi taip pat buvo. Dabar jau tuoj keturi menesiukai, tai barskucio nebarskina, o i burna kisa, kaip ir visa kita, kas tik po ranka pasitaiko biggrin.gif
Atsakyti
Ką paduodu laiko, seka akimis, siekia 4u.gif
Atsakyti
maniskis tai dabar kai idedu jam i rankyte barskuti,laiko ji ir stengiasi pasiekt burnyte ir tada ji laizo biggrin.gif bet pats dar nelabai siekia jo. ir siaip jam nelabai patinka laikyt ji,daznai nori atsikratyt jo,labiau patinka kai as jam barskinu ax.gif
Atsakyti
Labukas mamytės smile.gif norėjau paklausti nuo kada lėlytė turėtų pradėti siekti žaisliukų ar barškučio? g.gif Mano mažutei 2,5 mėn., bet ji į žaisliukus tik žiūri ir visai nerodo noro jų siekti. Man kaip jaunai "žaliai" mamytei vis kyla kvailų klausimų blush2.gif
Atsakyti