Įkraunama...
Įkraunama...

barškutis

Sveikos mamytės,
nuo keliu men jusu mazyliai eme i rankyte barskuti, mums 3 men ir dar neima, nors daktare sako, kad jau turetu imti?
Atsakyti
Kiekvienas vaikutis skirtingas, ne visi vystosi pagal surasytas normas ir nemanau, kad turite pergyvent del to. Greitu laiku jau turetu imt zaisliuka. O akytemis seka zaisla?
Maniske 3 men jau bande imti barskuti, aisku dar jo nesugraibydavo, bet siekdavo.
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2009 09 06, 13:53)
Kiekvienas vaikutis skirtingas, ne visi vystosi pagal surasytas normas ir nemanau, kad turite pergyvent del to. Greitu laiku jau turetu imt zaisliuka. O akytemis seka zaisla?
Maniske 3 men jau bande imti barskuti, aisku dar jo nesugraibydavo, bet siekdavo.

akytemis seka, bet jokio noro imti
Atsakyti
QUOTE(diva18 @ 2009 09 06, 14:02)
akytemis seka, bet jokio noro imti


Turekit kantrybes, po kokio menesio tikrai bus visi zaisliukai idomus ir skanus biggrin.gif
Atsakyti
tikrai neėmė tokio amžiaus, o aš nesukau sau dėl to galvos.
Atsakyti
mano dar neturedama 3men kai idedavau laikydavo
Atsakyti
Barskuti seka, bet nelaiko. Katik ismoko rankytes i burnyte kisti (ir tai ne visada pavyksta), tai su barskuciais dar palauksim mirksiukas.gif o ir tos daktares skirtingos - vienos vienaip sako, kitos kitaip blink.gif taip ir galvele susisukt gali doh.gif
Atsakyti
nuo 3 menesiu jau pati laike ax.gif
Atsakyti
mano irgi laikydavo,bet lukterkit,tikrai paims
Atsakyti
Sverbiausia tai nesinervuokit... blush2.gif pvz maniske jau 2,5 menesiu bandydavo barskuti laikyti, o vat drauges dukte tik 4 suvirs paeme.. taipkad viskas cia normalu.. jeigu akytem seka, domisi, tai tikrai nera ko nervintis, juk kiekvienas leliukas individualus.. blush2.gif jus pabandykit nupirkti barskuti gantelio formos ir vis idekit jai i rankyte.. ji ismes ir vel dekit... blush2.gif ir net nepajusit kaip tuoj ji pati prades ji imti blush2.gif
Atsakyti
O mano sūnui šeši mėn. ir galiu pasakyti, kad ir dabar jam tie barškučiai nerūpi schmoll.gif . Jis siekė tiūtės, raktų, telefonų, knygų, žurnalų, bet tik ne barškučio. Nu vat nepatinka jie jam schmoll.gif o labiausiai patinka į plaukus įsivelti doh.gif . Tiek džiaugsmo būna..... lotuliukas.gif
Gal barškalai vaikui neatrodo įdomūs??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 09 25, 09:53)
Sverbiausia tai nesinervuokit...  blush2.gif pvz maniske jau 2,5 menesiu bandydavo barskuti laikyti, o vat drauges dukte tik 4 suvirs paeme.. taipkad viskas cia normalu.. jeigu akytem seka, domisi, tai tikrai nera ko nervintis, juk kiekvienas leliukas individualus..  blush2.gif jus pabandykit nupirkti barskuti gantelio formos ir vis idekit jai i rankyte.. ji ismes ir vel dekit...  blush2.gif ir net nepajusit kaip tuoj ji pati prades ji imti  blush2.gif


va sitas zaisliukas ir mums labiausiai tinka.. net sau galvyte apsidauzo kai isjaucia barskinti.. bet pats dar nepaima.. griebia tik kabancio astunkojo kojytes, ir traukia link saves.. bet didokas ragavimui, tai neragauja.. biggrin.gif
O labiausiai reaguoja i kabanti mike pukuotuka - nu nerealus jam zaislas- viska jam ispasakoja, kai tuo tarpu kitiems pakabuciams i skudurus duoda lotuliukas.gif
Atsakyti