Įkraunama...
Įkraunama...

Nikita

Be galo gražus wub.gif
Atsakyti
Grazus, tik labai jau daznas tarp rusiuku ax.gif
Atsakyti
man ta pati problema buvo as lietuve vyras rusas gyvenam airijoj vyras norejo Nikita labai man sitas vardas irgi grazus bet as norejau Daniel tai pavadinom Daniel Nikita dviem vardais ir visai super skamba ir su pavarde musu derinasi smile.gif
Atsakyti
man gražu. nors labiau įsivaizduoju kaip mergaitės vardą rolleyes.gif
Atsakyti

labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 11 14, 22:09)
man gražu. nors labiau įsivaizduoju kaip mergaitės vardą rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai grazus wub.gif
Atsakyti
na berniukui tokio neduociau, nebent mergaitei butu toks..nes neaisku kas per lytis vaiko kai varda toki pasako..su filmu asociacijos
Atsakyti
Tik ne berniukui schmoll.gif
Atsakyti
Neklausykit jūs tų senelių močiučių ir kitų. Juk lelius tai jūsų. Pavadinsit Nikita jei jums patiks ir kiti pripras mirksiukas.gif Nikita labai gražus vardukas,aš už! wub.gif 4u.gif
Atsakyti
man iskart asociacijos su filmais, na bet nieko toks vardas
Atsakyti
QUOTE(Rozetee @ 2009 09 05, 00:33)
Labas Mamytes,

Prasau padeti,jau einu is proto.Man visada labai patiko berniuko varadas Nikita. Kai suzinojau, kad laukiuosi berniuko jau buvo nuspresta,kad vardas bus Nikita, bet kai pradedu kalbetis su zmonemis isgirstu labai priesingu nuomoniu. Vyras yra Skovakas ir jo tevai nepatenkinti atseit Nikita Chrusciovas. Pas mane irgi dalis seimos abejingi. Jaunesni draugai sako,kad labai grazu.Mes patys gyvename Airijoj todel kai kurie sako labai grazu,o kai kurie sako kad mergaites vardas.Jau nebezinau. Kitu variantu irgi neturiu, nes labai sunku isrinkti varda kuris tiktu trimis kalbomis. Gal galit pasidalinti savo nuomone ka mano te apie Nikita ar siaip kokiu vardu pasiulyti verysad.gif . Labai aciu


esu nusprendusi ir savo kada nors būsimai atžalai duot šį vardą - ir berniukui, ir mergaitei tinka. Man su deive Nike asociuojasi - kovingas ir karingas vardas smile.gif)
Atsakyti